Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorZhana
    • CommentTime26. Aug 2007

Caw!

Svoje rezultate sem ze napisala pod drugo rubriko, jih bom pa tudi tukaj. Meni je pomagala ta dieta. V 14-ih dneh sem izgubia slbaih 5 kg, vendar se je nisem cisto tocno drzala. Res sem spila veliko tekocine (cedevito in pa vodo z okusom) in vsak dan sem plavala. se mi zdi, da je pomembno pri vsemu temu, da se gibljemo, gredo kilogramski hitreje dol:bigsmile:
    • CommentAuthorteja**
    • CommentTime27. Aug 2007

hej... pripravljam se na dieto z lubenico. zanima me koliko testenin in bučk naj vzamem za večerjo 1. dan? hvala...poročam o rezultatih
    • CommentAuthor*tamara*
    • CommentTime29. Aug 2007

jas pa ne wem če bi začela s to dieto ker sem stara 14 let . zanima me če je treba to dieto kaj plačat in kaj naj storim ko ne bo več lubenic ker bi rada vzela dol 15 kg?? že vnaprej se zahvaljujem za odgovor

lp,tamara
    • CommentAuthorlian
    • CommentTime25. Nov 2007

zakaj ste prenehali z diskusijo o tej dieti??:sad:
    a mi lahko kdo pove kako se pripravijo testenine z bučkami??
    lp
    • CommentAuthororhidea
    • CommentTime10. Apr 2008

Pozdravljeni, a mi lahko poveste, če je kakšna možnost, da se pri tej dieti ne je melona in lubenica ali se lahko s kakšnim drugim sadežem zamenja? ne Prenesem ta dva sadeža.

LP
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime11. Apr 2008 urejeno

Orhideja- potem ne bi bila dieta hujšamo z lubenico. Izberi si tako dieto, ki jo boš lahko imela, brez menjave živil.
    Vsako živilo ali sadje ima svoj pomen.
    Lp kozoroginja:swingin::bigsmile:
    • CommentAuthororhidea
    • CommentTime14. Apr 2008

Hvala za odgovor, ampak tale dieta mi najbolj ugaja razen lubenica mi ne ugaja, pri vseh drugih dietah vedno nekaj pride vmes. A mi lahko vseeno priporočate kateri sadež lahko jem, prenesem jabolko, greap, grozdje in kivi!
    prosim svetujte mi

LP
    • CommentAuthororhidea
    • CommentTime17. Apr 2008

Lep pozdrav vsem!

Moram vam sporočiti, da je tale dijeta odlična, res je, da nisem shujšala 6 kg ampak se počutim bolje, prebavo imam uravnoteženo in 2 kg manj na vagi po 5 dneh. Za mene je to pravi dosežek. Seveda nisem vsak dan telovadila, ampak sem zadovoljna s tem kaj sem dosegla! :bigsmile:

Želim čim več uspeha ostalim!:clap:

LP:boogie:
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime18. Apr 2008 urejeno

Orhideja čestitam. Super si.:bigsmile:Kar tako naprej. No namesto lubenice poskusi melono. Tako kot piše za lubenico tako jej melono. Upam da to ješ, ker je najbolj podobna lubenici,
    če ne;- pa si malo ostalo sadje razporedi na obroke. Grejpfrut bi bil kar pravšnji.

Želim tzi veliko uspehov z dieto.

Kozoroginja:bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthor*ribica*
    • CommentTime29. Apr 2008

Halo...

Prepričale ste me punce, da dieta res deluje. Tudi sama se je bom lotila jutri in vam sporočim kako se je obneslo.
    Ali lahko kosilo in večerjo zamenjam??

papa:tongue:
    • CommentAuthorNikaAnna
    • CommentTime18. May 2008

Živjo...

jutri začnem z tole dieto, po komentarjih sodeč kr deluje.... samo upam, da bo pri meni tudi. Moj cilj 7kg dol!

