Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorklalot
    • CommentTime4. Mar 2008

Mene pa zanima, če ima katera izkušnje s temi tabletami? Baje se dobijo samo na zdravniški recept. Meni je ful nerodno prositi mojo zdravnico, pa še žlahtnica je. Imam veliko preveč kil in imam občutek, da mi bi predlagala in dala kup diet. Ne me narobe razumet, da sem lena in se mi ne da migat. Probala sem že vse sorte. V kakšnih lekarnah se da baje malo na "foro" dobit tudi brez recepta, ampak men je pri teh zadevah precej nerodno.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime10. Mar 2008

Tablete so za uporabo hujsanja pod zdravniskim nadzorom uporabljajo se skupaj z dieto, ki je pac manj "zri", ker nobene tablete ne zalezejo, da "zres" in hujsas hkrati.
    Pomagajo vezati mascobe v telesu, neprijetna stran pa je, da lahko povzrocijo odvajanje sluzi z mascobami skupaj z vetrovi in moras imeti vedno WC v blizini.
    Jaz ti priporocam, da si kupic v lekarni Tonalin CLA ali Fat Binder in se resno lotis hujsanja s tem, da prepolovis obroke za zacetek in ne jes sladkarij in kruha. Poskusi in vztrajaj vsaj nekaj casa. Uspeh bo, samo pocasi. p a tako ne bo jo-jo efekta. Poskusi tudi z dieto kemicnega razkroja.
    Jaz sem trenutno na dieti "manj zri" in sem v treh dneh za 0,5 kg lazja. In kupila sem si tablete Natur slim od medexa ,ki so enake Tonalin CLA samo so cenejse.
    Zelim ti dosti uspeha in pridruzi se nam.
    Ob zavedanju, da samo s tabletami ne mores shujsati.
    LP Aicha
    :bigsmile:
    • CommentAuthorklalot
    • CommentTime12. Mar 2008

Hvala Aicha, v petek grem v šoping, pa bom kupla te tablete od medexa. Saj se verjetno dobijo v DM-u ali Intersparu.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime13. Mar 2008

Dobijo, najcenejse so v E'leclercu, pri nas v Mariboru.
    • CommentAuthorpetrusha
    • CommentTime21. Mar 2008

aicha, to pa ne bo držalo. Vsaj ne tisto o wc-ju. Reductil je zaviralec apetita in ne odvajalec maščob. To je drugo zdravilo (katerega imena se ne morem spomnit).
    Reductil je precej učinkovit pri ljudeh, ki "imajo lušte" in dosti pojejo. Ponavadi ga dajejo ljudem z ITM nad 30. Ima precej stranskih učinkov, je pa zelo učinkovito.

aicha, kar poskusi ga. Reči sorodici - zdravnici, da si že vse sprobala pa ti ga bo že dala. Če ne pa sem slišala, da se ga na Hrvaškem da dobit brez recepta...
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime22. Mar 2008

petrusha malo si zamenjala.
    Jaz Reductila ne potrebujem.
    Si ga ze poskusila?
    Ko ze zelo malo pojes zaradi diete, ti lahko uide z vetrovi tudi kaksen bolj masten plin.
    Se opravicujem ni za slabe zelodce.
    Jaz imam Medexov Natur Slim, telovadbo in zmerno prehrano.
    • CommentAuthorpetrusha
    • CommentTime22. Mar 2008 urejeno

ja, sem ga sprobala. Shujšala precej, pa takih problemov kot jih ti omenjaš res nisem imela. Pa tudi ne slišala o njih. Slišala sem že o vrtoglavici, suhih ustih, povečanem pritisku... ampak o tem, kar ti govoriš... pa žal ne.

pa če bi to bilo zaradi diete, bi se ti to isto moglo dogajat pri dieti z jajci, dieti kemičnega razkroja, ....

jaz sem jih jedla, ker sem imela ITM 36, začela s 3md, po treh tednih pa... izguba volje, predvsem pa ogrooomni lušti. Pa sem probala. Je res, da so drage, ampak meni se je splačalo.

sicer pa... vsako zdravilo ima svoje zagovornike in nasprotnike. Če pomislim, koliko je stranskih učinkov pri kontracepcijskih tabletkah, jih tudi naj ne bi jemala, pa jih jemljem že dooolgo...

lepe praznike, pa čim manj grehov :)
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime23. Mar 2008

