Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorSMSdieta
    • CommentTime13. Jun 2006

Ena izmed boljših diet, saj jo je lahko držati in rezultati so res vidni. Obroki so enostavni in jih na lahek način pripravite, tako med delovnim časom, kot v času počitnic.

Povezava na dieto:
    Dieta z lubenico
    • CommentAuthormaaaja
    • CommentTime5. Oct 2006

Pozdravljena, mene pa zanima če lahko pri dieti z lubenico sedaj ko lubenic ni več v trovinah uporabim melono??

Bo učinek isti??

Hvala za odgovor, lep dan še napre!!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime5. Oct 2006

Živjo Maaaja,

mislim, da ni nič narobe če zamenjaš lubenico z melono. Res je sicer da vsebuje lubenica več vode ampak glede na to da je sedaj, kot si sama napisala zelo težko dobiti lubenice v trgovini, mislim da bo melona čisto v redu.
    :wink:
    lp,
    Petra
    • CommentAuthorlily_
    • CommentTime13. Apr 2007

Jaz bom čez nekaj tednov poskusila s tole dieto (ko končam trenutno dieto in ko bodo v trgovinah prodajali lubenice)! Mi zelo ustreza! Me pa samo zanima, če jo je kdo že preizkusil in če se res pozna tako na telesu kot na tehtnici?

Lp
    • CommentAuthornincrli
    • CommentTime3. May 2007

Mene zanima s čim lahko zamenjap pršut pri tej dieti, če ga ne maraš?
    Kaj lahko jemo namesto hobotnice oz. ali jo lahko izpustimo in jemo samo krompir sedmi dan za večerjo?
    Ali lahko školjke zamenjamo z morskimi sadeži?
    Ali lahko spustimo kakšno jed pa bo učinek enak ali moram točno vse pojesti kot piše???
    • CommentAuthornincrli
    • CommentTime4. May 2007

A je kdo sploh shujšal s to dieto, ker nekateri rečete da boste sprobali pol pa nč ne javite! Js jo sprobam od danes naprej! Pa javim rezultate dobre ali slabe naslednji teden!!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime7. May 2007

Živjo vsi :bigsmile:,

samo sporočam, da sem prišla sveža in spočita nazaj iz dopusta. Tako da bom spet prisotna tukaj na forumu :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthordolly
    • CommentTime18. Jun 2007

Hej
    Sem se odločila da začnem z to dijeto in me zanima par stavi; a lahko spustiš zajterk? S čim lahko zamenjaš pršut in če lahko namesto lososa ješ kakšno drugo belo ribo? Pa še glede solat, ali lahko ješ navadno zeleno solato, namesto paradižnika, rukole....?
    LP:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime19. Jun 2007

Živjo Dolly,

nikakor v nobenem primeru (tudi če nisi na dieti), ni pametno izpuščati zajtrka, saj je zajtrk osnovni in najbolj pomembni obrok dneva. Pršut lahko zamenjaš z pusto salamo, npr. piščančjimi prsi. Tudi losos lahko zamenjaš z drugo ribo, npr. tuno v lastnem soku. In še solata, lahko ješ navadno zeleno solato :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthordeykoTova
    • CommentTime25. Jun 2007

hei...
    odločila sem se poiskusiti to dieto a imam eno vprašanje.. ne pijem mleka in me zanima, če ga lahko za zajtrk menjam z nizkokaloričnim jogurtom..
    pozdrav:wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Jun 2007

Živjo DeykoTova,

mleko lahko brez problema zamenjaš za jogurt :wink:.
    Vso srečo pri hujšanju ti želim :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorspringrl
    • CommentTime29. Jun 2007

Hejla,
    no pa bom tudi jaz poskusila s to dieto... Zgleda kar okusno :wink: Razen paradižnika... :tongue:
    Zanima pa me, če jo je kdo že resnično preizkusil in če je imel kaj uspeha?
    • CommentAuthorMoonLight
    • CommentTime30. Jun 2007 urejeno