Drugače pa... punce zbudite se, komentirajte kaj... res ni nikogar več ki bi hujšal z lubenico? poletje se bliža :wink:
    • CommentAuthorSarii
    • CommentTime24. May 2008

hay...jas pa sem ze zacela s tole dieto pa se mi po 1 tednu se skor ne pozna kaj naj naredi??:sad:
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime24. May 2008

sej se ti nima kam poznat če maš 46 kil,razen če bi rada v kosti shujšala,te pa newem kako dieto bi rabla
    • CommentAuthorjenny
    • CommentTime4. Jun 2008

živjo...

ali mi lahko kdo pove kaj lahko zamenam za morsko hrano? obožujem lubenice žal pa sem alergična na vse kar je iz vode...
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime4. Jun 2008

oj,nekje sem čula,da lubenica baje redi,ve kdo kaj o tem??
    • CommentAuthorAsja
    • CommentTime17. Jun 2008

Zdravo!

ursika to je absurd. :bigsmile: Lubenica vsebuje praktično samo vodo tako da se ni treba bati, da bi se zredila.

Sama sem hujšala s to dieto in v 14dneh shujšala 9kg. Nenormalo.:cool: Pa še lačna nisem bla nič! Pri tej dieti je problem edino to, da izgubljaš predvsem vodo iz telesa zaradi majhnega vnosa ogljikovih hidratov. Maščobe ne gre nič stran. Ko pa spet začneš jesti normalno hrano hitro pridobiš nazaj skoraj vse.

Aja pa še to, med dieto lahko poješ toliko lubenice, da imaš trebuh skoz zelo poln, zdi se mi kot bi se želodec malo razširil in sem po dieti lahko pojedla veliko več, da sem bila sita kot pred dieto.
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime17. Jun 2008

hmm...v bistvu pol sploh ni pametno te diete izvajat,če dobiš vse nazaj
    • CommentAuthor*ajsa*
    • CommentTime18. Jun 2008

ja sedj če smo cisto iskreni, sej pri vsaki dieti lahko dobis vse nazaj (yo-yo efekt), pac se je treba se naprej pazit, kaj pojes, pa najvecji point je da po 18 uri ne jes in rekreacija.........
    sej se je ze pisal, da enim pač ta dieta ne odgovarja......pa tut določeno je kolk lubenice pojes, ne smes se "basat" z njo pa ne vem, celo pojest v enem dnevu :wink:

kaj pa ti mislis Petra???
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime18. Jun 2008

ja to maš tudi prav,nismo rojene pod srečno zvezdo,Petra pa je izginila neznano kam
    • CommentAuthorAsja
    • CommentTime19. Jun 2008

Za moj želodec je bila predpisana količina čisto preveč. Res, prav nabasano sem se počutila po tisti lubenici.
    Petra je pa šla na dopust, sej je napisala.
    • CommentAuthoracdc_girl

Mene pa samo zanima, kaj "s školjkami" je za večerjo 6.dan?
    Ne vem ali je kakšna napaka ali samo meni ne izpiše :confused:
    • CommentAuthorursika

ja samo tista debata ko piše da je petra na dopustu je od leta 2007 te pa newem če je kar tam ostala,al kje se je izgubila
    • CommentAuthortatka
    • CommentTime22. Jul 2008

Pozdravljeni vvsi sotrpini in izkušeni v hujšanju! Sem čisto nova uporabnica foruma, izkušenj o hujšanju pa mnogo in preveč. Večna borba!:cry: Nabrale so se kile in leta:devil:. Zato sem se odločila za tole dieto z lubenico.
    Danes je prvi dan dopusta in diete. Bomo videli kako bo šlo.
    Imam pa nekaj vprašanj!
    Ne vem kaj naj počnem z artičokami, oz. s čim jih lahko zamenjam. In še vaše mnenje : štiri ali pet obrokov? Kaj menite ostali ?
    Se še oglasim in poročam o uspehih.
    Zdaj pa grem na malico - jogurt in lubenica, pa seveda kavica:wink: Rada imam kavo z mlekom, ali med dieto lahko ostanem pri treh na dan?

LP Tatka
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime22. Jul 2008

Articoko? Ce bos ze jedla to stvar malo poglej na Googlu.
    Jaz bi na tvojem mestu jedla 4 ce pa gres bolj pozno spat pa 5 obrokov.
    Jaz trentno zivim na dveh zajtrk v sluzbi kosilo okoli petih doma in potem zvecer nisem lacna.
    Aicha
    • CommentAuthorisy-ines
    • CommentTime16. Aug 2008

oila!