Jaz sem samo slisala o tem o teh stranskih ucinkih, na sreco in hvala Bogu nikoli mi ni bilo treba tega jemati.
    O drugih stranskih ucinkih pa bi se dalo razpravljati v nedogled.
    Le pogumno s hujsanjem.
    Pozdrav Aicha:smile:
    •  
      CommentAuthorhope
    • CommentTime27. Mar 2008

jaz sem tud to probala mislim da 2 tedna ampak mene ni uredi.. ok nisem bla lačna ampak sem melo totalno blokado prebave in sem mela še kar nekaj časa potem probleme. Imela sem tudi glavobole(jedla sem zadosti in pila tudi). Raje se mal potrpi-ker tud če nisi lačen se ti hrana lih tko lušta zarad okusa ;)
    • CommentAuthorklalot
    • CommentTime4. Apr 2008

Sem probala tablete od medexa Natur slim. Nič niso pomagale.
    • CommentAuthorskokica
    • CommentTime5. Apr 2008 urejeno

petrusha, mene pa zanima, ali si jih ti dobila na recept, ali si jih kupila, jaz bi jih probala, pa imam tako osebno zdravnico, da je sigurno ne bom mogla prepričati, vztraja samo na tem, da se moram zdravo prehranjevati, ampak vedno to ne gre, me premami tudi kaj takega pregrešnega, itak sem pa skoz na neki dieti, trenutno na ločevalni, pa ni ne vem kakšnega uspeha, čeprav se je dokaj držim
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime6. Apr 2008

Meni pa jej Natr slim pomagal in dieta in telovadba. Po 30 tih dneh oz. 20 tih so vidni rezultati.
    Saj ne morejo obstajati tbl, ki bi onim ki imajo "luste" naredile, da pojedo manj. To je nonsens potem tako ne bi rABILI VEC JESTI.
    Skokica koliko pa imas ITM? Ce je prenizek za Reductil, ga ne bos dobila. Vsekakor moras biti tudi na dieti ce hoces shujsati, samo tbl niso nikoli bile dovolj. Zal se nekaj casa tudi ne bodo.
    • CommentAuthorskokica
    • CommentTime10. Apr 2008

Aicha moj ITM je nekaj čez 30, tako da bi verjetno dobila, če ne bi bila moja zdravnica za to, dieto držim ločevalno, samo nekaj bi še rada zraven naredila, da bi šlo bolj dol s kilami
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime10. Apr 2008

Potem pa res poskusi pri zdravnici, ce ji lepo pojasnis zakaj gre in da ni pomanjkanje motivacije, da v bistvu zelis shujsati zaradi zdravja in ne ker si goska ki zeli namesto 55 kg imeti 45 bi ti morala predpisati, ce ne pa naj ti napise napotnico za endokrinologa in diabetologa, da bo on imel nadzor nad tvojim hujsanjem. Ce ji bos to na primeren nacin povedala se verjetno ne bo hotela sramotiti in ti ne dati Reductila. Ti pa bodi postena in res vztrajaj , se trudi, da bo videla, da si motivirana.
    Aicha:rasta:
    • CommentAuthorpetrusha
    • CommentTime12. Apr 2008 urejeno

skokica, oprosti za tako pozen odgovor, pa vendarle:
    moja zdravnica mi ga je dala takoj, ko sem jo prosila. Je pa res, da je bil moj ITM 36. Ampak jaz z njo nimam problemov. Je zelo življenjska in ji je jasno, da če so zdravila za nekatere stvari, ni potrebno trpet. Me je pa seveda opozorila, da je zraven potrebno pazit, kaj ješ :)
    Tako da... reductil ti pomaga, da prebrodiš najhuje. Je pa res, da nimaš več takih lušt kot drugače. Pa vendarle se moram kontrolirat da ne dam vsega, kaj vidim v usta (saj veš... stara navada - železna srajca). Še vedno obožujem pecivo in čokolado, čeprav se zdaj temu pač lažje uprem. In meni ful pomaga prebrodit večere - zdaj po kosilu več ne jem. In to mi pomeni ogromno. Pa tudi količinsko pojem manj. Ampak ne smeš pričakovat čudeža. Velik del moraš vseeno naredit sama.
    Pri svoji zdravnici pa kar vztrajaj, saj ti bo že dala. Pa ji povej, da si že npr. mesec na ločevalni, pa se ti je ustavlo in da zgubljaš voljo.... saj veš. Pa ti mora dat.
    lp, petrusha
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime12. Apr 2008

