Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorSMSdieta
    • CommentTime14. Jun 2006 urejeno

Kolikšna je količina ene skodelice?
    1 skodelica = 238 ml

Primer:
    1 skodelica (kateregakoli) živila - z živilom do vrha napolnjena skodelica s prostornino 2.5 dcl (1/4 litra).

Priporočamo uporabo plastičnih 2.5 dcl kozarčkov z označeno merico.
    Koliko dkg tehta 1 skodelica posameznega živila je odvisno od živila samega.

Ali lahko izpuščam nekatere sestavine v posameznih obrokih?
    Da. Vendar priporočamo, da izpuščeno sestavino zamenjate z neko drugo po energijski vrednosti podobno sestavino, saj boste v nasprotnem primeru med obroki lačni.

Ali lahko uporabljam olje?
    Z uporabo olja bodite izjemno previdni, če v dieti ni navedeno drugače. Poizkusite se izogibati večjim količinam olja in vidni maščobi v hrani.
    Predlagamo, da si hrano pripravite na teflonski ponvi ali pa uporabite največ 1 majhno žličko olivnega olja.

Katere začimbe lahko uporabim?
    Priporočena je uporaba mediteranskih zelišč in raznih pekočih začimb, ki pospešujejo prebavo.

Koliko soli lahko zaužijem?
    Ker sol veže vodo v telesu vam predlagamo, da je ne zaužijete preveč. Vsekakor pa ni priporočljivo, da se ji čisto odpoveste.

S čim lahko nadomestim rakce?
    Rakce lahko nadomestite s tofujem ali mozzarelo.

S čim lahko nadomestim hobotnico?
    Hobotnico lahko nadomestite s piščančjimi prsi pečenimi na žaru ali v voku z malo oz. nič maščobe.

S čim lahko vegeterijanci nadomestimo meso?
    Meso se lahko zamenja s sirom, tofujem ali zelenjavo.

Katere jedi pridejo v poštev pri 300- kalorijski predjedi za pripravo v mikrovalovni pečici?
    V poštev pridejo vse jedi, ki se jih da pripravljati v mikrovalovni pečici. Prednost mikrovalovne pečice je v tem, da za pripravo jedi ne potrebujemo maščob (olja, ...).
    Najbolje je, da se v trgovini ustaviš pri hladilniku in si izbereš najljubšo jed. Če na škatli piše, da ima jed npr 600 kalorij jo je potrebno za en obrok pripraviti le polovico škatle. Torej čar vsega je, da si lahko sami izberete kaj bi jedli pomembno je le paziti na to, da ne presežemo predpisanega števila kalorij.
    • CommentAuthorkika
    • CommentTime13. Jul 2006

S čim lahko zamenjam 6 jagod ali 1/3 skodelice malin ( v trgovini jih nimajo)-mogoče z ribezom; ali lahko lososa iz konzerve nadomestim s prekajenim lososom ali s čim drugim ( ker namreč pri nas v trgovini ne dobim lososa v konzervi in tunine v slanici)? Pa še ali lahko nadomestim storž koruze s koruzo v pločevinki?

lep dan Kika
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime13. Jul 2006

Sveže jagode in maline lahko zamenjaš z zmrznjenimi. Lahko pa si tudi izbereš sadje po želji, važno je, da so količine približno enake. Pri sadnih dietah gre zgolj za manjši vnos kalorij in sladkorja v telo.

Lososa iz konzerve se lahko zamenja s prekajenim lososom ali pa tuno v lastnem soku. Žal se je potrebno tunam v olju izogibati.

Koruza iz pločevinke je prav tako v redu.

lep dan tudi tebi Kika,
    Petra
    • CommentAuthorbučka
    • CommentTime15. Jul 2006

Pozdravljeni,

vsi govorite le o hujšanju, a bi bilo možno dobiti tudi kakšnen nasvet za uspešno pridobivanje kg?

bučka, ki rabi kg-me
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime15. Jul 2006

Seveda, SMSdieta ima namen vključiti tudi programe za pridobivanje teže prav tako pa razne programe za vzdrževanje teže, odpravljanja težav z mozolji in še kar nekaj drugih stvari.