Glede na to da je veliko komentarjev zelo pozitivno usmerjenih na to dieto, sem se tudi sama odločila da jo poizkusim in upam da bojo rezultati vidni. Jutri bo prvi dan pa me res zanima kako bo.
    Mam pa še eno vprašanje ali smeš zamenjat mozzarelo sir za feta sir?

Lep pozdrav ter veliko sreče vsem, ki boste hujšali s to dieto.

Ines
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime17. Aug 2008

Feta je bolj kaloricna in predvsem mastna jaz ne bi, mogoce s skuto. Poleg tega je feta slan sir in sol zadrzuje tekocino v telesu.
    Aicha
    • CommentAuthorisy-ines
    • CommentTime17. Aug 2008

Ponovno se vam javlam in sporočam da je prvi dan diete uspešno že skoraj za menoj. Imam pa novo vprašanje. Zanima me namreč kako se pripravi frape iz lubenice , ki je na jedilniku za tretji dan?(recepta nisem zasledila nikjer na internetu)
    Najlepša hvala za odgovore!

Lep pozdrav Ines
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime18. Aug 2008

Pa kot vsak drugi frape bi rekla (sama jih ne pijem) samo das lubenico noter. Kaj to je zmiksano sadje z mlekom in ledom? Saj na mesto frapeja lahko pojes samo lubenico bi rekla.
    Aicha
    • CommentAuthorpapaja
    • CommentTime24. Sep 2008

cist po pomoti sm pristala na tem forumu. Pa sm mal prebirala kaj pisete, o cem se pogovarjate. moram rect, da nobena od vas zares ne uporablja glave. Super lepo se slisi, da lahko shujsas v petih dneh, za 6 oz ne vem koliko kil. sam to predvsem NI ZDRAVO!!!! Dijeta je dolgotrajen proces. Ne vem ce ste ze slisale, ampak pri takem ekspresnem hujsanju, se potem hitro nazaj zredis za se vec kil kot si jih imel prej. Predvsem je pomembno popolnoma spremeniti prehrambene navade, ne pa da po vsakem mesecu nezdravega prehranjevanja uzgete eno dijeto. Na prvem mestu je zdravje, med ostalim tudi mentalno. Zaradi lepse linije ne boste nic kaj bolj samozavestne.

imejte se rade, kakrsne ste
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime24. Sep 2008

Papaja bi vse prebrala in videla, da nisi ti sedaj odkrila nic novega.
    Obstaja tudi Pocasno hujsanje, kjer je point ravno v tem. Tako, da je kritika odvec.
    Nikoli nisem trdila, da lahko shujsas v enem dnevu 1 kg in potem to tezo ko v enem mesecu shujsas 30 kg tudi obdrzis. To velja seveda za nas smrtnike filmske zvezde se tretirajo drugace. Dieta je dobra samo za zacetek potem pa moras preiti, na drugacen rezim prehranjevanja.
  1.  
    mene pa zanima ali lahko kakšno stvar izpustim (npr. košček pizze margerita - 2.dan)
    in pa še ..
    ali lahko namesto večerje ki je na jedilnuku pojem kakšno sadje, saj po navadi nerada pojem veliko za večerjo
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime8. Nov 2008

Lahko ce hoces ampak ljudje obicajno pisejo diete za to, da se jih drugi ljudje drzijo. Ne vem kaksen ampak razlog sigurno obstaja.
    Aicha
    • CommentAuthorSKA
    • CommentTime11. Jul 2010

Kakšna je tale dieta? Je učinkovita?
    Sliši se zelo dobro, morda le za to, ker sem zvesti oboževalec lubenice. Njam, njam.

Lp, SKA :peace:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime12. Jul 2010

Glej dieta je zmanjsan vnos kalori.
    Ce jes pri tem se lubenico, ki odvaja vodo je super.
    Kakor je komu vsec.
    Jaz bi jo poskusila zato ker imam rada lubenico.
    Aicha
    • CommentAuthorSKA
    • CommentTime12. Jul 2010

Super, bom jo definitivno poskusila!