Jaz sem danes v službi slišala za tablete Turbo šlank iz Božen kozmetik iz Srbije. Je katera kaj slišala o tem?
    LP, Aicha
    • CommentAuthorjasn@
    • CommentTime18. Apr 2008

sama jemljem reductil 15 že tretji mesec ,izgubila sem 11 kg resnično brez težav . Nimam diete , ješ pa manj in želja po sladkarijah se mi je skoraj ustavila . Počasi ,skoraj neopazno pa sem zelo zmanjšala obroke .Dieto bom prekinila čez 14 dni , ko porabim vse tablete. Zdravniki recept predpišejo , ne vem zakaj ga ne bi , vendar te osebni zdravnik prej pregleda in mesečno spremlja zdravljenje debelosti . Tablete ( 28 v škatlici ) stanejo 48 ? . V nekaj letih po porodih sem resnično poizkusila veliko diet in preparatov , vse v kombinaciji s telovadbo , vendar sem vse izgubljeno kmalu dobila nazaj . Pri reductilu imam zagotovilo , da vsaj 2 leti ne pridobiš izgubljenega in novi način prehranjevanja k temu samo pripomore . Moja izkušnja je res dobra , zato jo posredujem naprej - brez skrbi k zdravniku na posvet in pregled .
    lepo pozdravljeni
    • CommentAuthorbelocrna
    • CommentTime7. May 2008

zanima me ,če ima še kdo za prodat REDUCIL 15 mg lahko tudi 10 mg , nujno rabim 3 škatlice, prosim za odgovor , hvala
    • CommentAuthorbelocrna
    • CommentTime8. May 2008

zanima me ,če ima še kdo možnost dobit REDUCIT in ga proda 15 mg lahko tudi 10 mg , dam za njega več kot stane ker ga pod nujno nujno rabim 3 škatlice, prosim za odgovor , hvala
    • CommentAuthorkatalenca
    • CommentTime9. May 2008

Pozdravljene!

Sama jemljem Reductil 10mg ze 28dan. Kupila sem ga brez recepta v Krapini cena je 285 kun za škatlico ( se pa splača prej poklicat, če ga imajo na zalogi ). V 28 dneh sem izgubila 6 kg, vmes sem prekinila jemanje zaradi trebušne gripe za 7 dni in ni šel niti kilogram nazaj gor. Drugače se ne držim nobene kratke in čudežne diete edino pazim, da ne mešam oh in b, manj kruha, nič krompirja in riža. Predvsem pa kuhana zelenjava na vodi z ribo pečeno na foliji brez maščobe, probiotične jogurte, puranji in piščančji file na žaru, gobove juhe, ipd Telovadim 4 krat tedensko.
    Stranski učinki kot veste so različni od osebe do osebe. Sama sem imela probleme z nespečnostjo prvih 14 dni in so sami po sebi minili in z zaprtjem 2 krat pa še to ker nisem jedla skoraj nič.

Sama res priporočam jemanje Reductila. Je pa res, da ni tablete, ki bo popolnoma zavrla željo po določenih živilih, če sam neprestano misliš nanje in samo tuhtaš kaj bi jedel. Je pa reductil idealna priložnost, da pomaga nediscipliniranim pri prehranjevanju, da se naučijo jesti več majhnih obrokov preko celega dne in na ta način dolgoročno urediti prehranjevalne navade. :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorkatalenca
    • CommentTime9. May 2008

Belocrna!

Za začetek jemanja Reductila se predpisuje vedno 10 mg. Šele kasneje se začne jemati 15 mg. Telo se navadi na reductil in poznam primere, ki so po dveh letih zopet začeli z jemanjem Reductila in jim ni več pomagal. Tako da ti svetujem, da vseeno začneš z jemanjem 10 mg.

Lp
    • CommentAuthorgirl1981
    • CommentTime11. May 2008

katalenca,
    praviš da jemlješ Reductil že 28.dan! Se pravi si porabla eno škatlico, ane? In misliš nadaljevat dieto? Si si kupila v Krapini več škatlic ali še imaš namen kaj zait v tiste kraje? :) Če JA, mi prosim javi! Bi ti poslala kune in bi, če bi bila tako dobra, še meni prinesla eno škatlo 10mg!
    Bila bi ti neizmerno hvaležna, saj mi ga zdravnica ne želi predpisat, ker imam 30BMI! (predpisuje ga le tistim ki imajo nad 32BMI).. drugače zdravstveno (kri, tlak, sladkor..) vse vredu z mano, tako da bi ga načeloma lahko komot jemala!
    Prosim še enkrat!

