Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

1.  
    Hehe:bigsmile: ,kot takole berem tele vaše simpatične komentarčke moram priznat,da me je kar malo zagrabilo ,da bi tudi sama poskusila.Moja idealna teža je okoli 57kg ,do željene teže pa mi manjka natanko 25kg in se mi je ta vrsta diete zdela najbolj primerna za hitro izgubo kg do poletja.
    In kaj me je pravzaprav pritegnilo k dieti?
    Pred dobrima dvema letoma sem namreč zbolela na ščitnici in od takrat sem pridobila v parih mesecih krepkih 45kg+veliko zdravstvenih težav v povezavi s tem.Bila sem popolnoma na tleh.Bilo je kot v peklu!!!Nato sem se na lepem odločila,da premagam težo in se lotila hujšanja.Od lanskega leta sem tako izgubila 25kg brez katerekoli diete(moj edini recept je bil le čista ljubezen,ki je bila glavni vzrok moje močne motivacije)...Sedaj pa mi tehtnica že pol leta vzrajno kaže(cirka) 80kg(ne pazim več toliko na hrano, zato je teža obstala...motivacija je postala šibki člen).To seveda se zdaleč ni idealna teža,vendar sem prišla na normalo,ki ne ogroža več toliko mojega zdravja(167cm-83kg).
    Sedaj pa sem se odločila,da vse skupaj speljem do konca.
    Skrbi pa me le, kako te kg po dieti obdržati,saj ponavadi slej kot prej padem v slabe prehranjevalne navade?Če ma kera kakšen nasvet bi bila ful vesela!!!!
    Držte pesti....supa dupagirl gre od jutri dalje v boj z kg!!:cool: Ali mi bo uspelo? Vam poročam.
    p.s- Pa bla bi ful vesela,če je še katera mogoče začela z dieto kemičnega razkroja-31dni...Kako vam gre?Če ima katera željo,lahko celo hujšamo skupaj,v smislu,da se motiviramo in izpovemo,ko imamo težke trenutke,kajti mislim,da nam bo to v veliko pomoč.:wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime3. Apr 2007

Živjo Supadupagirl,

zelo pomembno je, da po dieti spremeniš svoje prehranske navade. Nikakor ne smeš jesti enako kot pred dieto, saj boš potem vse kilograme dobila nazaj. Najbolje je, da si kupiš kakšno knjigo o zdravem prehranjevanju :wink:.
    Drugače pa ti bo gotovo svetovala tudi katera od naši uporabnic, ki so uspešno shujšale.
    Želim ti veliko sreče pri hujšanju :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornikka
    • CommentTime4. Apr 2007

oj!
    jst sem pa shujšala 6 kg pred kratkim, in so se mi tut prsi zelo zmanjšale.
    a kej veš kakšno hrano naj jem, da se mi malo povečajo, al pa če veš za kakšno drugo metodo?
    hvala ti,
    nika =)
    • CommentAuthornikka
    • CommentTime4. Apr 2007

pa če se da da se ne bi zredila nazaj... :neutral:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime5. Apr 2007

Živjo Nikka,

baje (to so razni miti in zgodbice :wink:) za prsi pomaga mleko, manjmastno seveda. Drugače pa ne bi vedela, kaj bi pomagalo. Mogoče kakšna masaža, vem da se je nekaj govorilo o Saši Lendero (upam da sem prav napisala). Mogoče ti bo kakšna uporabnica znala bolje svetovati :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorxaja
    • CommentTime13. Apr 2007

Nikka...
    Pač to je tko da nakatere shujšajo najprej v prsi druge pa ne ... mislim pa da če boš pridno telovadla da si boš malce ojačala mišice .. potem bodo tudi prsi prišle do drugačnega izgleda ...drugače pa pri hormonskih tabletkah se definitivno povečajo. Sploh pa danes pri takšni izbiri nedrčkov sploh ni več pomembno ... saj se da vse prikrit ....glavno je da si sama sebi všeč, ni pomembno kaj pravijo drugi..

lp
    • CommentAuthoranka
    • CommentTime21. Apr 2007

Supadupagirl imam vprašanje zate. Kakšni zgledajo simptomi bolezni ščitnice. Jaz sem namreč čisto na tleh, psihično, sem strašansko utrujena, samo spala bi, koncentracija je zelo slaba, slabo se zberem, redim se. Vsi mi pravijo da je to ščitnica, vendar mi zdravnica pravi, da me je testirala že pred 3 leti in da je vse OK. Si se ti počutila podobno. Ali jaz samo pretiravam? Hvala za odgovor