Lp, SKA
    • CommentAuthorlisa
    • CommentTime4. Jun 2011

jaz to dieto (poleg spomladanske) zelo priporočam, ker so rezultati resnično vidni :bigsmile:
    nisem občutila lakote in tudi velikega odrekanja ne, ker sem zelo sladkosnedna sem si vsak dan pač privoščila kaj sladkega (v manjših količinah) in sem bila z rezultati vseeno zadovoljna :wink: potem sem pa nazaj pridobila 1kg in na tej teži tudi ostala (prej 70kg zdaj pa že lep čas 66kg)...

tako da kar pogumno z lubenico! :peace:
    • CommentAuthorsarzp
    • CommentTime9. Aug 2011

sicer se diete nebom držala čisto tako kot piše..imela bom 3 obroke, pa bom jedla čist kar mi bo tist trenutk pasal. Mam zlo rada lubenico in melono pa tudi druge vrste sadja :)) tako da včeraj sem začela, za zajtrk sm pojedla sicer mal večjo skodelico nesladkanih mislijev, za kosilo sem si naredila sadno solato, za večejo pa jajca z gobicami. Zdi se mi, da ni fajn bit na takih striktnih dietah ko ti piše kaj morš jest..najblš je jest tisto kar imaš rad, v omejenih količinah. :)) lp
    • CommentAuthorsarzp
    • CommentTime9. Aug 2011

joj joj 2 dni na tej dieti (ceprou ne cist taki kot pise je pa velik lubenice notr, zajtrk tak kot tu pise...)..ze 2 dni spuscam nezeljene pline :$ :S nevem kaj naj naredim glede tega, na wc grem pa cisto normalno vsak dan. Mogoce se moje telo tako preciscuje??
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime9. Aug 2011

ja to bo.
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime10. Aug 2011

Sarzp, pri vsaki dieti je pomembno, da ješ vsaj 5x na dan. Tako se telo navadi, da skoz dobiva vase hrano in je ne skladišči po nepotrebnem.
    • CommentAuthorGraceDove
    • CommentTime28. Aug 2011

Živio,
    ta dieta se mi zdi resnično mikavna, edino kar me je zmotilo pa je to, da so ponekod večerje 'težje' od kosil (npr. 1. in 4. dan)... Lahko obroka zamenjam ali raje ne?
    Hvala in pozdravček vsem!
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime28. Aug 2011

Raje ne.
    • CommentAuthorsaraswati
    • CommentTime10. Jul 2012

Pozdravljene:)

jutri bom začela s to dieto, da vidim, če mi uspe izgubiti par kilogramov zadnji hip pred morjem. Pa še malo miganja in to bi moralo biti to. se že veselim rezultatov.
    • CommentAuthorevani
    • CommentTime11. Jul 2012 urejeno

meni pa nekaj drugega zanima. velika sm 166 in imam 48kg pa bi imela rada še manj. pozna katera kakšne enodnevne diete, s katerimi lahk shujšaš v enem dnevu 1kg??

hvala že v naprej! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime11. Jul 2012

Nerealno.
  2.  
    ta dieta se mi zdi odlicna.sploh za poletje.. :) me pa samo zanima ce je 300g lubenice z lupino ali brez.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime20. Jul 2012

Brez lupine.
    • CommentAuthorpika68
    • CommentTime29. Aug 2012

proti koncu gre drugi dan moje diete, nisem se tehtala, se pa že počutim lažja, malo mi je čudno da so večerje tako obilne, saj jo jaz lahko pojem šele okoli 20. ure zvečer zaradi službe. kaj narobe? koliko dni skupaj se lahko drži ta dieta brez prestanka. ali se lahko te diete loti tudi kdo, ki se aktivno ukvarja z športom, oz. če v tem primeru priporočate kakšne dodatke?
    Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore :wink:
  3.  
    • CommentAuthorpepelka66
    • CommentTime22. Jul 2014

ojla

mene pa zanima,če lahko vmes med dieto pijem capuccino napitek-to je tist,ki se vmeša v mleko?? ker brez tega ne funkcioniram :bigsmile:
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):