Hvala že v naprej!
    Lp,
    Ana
    • CommentAuthorkatalenca
    • CommentTime12. May 2008

Girl1981,
    ne grem nič več v tiste kraje ker sem jih kupila za celo kuro na enkrat. Nenavadno, da ti zdravnica ne želi predpisat zdravila, ker se predpisuje pri 30ITM. Moji kolegici ga je pri 25 ITM brez problema, vendar je že poskušala hujšat in nikakor niso šli kilogrami dol.
    Priporočam ti, da zaprosiš svojo ginekologinjo verjetno je bolj razumevajoča in ji podrobno opišeš svoj problem glede kilogramov. Drugače pa na strani zdravo hujšam obstaja seznam zdravnikov, ki ti brez problema predpišejo Reductil.

Lp
    • CommentAuthorbelocrna
    • CommentTime15. May 2008

kako pa to veš Girl1981 da ti predpišejo zdravilo , kaj moreš it do njih al kako to misliš , jaz sem iz okolice Celja, rada bi vedla kaj več o tem ker jaz jih bi pod nujno rabila , prosim za odgovor
    • CommentAuthorbelocrna
    • CommentTime15. May 2008

katalenca da prosim povej kaj več o tem kaj vse rabiš da ti predpišejo zdravilo , kaj moreš it do njih al kako to misliš , jaz sem iz okolice Celja, rada bi vedla kaj več o tem ker jaz jih bi pod nujno rabila , prosim za odgovor
    • CommentAuthorkatalenca
    • CommentTime16. May 2008

Pozdravljene!

V večini primerov ni problemov s predpisovanjem Reductila, če le nimate srčnožilnih obolenj, visokega krvnega tlaka ali ledvičnega popuščanja. Se razume, da mora biti vaš ITM vsaj 28 in da nimate prehranjevalne motnje kompulzivnega prenajedanja. V primeru kompulzivnega prenajedanja se zdravila ne predpisuje ker zdravilo ne bo imelo učinka.
    V primeru, da vam vaš zdravnik ne želi predpisati Reductila in menite, da ste upravičene do njega se obrnite na ginekologino, če pa še ta noče pa so navedeni zdravniki:
    -ŽALEC Kravos Andrej, splošni zdr., ZD Žalec, Prešernova 6
    -ZREČE Krivec Bojan, internist, Cesta na Roglo 15
    Svetujem, da najprej pokličete in poveste težavo in vam bo zdravnik svetoval kako in kaj dalje.

Lp
    • CommentAuthorskokica
    • CommentTime16. Jun 2008

Pozdravljene!

Svojo zdravnico sem uspela prepričati, da mi bo napisala Reductil. Nekaj informacij sem že našla na forumu, rada pa bi, da mi tista, ki ga je že jemala pove, kako ga jemati, kdaj ga je priporočljivo jemati (pred obrokom ali po obroku), koliko časa in koliko krat na dan, ali v sklopu diete, ali pa je potrebno samo paziti pri količini.

lp
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime30. Jun 2008

Skokica mislim, da bos nasla vse v navodilih.
    Potem pa se kaj povprasaj v lekarni.
    Jaz sem dobila rp. za tri skatle, ker mi je zdravnik svetoval, glede na to, da niti z dieto niti s telovadbo ne spravim kg dol tako kot bi morala naj jemljem Reductil. Ker je zaviralec apetita. Pa saj ne vem.
    Aicha
    • CommentAuthorskokica
    • CommentTime1. Jul 2008

Aicha tudi meni ni slo nic dol, pa sem hujsala z dieto. Samo stalo je na enem mestu, potem pa se malo gor.
    Zato sem prosila za Reductil (dobila sem ga samo eno skatlo) in v navodilih res nasla vse natancno opisano. Sedaj ga jem ze 12 dni, zraven drzim 90 dnevno locevalno - z manjsimi odstopanji, veckrat grem kolesarit in v tem casu imam - 4,5 kg. Supeeer zadovoljna! Skoraj verjeti ne morem.
    Resnicno mi pomaga, vzamem ga enkrat dopoldan, jem po urniku 90 dnevne diete, pa lakote v bistvu ne cutim cel dan, jem opazno manjse obroke, vmes pa si vzamem kak sadez, ko pa je zunaj ze vsega nekaj. Tak, da mi zaenkrat to odgovarja, samo da bi slo naprej tako.