V primeru, da imate kakšne predloge ali pa konkretne diete vseh vrst se toplo priporočamo.

LP,
    Petra
    • CommentAuthorkika
    • CommentTime20. Jul 2006

Ali lahko zadnji dan diete brez kuhanja večerjo (solato iz morskih sadežev in fižola) zamenjam s tortiljo z avokadom?
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime21. Jul 2006

Mislim, da ne bi bilo problema.

Bi pa prosila eno malenkost, da se o posameznih dietah pogovarjamo v dieti namenjeni diskusiji.
    V primeru diete brez kuhanja je to naslednja povezava: http://forum.smsdieta.si/discussion/32/dieta-brez-kuhanja/

Tako bo forum bolj pregleden in informacije bodo zbrane na pravem mestu.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormanči
    • CommentTime21. Jul 2006

Živjo!

Imam dva velika problema.Nikakor se ne morem navaditi da bi jedla po četrti uri pop.Na dan zaužijem največ tri obroke in me zanima, katero dieto bi mi priporočili, saj želim izgubiti vsaj 10 kg.Še drugi problem: ne maram zelenjave.

Hvala!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime22. Jul 2006

Tvoj komentar me je pa kar malo spravil v zadrego.

Poizkusi s sadno dieto večkrat zaporedoma pri kateri izpustiš zelenjavo + telovadba.

Če sem prav razumela se ne moreš navaditi, da bi jedla po 16uri ... žal ne poznam drugega načina kot, da se prisiliš. Žal nisem pravi naslov za takšna vprašanja.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorpinkky
    • CommentTime15. Aug 2006

hej hej!! pred nekaj dnevi sem zasledila vašo stran in mi je zelo všeč! zanima me pri 11dnevni dieti...vem da lahko proste dneve izpustim...se lahko kg vrnejo če ta dan jem normalno? zanima me pa še tole...seveda grem ob petkih ven in me zanima če lahko pijem alkoholne pijače??ne zanima me vino,vodka,...samo bandidos??:tongue::tongue::bigsmile: hvala za odgovor in upam da bo čim hitrejši:bigsmile:byby**
    • CommentAuthorShakira
    • CommentTime18. Aug 2006

Pinkky, najbrž misliš na dieto kemičnega razkroja, kajne... Ok, sicer jaz nisem Petra, ki običajno odgovarja na vprašanja, sem pa slednjo dieto stestirala in bila z njo zelo zadovoljna... Če na prosti dan ješ normalno, se naj kilogrami ne bi vrnili. Kakšno prenažiranje ali preveč redilne hrane pa lahko povzroči, da pridobiš kakšen kilogramček nazaj. Kar se pa alkohola tiče- ne, pri nobeni dieti ni zaželjen oziroma dovoljen. Sicer sem ponavadi tudi jaz rada popila kaj, ko sem šla ven ob večerih za vikend, ampak sem se (oziroma se še zmeraj) v času diete izogibam kakršnihkoli alkoholnih napitkov.
    • CommentAuthorrokyson
    • CommentTime11. Sep 2006

imam zelo debelo rit kako nej čimhitreje shujšam priporočate kako dieto...???????:confused::confused::sad:
    • CommentAuthorMor
    • CommentTime13. Sep 2006

Zelo pogrešam na netu nasploh kakšen nasvet oziroma kakšno Vzdrževalno dieto.
    Hodil sem na zdravstveno šolo (leta nazaj) in spomnim se da smo pri predmetu Dietetika
    Uporabljali določene tablice z izračuni in živili s pomočjo katerih si lahko sestavil jedilnike točno po energetski vrednosti.
    Torej s pomočjo pridobljenih podatkov si lahko oblikoval dieto- redukcijsko, vzdrževalno in progresivno.
    Vzdrževalno dieto bi potrebovali vsi ki zaključijo redukcijsko in na ta način bi zmanjšali oziroma eliminirali jo-jo efekt!
    lp
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime13. Sep 2006