živjo..! :)

se že dolgo nisem javila na forumu.. zarad šole pa tega.. se je trebalo dost učit pa to.. pa zato tudi ni blo za diete čas pa za te skrbi, pa dostkrat sm rabila čokolado za energijo pa to :) .. zdaj pa so fajn počitnice in grem na to dieto.. mi mama že vse nakupla za to dieto.. zdaj pa se grem trudit, da izgubim tiste kilograme, ki so mi v napoto.. jutri začnem.. upam, da se mi kdo pridruži :) če ne pa lep pozdravček! :updown:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Jul 2007

Živjo Springrl in MoonLight,

lepo da sta začeli z dieto. Obema želim veliko uspeha pri hujšanju :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorvesnyca
    • CommentTime2. Jul 2007

Živjo ;-)
    Mene pa zanima spodnja malica...ali se to zmeša skupaj ali se je posebaj?...hvalaaaa, vesnyca
    Malica: 125 g jogurta in rezina lubenice (300 g)
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Jul 2007

Živjo Vesnyca,

mislim, da bo bolje če boš pojedla vsako jed posebej. Če pa ti paše pa si lahko narediš kakšen napitek :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthortanaja
    • CommentTime3. Jul 2007

Evo, tudi jaz sem se odločila, da začnem z dieto in tale z lubenico mi je najbolj simpatična. Začnem jutri, pa da vidimo kaj bo na koncu :wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime3. Jul 2007

Živjo Tanaja,

superca, da si se odločila za dieto. Želim ti veliko sreče pri hujšanju :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorvesnyca
    • CommentTime4. Jul 2007

začela sem s to dieto in moram rečt da zaenkrat je vse super, edin ta malica me matra, ker lubenica in jogurt, to nekako ne gre ne in tudi ta kombinacija je malo čudna. Tko da jaz bom jogurt pri malici spustila, bom ga pa vključila raje v zajtrk in jedla kosmiče izkmenično, enkrat z mlekom drugič z jogurtom. Ima mogoče tudi katera izmed vas podobne težavice. Lp,
    Vesna
    • CommentAuthorvesnyca
    • CommentTime4. Jul 2007

Spet jaz, hehehe...vprašala bi tudi, če lahko spijem kavico...ker zjutraj v službi moram nujno spit kavo z mlekom da mi motor zalaufa ;-)
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime4. Jul 2007

Živjo Vesnyca,

hja res je malce čudna tale kombinacija, tako da če ti ne ugaja si malce priredi vse skupaj.
    Drugače pa lahko spiješ kavico :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorMoonLight
    • CommentTime4. Jul 2007

meni dieta kar dobro gre :) ostala bom na njej vsaj 20 dni.. pa se kaj zraven.. full mi ustreza.. ker mesa ne jem lih dosti, pa ga nix ne pogresam :) vredu mi je, da je v obrokih veliko lubenice, ki jo mam full rada..
    tehtala se še zaenkrat ne bom. na koncu diete komaj. rada bi se presenetila oz. bla presenečena, ker dieta ziher deluje!

lp vsem :)
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime5. Jul 2007

Živjo MoonLight,

super, da ti je dieta všeč. Mislim, da boš na koncu zelo zadovoljna z rezultati :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorspringrl
    • CommentTime6. Jul 2007

Hejla :smile:
    no jaz sem končala 1. teden in shujšala za 3 kg :rolling: danes imam prosto, jutri pa začnem še enkrat od začetka, ker mi je dieta res ful dobra :bigsmile:
    lp :smile:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime6. Jul 2007

Živjo Springrl,

vse čestitke za odlične rezultate :wink:. Uspešno hujšanje še naprej :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorlubenica
    • CommentTime14. Jul 2007 urejeno

