Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorNastya
    • CommentTime18. Jun 2007

Najprej en lep pozdrav vsem skupaj..sem čisto nova na tem forumu in se opravičujem, če bom zopet začela kakšno temo, ki ste jo že predelali in vseekakor je že zlajnana tako v ". Zanima me če katera ve katera dieta bi bila zame najbolj primerna in sicer: stara sem 32 let, 168 cm visoka in težka 64 kg..vseekakor bi rada shujšala 9 kg, da pridem na tisto svojo idealno težo..v kateri sem se tudi najbolje počutila, ker zdaj sem obupna. Vse se mi že nabira okoli trebuha, da o stegnih ne govorim..vem da je to premalo gibanja itd..a kako naj najdem še energijo še za to..10 ur sem od doma (se pravi v služb). Sprašujem vas katera dieta je najbolj primerna zame in seveda sprejemljiva, saj sem v službi in si ne morem kuhat..seveda tudi migati bom začela a ne vem kaj bi bilo najbolje..

Hvala in lep dan še naprej..:shamed:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime18. Jun 2007

Živjo Nastya,

lepo pozdravljena na našem forumu :wink:.
    Svetovala bi ti, da si malce pogledaš naš seznam diet in se na podlagi jedilnikov potem tudi odločiš.
    Naše uporabnice so najbolj zadovoljne z naslednjimi dietami:
    - dieta kemičnega razkorja (http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-kemicnega-razkroja-31/)
    - hitra dieta z jajci (http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/)
    - 90-dnevna ločevalna dieta (http://www.smsdieta.si/dieta/90-dnevna-locevalna-dieta/)

Upam, da sem ti bila v pomoč :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorhlkaja
    • CommentTime6. Jul 2007

Čao Nasjta!

Meni osebno se diete ne zdijo učinkovite, ker delujejo takrat, ko si na dieti:) Ko pa jo prekines, se izgubljeni kilogramčki hitrjo zopet pojavijo. Potrebna je sprememba v načinu prehranjevanja, predvsem kvalitetna prehrana, zadostna vnešena količina beljakovin...itd.
    Sama uporabljam Herbalife in mi zeloooo prav pride tudi takrat, kadar nimam časa za pripravo hrane. Če te o tem karkoli zanima, mi lahko pišeš na in ti tam kaj več povem o tem.

hlkaja@gmail.com
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime9. Jul 2007

Živjo Hlkaja,

zelo lepo, da si povedla svoje mnenje! Prosila pa bi te, da v bodoče ne "oglašuješ" izdelkov na našem forumu!

lp,
    Petra
    • CommentAuthorpunchika
    • CommentTime13. Jul 2007

eila
    mene pa zanima koliko kg bi bilo primirno za mojo velikost?
    velika sem namrec 173
    in tehtam 70 kg
    pa se nekaj keri sport je najbolj primiren da si pridobis lepo postavo??
    •  
      CommentAuthorBootylicious
    • CommentTime13. Jul 2007 urejeno

Posted By: punchikaeila
    mene pa zanima koliko kg bi bilo primirno za mojo velikost?
    velika sem namrec 173
    in tehtam 70 kg
    pa se nekaj keri sport je najbolj primiren da si pridobis lepo postavo??

primerno težo si lahko izračunaš tukaj:
    http://www.smsdieta.si/indeks-telesne-mase/

pri tebi izračun pride:
    Idealna teža [KG]: od 55 KG do 74 KG

Baje je pilates zelo dober za oblikovanje postave, jaz bom verjetno začela drug teden z njim. :tongue:
    • CommentAuthorpunchika
    • CommentTime13. Jul 2007

tnx
    ja ja to sm slisla da baje pomaga...
    tko da bom tui js zacela z nim
    res hvala se nekrat
    • CommentAuthormaria4781
    • CommentTime5. Jun 2014

• CommentAuthoroven2002
    • CommentTime10. Jun 2014 urejeno

Oj sem Pika stara sem pa 12. Visoka sem cca 162 cm in tehtam okoli 63 kg. Naslednji torek moram pa iti na kontrolo v Šentvid pri Stični v center za zdravljenje bolezni otrok in do takrat moram pa shujšati do med 57 in 58 kg. Prosim pomagajte mi!
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):