Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthoremilia
    • CommentTime8. Feb 2008

ali na vaše počutje vpliva kazalec na tehtnici?
    pri meni dejansko je tako. kadar se z kilogrami ki mi jih tehtnica pokaže enostavno ne strinjam se mi dobesedno zruši svet. no, to se sliši že samo po sebi umevno. ampak jaz se sploh ne morem pokazati v javnosti. sploh nimam motivacije da bi šla po nakupih (sej se bojim da bo vsak kos oblačila premajhen zame) ali pa kamorkoli drugam. tudi trening takrat izpustim. z bližnjimi se samo kregam, celo uspeh v šoli vidno pada.

sem jaz čudna ali je to pravzaprav normalno?
    se še kateri tako dogaja?

prosim za vaše mnenje,izkušnje...:neutral:
    • CommentAuthorvelo2
    • CommentTime2. Mar 2008

pozdravljema sem sandra in imam tudi enak problem zelo me mučijo kilogrami imam jih 75 a preden sem rodila sem jih imela 64 sedaj sem se odločila za ločevalno dieto saj sem prvič po porodu tudi dosti shujšala se pa zeelo žalostna zaradi moje postave saj imam polno celulita in sem se sedaj odločila ponovno za to ločevalno dieto upam da bom imela voljo
    •  
      CommentAuthordreamy
    • CommentTime6. Mar 2008

pr men pa ni važn kok piše na tehtnici ampak da se dobr počutim in da sm sama sebi všeč...pa tut kile niso sam odvisne od debelosti...če maš velik mišične mase maš avtomatično več kilogramov
    •  
      CommentAuthordreamy
    • CommentTime6. Mar 2008

s kje pa sta drgač vedve? pa pr vaju je problem samozavest ne teža...je pa res da si bolj samozavestn če si si všeč

drgač pa tle se mi zdi da duhovne vaje pomagajo(avtosugestija, avtohipnoza, vaje z dihanjem, kao čarovništva itd.)

morda se zdi čudno ampak bistvo je da se poglabljamo vase in se začnemo jemat kot nekaj edinstvenega, seveda v pozitivnem smislu

sicr pa sploh to kaj je lepo je zlo relativno...ne zmeri gledat na modne smernice ki jih določa današnji čas(anoreksične manekenke in podobno)

mnogim fantom se zdijo močnejše punce veliko lepše od suhih...to je seveda stvar individualnega okusa, je pa zelo pomembno da smo v življenju samozavestni

sicr pa ne gledat kako zgledaš
    pomisli kakšna si v sebi, kakšne so tvoje prednosti, v čem si dobra....prepričana sm da boš našla veliko lastnosti ki te odlikujejo...torej ne glej preveć na svoje napake ker se bodo te kvečjemu še bolj poglabljale in se pojavljale nove(nesamozavest, slabovoljnost, depresija...) ki pa v resnici vrjemi da veliko bolj odbijajo ostale kot pa tvoja teža

skratka izkoristi svoje prednosti in se nauči živet z njimi....poudari jih, neguj in ohranjaj

NIHĆE ne bo gledal kako ti pristaja neka obleka če boš prijazna, pomagala, skrbela za ljudi ki jih maš rada, pridno delala...

in ja VIDEZ RES NI VSE pomembnejše je kaj SMO in kaj se ČUTIMO
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime9. Mar 2008

Jaz cutim vsak gram prevec pa ce vidim koliko mi kaze tehtnica ali ne.
    Ce vem, da sem se zredila sem obupana. Saj res ni videz vse ampak res se pocutis debelega ce ves, da so sle kile gor.
    Moj primer je solski.
    Imela sem 48 kg pri 165. Pocutila sem se super in bila sama sebi vsec (no malo presuha). Potem sem nehala kaditi in zacela sem jemati (morala) hormonske tablete. Sedaj po dveh letih imam 58 kg. Za koga sanjska teza, zame mora. Vse mi je malo, se modrci me tiscijo, pocutim se kot slon. Moje telo ni navajeno te teze in ne pocutim se fit. Vsaj 5 kg manj moram imeti, da se zdim sama sebi fit in da ne izgledam bolano. In telovadim vsaki dan pa nic. Samo malo imam utrjene misice pa ne pomaga. Priznam pri 48 kg sem bila res malo presuha.
    Sodelavka, ki ima okoli 160 cm in najmanj 90 kg pa nikoli ne rece, da je nesrecna iz tedna v teden je boj debela.
    Mislim, da je to cisto individualno.
    Lep pozdrav Aicha
    • CommentAuthorn.skerjanec
    • CommentTime14. Mar 2008 urejeno

Emilia, tema, ki si jo načela, je meni pisana na kožo. Tudi meni se podre svet, ko mi tehtnica pokaže več, kot pričakujem. Pa jaz sem itak depresivna zaradi prevelike teže. Pomisli, še k zdravniku si ne upam, ker ne maram, da bi mi poslušal srce ali pljuča in gledal tist špeh, s katerim sem obložena in ga je res ogromno.:cry::shamed:
    Aicha pravi za svojo sodelavko, da nikoli ne jamra, da je nesrečna, jaz pa priznam, da sem in to zelo. Zdaj sem spet dobila malo volje za hujšanje. Vendar pa še razmišljam, katere diete naj se lotim. Imam 30 kil preveč, saj pri svoji višini 168 cm tehtam kar 95 kil. Počutim se slabo, tako fizično kot tudi psihično. Ne vem, če ne bom izbrala diete kemičnega razkroja, da hitro spravim nekaj dol, saj prihaja pomlad in se bo treba sleči, jaz sem pa taka kot slon.
    Lep pozdrav!:angry::cry::sad::shamed:
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime15. Mar 2008 urejeno

Ej,ej n.skerjanec- ne tako obupano tarnat in emilija malo več samozavesti!!!