Bom probal pa vam javim
    • CommentAuthorradirka
    • CommentTime27. Jul 2007

živjo :)

mene pa zanima, če lahko morske sadeže: rakci, školjke, hobitnica ... zamenjam s čim drugim ... npr. s tunino?

hvala ;)
    • CommentAuthorradirka

pa še to sem pozabila ... se morda lahko je špagete z navadno paradižnikovo omako?
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Radirka,

brez problema lahko zamenjaš morske sadeže za tuno, prav tako lahko špagete pripraviš z navadno paradižnikovo omako.
    Uspešno hujšanje ti želim :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornika23
    • CommentTime28. Jul 2007

mene pa zanima če lahko to dieto podaljšaš za recimo še kaka 2 tedna ali pa več. zanima me tudi če se potem po 3tednih tudi zmanjša konfekcijsa številka

Hvala
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime30. Jul 2007

Živjo Nika23,

ker je vsako telo nekaj edinstvenega bi ti zelo težko zagotovila ali se ti bo zmanjšala konfekcijska đtevilka, saj je to odvisno od vsakega posameznika.
    Drugače pa lahko dieto podaljšaš, samo med vsakim ciklom diete si privošči par dni pavze :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorMoonLight
    • CommentTime31. Jul 2007

živjooooo! =)

jst se javlam zadnji dan julija.. jap ;)

moram vam povedat, da sm bla na dieti 10 dni.. čeprav sem rekla, da bom šla še več =) sam so ble v juliju na sporedu žurke pa to.. pa sm šla za 10 dni.. moram pa vam povedat, da dieta res deluje.. zravn se pa moraš dost gibat! jst sm vsak dan hodla tečt.. pa trebušnjake delala.. in v 10 dneh sem shujšala 7 kg =) od tega še nisem nix gor pridobila.. ker sem začela jest bol manj mastno hrano in seveda brez sladkarij =) in še zmeri se gibljem.. seveda zdaj ne vsak dan.. ampak vsak drugi dan, ali pa vsak tretji, grem na sprehod u naravo, svež zrak.. in je kar fino ;)
    rada pa bi še dol dala usaj 6-13 kg.. in vem, da mi bo uspelo.. =)

lep pozdrav,

MoonLight*
    • CommentAuthoršpelca

morm rečt da je ta dieta zame zelo učinkovita.Ker sem do zdej v 5 tednih izgubila že 13 kg .Ko sem začela sem imela 70 kg ,zdaj pa imam 57kg.
    Zanima pa me če je namestO melone in lubenice še kako sadje ki ga bi lahko nadomestilo,ker lubenice in melone imam za zdaj dovolj.

LP
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo MonLight in Špelca,

obema iskrene čestitke za tako uspešno hujšanje :thumbup:.

Špelca melono in lubenico lahko nadomestiš z grenivko (pomelo), breskvami ali nektarinami. Izogibaj se banan in grozdja, saj imate veliko sladkorja :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoršpelca

Hvala.
    Še eno uprašanje . Ali bi lahko zdaj po 1 mesecu namesto prepečenca lahko jedla recimo bio riževe kruhke,brez sladkorja in soli??
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime1. Aug 2007

Živjo Špelca,

seveda lahko zamenjaš prepečenec z riževimi kruhki (samo ne s tistimi, ki so obliti s čokolado :wink:).

lp,
    Petra
    • CommentAuthorkitty
    • CommentTime1. Aug 2007

Hej,

mene pa zanima, kaj lahko jem zadnji dan namesti hobotnice.