V bližnji prihodnosti nameravamo dodati tudi vzdrževalne diete, ki bi pomagale ohraniti idealno težo.
    Upam, da bo čim prej :)

lp,
    Petra
    • CommentAuthorDRAGICA
    • CommentTime15. Sep 2006

Zdravi!
    Sem nova na tem forumu in me zanima kakšno dieto mi priporačate na to da bi rada izgubila 20 kg (ITM 30), ter da se mi večina maščobnih oblog nabira na trebuhu. Telovadim na orbitreku cca 20 minut na dan in na Ab king pro - ju
    100 dvigov na dan. Najprej izgubim obloge na riti in nogah, na trebuhu pa so zelo trdovratne in mi se jih nikakor ne uspe znebiti. Za odgovor se vam vnaprej prav lepo zahvaljujem.
    Lep pozdrav:shamed:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime15. Sep 2006 urejeno

Lepo pozdravljena Dragica!

Težko ti svetujem katera dieta bi ti najbolj ustrezala, najbolj učinkovita pa je dieta KEMIČNEGA RAZKROJA (31 dnevna pri kateri zgubiš do 20 kg). Najbolje pa je da si sama ogledaš jedilnike in se potem odločiš. Seveda pa nam potem poročaj tudi rezulate.:bigsmile:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorDRAGICA
    • CommentTime16. Sep 2006

Hvala za odgovor.
    Bom poskusila najprej s 7-dnevno, pa bom videla kakšni bodo rezultati, potem pa se bom odločila kako naprej. Bom poročala kako mi uspeva, ča pa bom potrebovala kakšen nasvet, pa se obrnem na vas. Lep pozdrav!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime16. Sep 2006

Če boš potrebovala pomoč ali imela kakšna vprašanja pa se kar obrni na nas:wink:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorstudent
    • CommentTime17. Sep 2006

Ali obstaja kakšna dieta brez kuhanja za štedilnikom? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime17. Sep 2006 urejeno

Živjo Student!

V naši bazi diet imamo seveda tudi DIETO BREZ KUHANJA :bigsmile: (za vse tiste, ki jim je škoda zapravljenega časa v kuhinji). Drugače pa imamo tudi diete pri katerih praktično ni potrebno nobenega znanja kuhanja. Oglej si še te.:thumbup:

lp,
    Petra
  1.  
    živ!

ne vem kaj pomeni skuhat zelenjavno juho, k jo potem vržemo v riž?!?!? ne štekam? :cry:

...to je pri celulitni dieti v kosilah...
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Oct 2006

Če imaš v mislih to kosilo:

piščančje prsi v pikantni omaki in kuhan riž (100 g piščančjega mesa, 40 g riža, šalotka, česen in peteršilj po želji, 2 dl zelenjavne juhe, 2 žlice manj mastne kisle smetane ali nemastnega jogurta, 1 žlica olivnega olja, sol in feferon).

potem gre stvar tako:
    Po želji si pripravi omako iz: mesa, šalotke, česnja, peteršilja, 2dcl juhe (1 knorr kocno raztopi v 1L vode in jo uporabi za 5x... oz. 1/5 kocke v 2dl vode), smetana olje sol in feferon.
    Riž pa le skuhaj v vodi.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorAnže
    • CommentTime2. Oct 2006

Cao, sem Anže in sem nov na temu forumu. Zanima me kako bi se najbolj učinkovito znebil kilogramov, ki se pretežno nabirajo na trebuhu.:shamed:
    Za začetek sem se odpovedu raznimi pivskim večerom, zdaj pa bi se odločil za eno dieto. Katera bi prišla najbolj upoštev zame?

že v naprej hvala za odgovor.:wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Oct 2006

Živjo Anže,

najprej naj te pohvali, da si se odločil za hujšanje (predvsem si že sam naredil velik korak, ko si se odpovedal alkoholu:thumbup:).
    Svetovali bi ti DIETO KEMIČNEGA RAZKROJA, ki je izredno učinkovita. Tudi uporabniki jo hvalijo.:wink:
    Tako da kar hitro se prijavi potem pa poročaj kako ti gre. Seveda sem ti na voljo za vsa vprašanja.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormarica
    • CommentTime19. Oct 2006

