Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorbubko
    • CommentTime3. May 2007

Mene pa zanima, katera dieta bi bila primerna zame, ki bi se rada čimhitreje znebila 15 kg. Imam pa petmesečno hčerko, ki jo še dojim. Nekako se mi zdi, da bi zdržala dieto kemičnega razkroja, ampak me je strah, da bo zmanjkalo mleka. Če ta ni primerna, katere se naj lotim?
    Dojenje mi je sicer pomembnejše od hujšanja, če pa bi šlo oboje, pa bi bila zelooooo vesela. Ima kdo kake izkušnje ali nasvete v zvezi s hujšanjem v času dojenja?
    Telovadim ravno ne veliko, ampak vsak dan 3-4 ure hodim (sprehodi z vozičkom), doma delam trebušnjake.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime7. May 2007

Živjo Bubko,

osebno bi ti v času dojenja odsvetovala dieto. Bolje je, da samo paziš na prehrano npr. ne ješ sladkarij, kruha, krompirja in ostalih stvari, ki redijo :wink:. Če ti uspe poleg dojenčka izboriti nekaj časa samo zase, se loti kakšne telovadbe :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorbubko
    • CommentTime7. May 2007

Hvala za odgovor, Petra.

Malo sem žalostna, ker sem danes spet šla tako nezadovoljna iz trgovine z oblačili. Torej tudi 90-dnevna ločevalna dieta ne pride v poštev? Še bolj žalostna.

No, bo že.
    Hvala in lep dan!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime8. May 2007

Živjo Bubko,

sej ne, da nikakor ne smeš hujšati po dieti. Pač glede na dojenje bi ti dieto odsvetovala. Je pa res, da te osebno ne poznam in da ne vem kako "zdrava" si :wink:. Svetujem ti, da se oglasiš pri osebnem zdravniku ali pri pediatru, saj ti bodo oni verjetno znali povedati kako je z dieto med dojenjem :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormajat
    • CommentTime8. May 2007

Živjo Bubko !
    ne obupaj , ko boš nehala dojiti pa se vzemi v roke in delaj na dietah , zdaj ko dojiš je to najpomembneje tudi jaz
    dojim in grem v trgovino pa mi nič ni prav pa kaj čmo mamo pa otroke in to je določen davek .probaj počasi da se telo navadi recimo dieto z testeninami meni je kar ratal sam sem se pregrešila pa ni bilo takega uspeha , ko pa bom psihično pripravljena pa se bom prijavila na sms dieto.
    lp. maja
    • CommentAuthorbubko
    • CommentTime8. May 2007

Hvala še 1x obema.
    Ja, saj meni je tudi zdaj najpomembnejša hčerkica in njeno zdravje, jaz bom že potrpela, ampak včasih pridejo dnevi, kot včeraj, ko sem pa res nesrečna v svoji koži (oz. v svojem špehu :-D).

Ko neham dojit, pa TAKOJ v akcijo, ampak mislim da to ne bo še kake pol leta. Sicer pa bom zdaj začela več telovadit in se izogibat poznim obrokom. Mogoče bo pa že po tem kak rezultat.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime8. May 2007

Živjo Bubko,

če boš telovadila in jedla vsaj 3 ure pred spanjem, bodo gotovi prišli rezultati :wink:. Kar pogumno :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormaria4781
    • CommentTime5. Jun 2014

• CommentAuthormuyang
    • CommentTime27. Jul 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):