LP
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime1. Aug 2007

Živjo Kitty,

namesto hobotnice lahko ješ ribo ali pa lignje - kalamare (če jih imaš rada seveda :wink:).

lp,
    Petra
    • CommentAuthorbinchi
    • CommentTime5. Aug 2007

hey!
    jaz sem se odločila, da bom tudi začela s to dieto, ker se mi dopade, saj glede po jedilniku ne bom stradala :) ! z dieto začnem ju3, upam da bo šlo:wink: se javim na koncu diete :tongue:
    Lp!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime6. Aug 2007

Živjo Binchi,

srečno pri dieti :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorbincha
    • CommentTime7. Aug 2007

hey!
    Danes je že moj drugi dan diete :beard: diete se dobro držin, a danes me že zelo daje lakota:confused:mo morala zdržat:shamed:
    ja.. danes zjutraj sem se tehtala in ni še bilo nobene spremembe :sad: upan, da bo ju3 že kak kilogram manj:cool:

Lp, se vam javim ju3:peace:
    • CommentAuthorMoonLight
    • CommentTime7. Aug 2007

ne smeš se tehtat vsak dan.. bolše da maš en čas dieto, pa pol stopiš na tehtnico ;)
    • CommentAuthorbincha
    • CommentTime9. Aug 2007

MoonLight hvala :wink:
    bom upoštevala nasvet:peace:
    • CommentAuthorbincha
    • CommentTime10. Aug 2007

Pozdravljeni:beard:

Danes je že moj 5 dan diete in po kg se še ne pozna nič:cry: vse kar se pa je spremenilo pa je obseg pasu.. in sicer za 4 cm:thumbup:

Lp:peace:
    • CommentAuthorLara.

pozdravljeni :cool: zdaj se že 5. dan mučim s to dieto pa mi je v vseh teh dneh uspelo izgubiti 2 kilograma. enega sem vmes dobila tudi nazaj :confused: sicer nevem kako je to mogoče ampak jaz se z to dieto tudi po domače >> nažrem << čeprav upoštevam vsa navodila. zakaj sem namesto 6 kg izgubila samo 1 ? aja danes sem se močno pregrešila in zaužila par piškotov :cry: naj rajši pustim dieto ? zdaj ko bom s to dieto z lubenicami končala bi rada poskusila tudi tisto dieto s sadjem in zelenjavo vendar sem vmes zasledila tudi meso. je kakšna druga jed z katero lahko zamenjam meso ?
    najlepša hvala :peace:
    •  
      CommentAuthorhope

oj.
    kolko kg pa bi rada izgubila? res zgleda da ta dieta ni zate. Saj več da na vsakega reagira drugače....
    meso lahko nadomestiš z ribami, tuno, jajci, sirom in sojo baje. tako da ne se sekiraj zarad tega. lahko pa dodaš več zelenjave in meso ukineš... vsako dieto si moraš malo prilagajat da ni tako mučna!
    srečno :)
    • CommentAuthorLara.
    • CommentTime11. Aug 2007

hej
    rada bi zgubila vsaj 4 kg. hvala za nasvet ;) uživaj
    • CommentAuthorkarmelca
    • CommentTime13. Aug 2007

imam nekaj vprašanj glede diete z lubenico:
    - ali lahko jem tudi po 18 uri, če np., jem le sadje, kajti iz službe prihajam okoli 21 ure in šele takrat lahko jem večerjo
    - koliko olja in kisa lahko uporabim pri pripravi solate
    • CommentAuthorMoonLight
    • CommentTime13. Aug 2007

jej 3 ure pred spanjem =) drugače glede olja pa kisa, jas vedno dam dost kisa, olja pa čist malo.. malo več kot eno čajno žličko, ampak res čist malo več kot eno čajno žličko =)
    • CommentAuthorandy
    • CommentTime20. Aug 2007

Živjo, sem nova na tem forumu-rada bi izgubila le nekaj kilogramov, malce sem si priredila jedilnik (nap. imam le zajtrk, kosilo in večerjo) zaradi službe si ne morem privoščit nap. za kosilo margerito - pizzo,...pa tudi malice bom izpustila ker imam večerjo kot pozno kosilo nekje od 18-19h, ko pride domov fant, da skupaj jeva! Zanima me kaj lahko zamenjam z artičokami ?