Lep pozdrav, po obisku na Gospodarksem razstavišču, kjer ste imeli stojnico sem se odločila, da tudi jaz poskusim hujšati. Problem je v tem ker imam družino in si ne morem privoščiti, da bi za njih kuhala nekaj drugega, jaz pa bi jedla nekaj tretjega. Zanima me če imate kako dieto, da moj mož ne bo lačen, ker sej veste moški:wink:.

lp Marica
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime19. Oct 2006 urejeno

Živjo Marica,

lepo da si nas opazila na sejmu. Drugače pa naj te potolažim, nisi edina, ki mora možu za vsako kosilo skuhati juho, meso in krompir.:wink: Kar pa se tiče hujšanja bi ti svetovala dieto s testeninami, ki je zelo nasitna pa tud mož ne bo preveč stradal.:thumbup: Jedilnik za en dan izgleda takole:

Zajtrk: kava ali čaj, sezonsko sadje (gozdno sadje, lubenica, jabolka, hruške, kivi)
    Malica: sok iz agrumov - limona, grenivka ali pomaranča
    Kosilo: piščančje meso z žara ali kuhano v ekonom loncu, začinjeno z začimbami po želji, kuhana zelenjava (špinača, ohrovt, blitva, stročji fižol)
    Malica: sok iz agrumov - limona, grenivka ali pomaranča

Mislim da ne bi smelo biti problema, če pa že bo kaj se obrni na nas.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormarica
    • CommentTime19. Oct 2006

Kot prvo moram priznati, da sm prijetno presenečena nad tako hitrim odgovorom:bigsmile:. Možu sem pokazala jedilnik in je bil takoj za( očitno se je tudi on malce zamislil nad svojimi kilogrami). Tako da z ponedeljkom začnemo cela družina z dieto.:wink:
    Lepo se imejte in držite pesti za nas.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime20. Oct 2006 urejeno

Živjo Marica,

hvala za pohvale in uspešno z dieto!:bigsmile:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorbelinan
    • CommentTime23. Oct 2006

Živjo, Petra!

Sem nova uporabnica foruma in v začetni fazi diete kemičnega razkroja (15 dni). Verjamem, da dieta deluje, če se jo striktno držiš, vendar pa bi jaz imela vseeno nekaj vprašanj in sicer:

1. v kakšnih razmakih naj bili obroki;
    2. je možno, da se večerja zamenja z kosilom ali ne;
    3. je možno brokoli zamenjati s kakšno drugo zelenjavo;
    4. je možno melono zamenjati s kakšnim drugim sadjem;
    5. ali lahko namesto skute uporabim mozzarelo?

Vem, da bi bilo najbolje, da bi se jedilnika v celoti držal tako, kot je zapisan, vendar ...... včasih si zaželiš spremembe, kajne?

Najlepša hvala za odgovore in lep dan še naprej! :)

Nina:confused:
    • CommentAuthorbelinan

Še.... nekaj...... kaj pa pri mesu .... v jedilniku piše 2 rezini mesa (90 g) - katerega ali je to vseeno ali ne? In na kakšne načine se ga lahko pripravi? Hvala
    :thumbup:

Lp, Nina
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime23. Oct 2006 urejeno

Živjo Belinan,

kar takole ti bom odgovorila::wink:
    1. načeloma ni važko kako imaš razporejene obroke. Pomembno je samo, da 5 ur pred spanjem ne ješ (če greš spat ob 23h potem moraš imeti večerjo nekje ob 18h)
    2. če bi zamenjala večerjo s kosilom potem učinek diete ne bi bil isti
    3. brokoli je možno zamenjati s cvetačo, ampak vseeno ti svetujem da ješ brokoli ker je zelo zdrav in priporočljiv
    4.enako kot za brokoli, melono je možno zamenjati z kako grenivko, vendar ti svetujem da jo ješ ker se zna zgoditi, da učinek diete ne bo isti
    5. namesto skute jaz ne bi uporabila mozzarele, tukaj pa se moraš striktno držati diete, ker je skuta zelo pomembna pri kombinaciji z ostalimi živili.

In še zadnje vprašanje:
    Glede na to, da ni nikjer posebaj omenjeno kakšno meso lahko ješ, bi ti jaz svetovala da ješ piščančje meso ker je konec koncev vseeno najmanj mastno. Najbolje je če meso pokuhaš ali pa spečeš na teflonski ponvi brez olja.