Deklice, pri 16o cm sem imela tudi že 93 kg, pa sem se vzela v roke, izbrala dieto in začela hujšat. Tudi sama sem bila pri 23 letih po prvem porodu trlica , zdaj pa sem že več let težko-kategornik. Po drugem porodu sem se zredila za 25 kg
    si moreš mislit, ko sem nehala kadit pa še dodatno za 10 - 15 kg. To se pravi pri 23 letih sem imela nekje okoli 55 kg, potem pa 93 kg. Pa sem obupala ..? Niiiiisssseeeemmmmm. Spoprijela sem se z usodo in kilami. Zdaj imam 83 kg in zadala sem si cilj, ki ga mislim uresničit. Ne bom manekenka, bom pa lažja.

Zato pa poskusite narediti kaj s sabo. Malo vztrajnosti in uspeh bo zagotovljen. Vsaka izgubljena kilca šteje.
    Držim pesti:jumping::jumping::swingin::swingin::clap::clap::clap:
    Gremo na uspeh in lp:cheer:

Kozoroginja:thumbup::bigsmile:
    •  
      CommentAuthortehtnica
    • CommentTime15. Mar 2008

Draga kozoroginja!
    Mimogrede - spremenila sem uporabniško ime, da bo lažje. Sem bivša n.skerjanec. Hvala za vzpodbudne besede. Dokler nisem našla tega foruma, sem sama bila bitko z odvečnimi kilogrami. Dobro, saj sem imela podporo s strani domačih, a oni so jedli normalno, samo jaz pa dietno hrano. In vsaka dieta do sedaj je imela jo-jo efekt, hujšam pa že od rane mladosti. Zdaj sem stara 36. Zdaj zbiram motivacijo za novo bitko. Res ne vem, če se ne bi odločila za dieto kemičnega razkroja. Pa še nekaj je - prav obsedena sem s tehtanjem. Tehtam se vsak dan, tudi po večkrat in potem sem samo slabe volje, saj mi popoldne tehtnica pokaže kilo več kot zjutraj na tešče.
    Torej, gremo v nove boje s tehtanjem enkrat na teden. O uspehu pa bom poročala na forumu o dieti kemičnega razkroja.
    Gremo na uspeh!:thumbup::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime19. Mar 2008

Ljubi Bog ne tehtaj se vsaki dan. Tako ne gre. Mogoce 1x tedensko.
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime19. Mar 2008 urejeno

Ja tehtnica res se ni potrebno kar naprej vagat. To te samo spravlja v slabo voljo in potem ti še
    motivacijo zbije, in počas obupaš. Bolje je da se daš presenetit. Kot pravi Aicha 1x tedensko. Pri KR pa vsak 4 dan zjutraj.:shocked:

Zdaj pa lp n.skerjanec oz.tehtnica:twosome::swingin:

Jutri, v četrtek se tehtamo.
    :jumping::jumping::clap::clap::cheer::cheer:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime20. Mar 2008

Danes?
    OK pa dajmo.
    :rolling::jumping::jumping::jumping:
    •  
      CommentAuthorAicha

Ne velja, oblecena sem nisem tesca se pravi teza ni realna. Po praznikih. tako bom pazila kaj jem.:cool:
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime20. Mar 2008 urejeno

Pozdrav, Aicha....:jumping:
    Velja,- po praznikih, ko boš zjutraj tešča in v spalni srajčki.......:thumbup:

Jaz sem se pa zjutraj vagala.na tešče v pidžami...:clap: 3dni malo mešane diete s KR
    in -1,45 kg dol. Juuupppiiiiii ****!!!!!****:swingin::cheer::crazy:

Hellow,-tehtnica, wherw are you?

Lp kozoroginja:clap::bigsmile:
    •  
      CommentAuthortehtnica

Evo me. Kot že veš, mi je tehtnica po treh dneh diete pokazala - 3 kg. Potem sem pojedla nekaj makaronov in mi je bilo kasneje ful žal, a zdaj je, kar je. Zelo se bojim nedelje. Upam, da mi ne bodo spet popustile zavore. Ne vem, kdaj naj se spet tehtam: ali v nedeljo, ko je sedmi dan diete ali v ponedeljek po prazniku, ko bo tehtnica sigurno pokazala več? Kaj mi svetuješ? OK, takole sem se odločila: tehtala se bom vsak četrtek in vsako nedeljo. Odločeno. LP!:crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime21. Mar 2008

Pa ne pozabi tehtnica, da moras biti tesca, bo se kaksna deka manj.
    Jaz se drzim se naprej moje ˝diete˝in sem kar zadovljna.
    Saj bo.
    Tehtanje pri meni 1x tedensko.
    Bravo kozoroginja. :thumbup:
    Pozdravcek Aicha :cheer:
  1.  
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):