LP
    •  
      CommentAuthorkaca86
    • CommentTime22. Apr 2007

Pozdravljena supadupagirl

Prebrala sem tvoj članek in kaj nej rečem.. ni kar tako kar se ti je zgodilo. A sem vesela da si se pobrala vn iz tega i n spomni se kako si prebavo... izgubila tiste kilograme...zdrava prehrana. po končani dieti nikoli ne začni jesti nazaj vse razo..sajne da boš samo kilograme pridobila nazaj tudi nekako spada slabo počutje. kam si pa dala tisto motivacijo? Kje se je izgubila? Tudi jaz se spravljam na dieto, saj sem prišla do kg, ki jih v življenju pe nisem imela....okej sam pri meni ni kriza...pri meni je samo kriza ker sem nehala telovaditi! Izgubila sem motivacijo...in vem ko se bom vrnila nazaj na to , samoumevno po sebi pride tudi zdrava prehrana.
    Pač tebi priporočam da se zaneseš na dieto ki je zelo zdrava, sepravi veliko zelenjave in ne mešaj stvari med seboj. Začni nazaj z motivacijo...da med dieto ne izgubiš svojega jaza in da ne ''trpiš' med dieto.
    Sedaj je čas kot je tek..največji pospeševalec kurjenje kalorij pa še na kondiciji. Fitnes je tudi zelo fajni zadeva, saj tudi zelo pospešujejo porabo.
    Boš videla ko enkrat začneš telovaditi imaš tudi željo po zdravi prehrani! Saj ta fenomanelaen občutek ko se dober počutiš nebi pomislil, da bi sedaj uničiv to dobro počutje. res pa je da ne pretiravaj. Step by step! malo si napiši program kako boš začela, kako misliš da si zmožna za začetek...potem pa to počasi pospešuj.
    samo pazi na oglikove hidrate...seveda jih lahko zaužiješ vendar ne preveč. :)

bom kr malo zaključila, ker lah o tem pišem na veliko

lepo se mejte
    • CommentAuthorsasi
    • CommentTime2. May 2007

ojla, Supadupagirl

jaz sem iz te strani poskusila 5- dnevno sadno dieto in sem shujšala za 4kg in jih nisem dobila nazaj.
    je pa res da od takrat ne jem več zvečer, se pravi po 18 uri.
    sedaj grem še na dieto proti celulitu in upam da bom tudi tu tako uspešna.

vso srečo tebi pri tvoji dieti, pa nam javi kakšne rezultate boš dosegla
    držim pesti zate

lp
    šaši:smile:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime7. May 2007

Živjo vsi :bigsmile:,

samo sporočam, da sem prišla sveža in spočita nazaj iz dopusta. Tako da bom spet prisotna tukaj na forumu :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormarTina
    • CommentTime9. May 2007

helou.:smile:
    ker sem se tut sama odločla zgubit neki kilogramou,pa sm našla tole stran,pa sm "čist not padla":smile:
    lep pozdrav torej vsem skupaj:wink:

sedaj pa bi vas rada vprašala za nasvet.odločila sem se za 7 dnevno dieto k.r. in me zanima če lahko po končani dieti začnem z novo,daljšo ,da kilogramov ne bi pridobila nazaj?

za odgovor že vnaprej hvala:bigsmile:
    LP
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime10. May 2007

Živjo MarTina,

ko boš končala dieto in izgubila toliko kilogramčkov kot si si zastavila, ti ni potrebno nadaljevati diete. Po končani dieti jej normalno, a zmerno. Poskusi se izogibati kruhu in krompirju, sladkarijam in mastnim jedem. Zraven bodi še telesno aktivna, pa ne boš pridobila kilogramov nazaj :wink:.

Uspešno hujšanje :thumbup:.
    lp,
    Petra
    • CommentAuthormonchy

živjo vsem,

Končala sem 7 dnevno dieto kemičnega razkroja, shujšala sem 3 kg, najbrž bi jih še več, če bi prve tri dni delala pravilno.
    Danes je prvi dan po dieti in jaz sem kar malo zgubljena, strah me je dat v usta karkol, da se ne bi nazaj zredila :), pa sej se bom navadla, zanima ma pa naslednje.
    Recimo, da zdej po dieti se še vedno včasih držim zajtrka in nap. večerje po predpisani dieti? Ima to kaj smisla?
    Ali naprimer, da enkrat tedensko ali enkrat na dva tedna "udarim" enodnevni meni od diete kemičnega razkroja.?
    Ali bi bilo bolje, da naprimer enkrat tedensko imam samo sadni dan in jem samo sadje in pijem vodo?
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Monchy,

mislim, da bi bilo bolje, če imaš enkrat na teden sadni ali vodni dan. Telo se ti bo takrat prečistilo, kar bo pozitivno vplivalo nate. Tako da jaz sem za sadne in vodne dni :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorSANA
    • CommentTime15. Jul 2007

vodni dan- super (imej ga takrat ko si najbolj zaposlena, da ne misliš na hrano, in redno, da ti postane rutina in nisi več lačna)
    po dieti- za zajtrk sport misli z več vlaknine ali otrobi v probiotičnem jogurtu- uravnavanje prebave na staro stanje, pred dieto
    po praznično obloženih mizah- kratka dieta, ali celo bolje- kar med prazniki (med tem ko se vsi redijo, ti hujšaš, ful dober občutek :devil::wink:)
    LP
    • CommentAuthormaria4781
    • CommentTime5. Jun 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):