Upam, da sem ti bila v pomoč. Če pa imaš še kakšno vprašanje pa kar na plan z njim.:cool:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorbelinan

Živjo,

Najprej najlepša hvala za odgovore. Vendar bi res vseeno še nekaj vprašala ..... ali mora biti kava čisto brez vsega - črna kava?? :cry: Tukaj zdaj nisem imela v mislih sladkorja, ampak malenkost mleka. Namreč jaz zelo težko živim brez mleka in mi bo te dni v času diete edina stvar, ki jo bom močno pogrešala. :confused:

Lep dan,
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo,

mislim da ti ena žlička mleka v kavi ne bi nič škodila. Pazi le da ne dodaš sladkorja in da uporabiš mleko s čim manj maščobe ( če imaš rada sojino mleko lahko uporabiš tudi to).
    :wink:
    lp,
    Petra
    • CommentAuthorevidobrna

Živjo,
    Veseli me, da sem zasledila vaš forum. Ker imam 10 kg preveč in to se nabira največ okrog bokov in trebuha, sem se odločila, da začnem izgubljati kilograme z zeljno juho. Danes sem si jo pripravila. Z dieto pričnem jutri. Zanima pa me, ali lahko zjutraj pijem kavo.

Hvala za pričakovani odgovor in lep pozdrav!
    •  
      CommentAuthorPetra

Seveda, jutranjo kavico si le privošči ... kot sem že napisala; bodi skromna s sladkorjem in uporabljaj manj mastno mleko.

veliko uspehov evidobrna
    Petra
    • CommentAuthormax

Zdravo

S hujšanjem sem pričel pred 1 mesecem. od takrat sem shujšal 14 kg. Tako da zdaj imam 93 kg. Nameravam še shujšati okoli 13 kg. Sem pa opazil da sem izgubil veliko misične mase, klub temo da vsak dan intezivno vadim 1 uro. Ali naj nadaljujem z intezivnim hujšanjem ali prekinem hujšanje za krajši čas?

hvala za odgovor
    •  
      CommentAuthorPetra

Max čestitam!

Glede mišične mase pa tako: če si uporabnik kakšne izmed najbolj restriktivnih diet kot je dieta kemičnega razkroja, potem je izguba mišične mase dokaj pričakovan pojav. Težava je v tem, da telo ne prejme dovolj elementov prehrane, ki nas drugače redijo, so pa ključnega pomena za rast in ohranjanje mišic. Recimo razni ogljikovi hidrati itd ... torej testenine, 'cukr'...

Kar bi ti predlagala je, da morda premisliš o zamenjavi diete... recimo http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-za-pospesevanje-metabolizma/
    ali pa katerakoli druga dieta.
    Naj te ne zavede mišljenje, da moraš izbrati dieto kjer v 7 dneh shujšaš 7kg ... iz lastnih izkušenj ti lahko zagotovim, da je izbira daljših diet s sproščenim jedilnikom in manjšo izgubo kg/mesec veliko boljša in dolgoročnejša rešitev.

Pa ne zato, da bo smsdieta več zaslužila, ampak preprosto zato, ker boš v daljšem času trajno vplival na način prehranjevanja. Le in samo s konstantnim pravilnim prehranjevanjem bodo rezultati dolgotrajni in ti bodo v ponos.
    Problem hitrih diet je t.i. YO-YO efekt ... kile dol, kile gor ...

Izberi si daljšo dieto z zanimivim jedilnikom ... tudi če boš naslednji mesec izgubil samo 4kg bo teh 4kg veliko bolj efektivnih kot npr 10kg... npr če v 3mesecih izgubiš 3x4kg = 12kg je to nekaj kar si večina ljudi globoko želi. Dejstvo je, da se ti teh 12kg ne bo povrnilo kar tako zlahka.

Pa veliko uspehov in še kaj se javi, saj sem zelo zelo vesela ko preberem kakšno tako zgodbo o uspehu :bigsmile:

LP,
    Petra
    • CommentAuthorbelinan
    • CommentTime26. Oct 2006

Živjo,
    :bigsmile:

Za menoj so prvi trije dnevi diete kemičnega razkroja. Vsi govorija, da so v prvi dneh izgubili do 3 kg, jaz pa se izgubila samo 1 kg :cry: in moram poudariti, da sem jo zelo stroko držala (se pravi brez prigrizkov- točno sem jedla to, kar je izključno napisano v jedilniku in zadnji obrok je bil vedno 5 ur pred spanjem). Da ne pozabim omeniti,da sem poleg diete tudi telovadila.

Lp,
    nina
    •  
      CommentAuthorPetra

Belinan, to ni nič hudega in takšnih, ki ne shujšajo po 3kg ni malo ... ker smo si ljudje med seboj različni se tako kot pri vseh stvareh tudi na diete drugače odzivamo.

Sploh pa ... 1kg za 3 dni je vseeno lep dosežek mar ne?

lp,
    P
    • CommentAuthorbelinan

.... ja, je samo sem vseeno pričakovala, da bo še kaka kilca manj. Kljub vseemu ne bom vrgla "puške v koruzo", saj si želim priti na 56 kg - toliko, kot sem jih imela včasih. Zdaj jih imam 64,5 kg. :peace:
    Zdi se mi, da ni tak problem izgubiti kilograme, težje jih je potem vzdrževati.:confused: Ravno zaradi tega bi bilo zelo dober, če bi imeli tudi kakšno vzdrževalno dieto.

Hvala za nasvete in spodbudne besede. :bigsmile:

Lep pozdrav!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Oct 2006 urejeno

Ni za kaj, v kratkem pa prihaja tudi vzdrževalna dieta:swingin:.

lp,
    Petra
  2.  
    Živjo!

Za mano pa je danes 4 dan diete kemičnega razkroja. razultati se že kažejo vsaj sem izgubila 2,8 kg.
    Čeprav bi mogla imeti danes dan ko si hrano izbiram sama sem ga izpustila in nadaljevala za naslednjim dnem.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Oct 2006 urejeno

No super, lepo da ti je dieta všeč in da si tako trdna, da si celo izpustila dan ko lahko normalno ješ.
    Ni vas veliko takih.:thumbup:

lp,
    Petra
    • CommentAuthormav123
    • CommentTime28. Oct 2006

Vem, da je že kar nekaj ljudi spraševalo o tem, pa bi samo vprašala KDAJ naj bi prišle še vzdrževalne diete? To me najbolj zanima! Shujšati se res da lepo po teh dietah, problem, ki ga ima večina, pa je kaj po tem ko shujšaš na zaželjeno težo? Kako se naprej prehranjevati, predvsem pa, kako bi sam znal vsaj približno vedeti kaj smeš in kaj ne smeš in kako naprej pravilno in pestro jesti (celo življenje si težko na nekaj 7 ali 14 dnevnih receptih).

Lp,
    Mojca
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime29. Oct 2006 urejeno

Živjo Mojca,

vem, da skoz obljubljamo te vzdrževalne diete:shamed:. Žal ti lahko rečem samo da prihajajo.
    Drugače pa vsem svetujemo, da enkrat mesečno izvedejo trodnevno dieto kemičnega razkroja ali vikend čistilo dieto.:wink:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorminika
    • CommentTime29. Oct 2006

kdaj bo 90-dnevna ločevalna dieta na voljo
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime30. Oct 2006

Živjo Minika,

tudi na to dieto bo treba še malce počakati. Žal.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorminika
    • CommentTime31. Oct 2006

kaj pa je tisto zaena možnost ko si sam ustvariš dieto?

ali je to le v komercialne namene ali si lahko narediš dieto in je potem edini njen namen ta, da ti pošilja sporočilca na mobitel kdaj in kaj moraš jesti?
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime31. Oct 2006 urejeno

Živjo minika,

žal ne razumem kaj me želiš vprašati:shamed:. Prosim še enkrat obrazloži kaj te zanima.

lp,
    Petra
    • CommentAuthordrejča
    • CommentTime1. Nov 2006

mene sam zanima če tu dajate odgovore 24 ur na dan ali imate kakšen poseben "delovni čas" :wink: in bi lepo prosila za čimprejšni odgovor.
    hvala
    lp.