cao, Skokica
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime1. Jul 2008

Odlocam se se, recept imam doma za tri skatle.
    Bom videla ampak koliko se poznam bom poskusila. Stranski ucinki niso taksni, da bi ravno umrla. In zanima me ce mi bodo izginile vse tiste mascobne obloge.
    Pozdrav Aicha
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime1. Jul 2008

aicha pa nimaš ti nekaj čez petdeset kil al sem zamešala vse skupaj?te pa nena komplicirajo zdravniki za te tablete,da bi jih naj dajali pri ITM-ju nad 30???
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime2. Jul 2008

Ja eno je ce imas visoki ITM, drugo pa je ce shoces shujsati pa ne mores, kljub telovadbi in dieti. Pa malo veze imam. In nisem rabila pojasnevati. Res pa je, da je isto ali imas 80 kg in ne mores shujsati vec kot kg ali 60.
    Samo primer.
    Pozdrav Aicha
    • CommentAuthorursika
    • CommentTime2. Jul 2008

aja tak je to,vem da sem brala da komplicirajo glede predpisovanja teh tablet,te pa se mi je čudno zdelo,da si jih ti pa dobila
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime2. Jul 2008

Jaz sem jih dobila po vezah, mi jih pa je priporocil zdravnik po telefonu, ko sva se pogovarjala.:wink:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime18. Jul 2008

Zenske meni gredo kilogrami dol pa se lacna nisem.
    Aicha
    • CommentAuthorbelocrna
    • CommentTime19. Aug 2008

mi lahko kdo zrihta reductil tablete , ker bi jih pod nujno rabila , plačam za nje tudi več moja zdravnica že cel mesec odsotna zaradi študijskega dopusta , velika sem 169 cm in tehtam 78,8 kg , prosim za odgovor
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime19. Aug 2008

Kar pocakaj zdravnico.
    Bo najboljse vedela ceprav jih ne pisejo radi.
    • CommentAuthoranalana
    • CommentTime20. Aug 2008

Meni bo jih prinesla ena iz Zagreba,ampak pravi,da je cena cca.366 kun.Pred leti sem si jih pri nas kupovala po 17.500 sit.

lp
    • CommentAuthorsportman
    • CommentTime20. Aug 2008

Pozdraljene...
    Na trgu se da dobit veliko število zdravil in dodatkov, ki pripomoreju k izgubi teže....TEŽE!!!
    Mislim pa, če želite uspeh iščite zdravila, ki topijo in zmanjšujejo kopičenje maščobe...ker teža in maščoba nista enako. Nekajkrat sem že omenil kaj vse je lahko teža, zato bom razlago preskočil.
    No pa gremo na zdravilo REDUCTIL. Najprej me zanima, če si je katera prerbrala oz. seznanila z tem zdravilom...
    Aktivna substanca v teh kapsulah po10ali 15mg, vsebuje sibutraminijev klorid monohidrat. Ta substanca vpliva na receptorje in nevtralizatorje hormonov serotonin, noradrenalin in dopamin, kar po domače pomeni, da vam umetno vzdiguje občutljivost na te hormone oziroma če drugače povem, več je hormonov na razpolago, čeprav jih v krvi ni več...manj se jih nevtralizira, če me razumete. Rezultat tega je ... zmanjšanj občutek tegobe ob lakoti, kar pomeni da dalje zdržite brez hrane, oz. vas ne popade nenadna lakota in tek do hladilnika. Dviguje tud statični metabolizem...zaradi termogeneze...in močneje se potite pri isti aktivnosti.
    No ko sem prebiral članke, nikjer ni blo omenjeno, koliko % pa je izgubljene maščobe pri uporabi teh tablet...kolika je izguba vode in mišične mase prav tako ne...
    Zato...vse ki se lotite hujšanja s tabletami reductil, obvezno trenirajte, ker bo samo tako efekt ostal. Ker skoraj zagotovo boste ob prenehanju jemanja teh tablet, nivo oz. prag lakote imeli tolk nizek, da boste zelo veliko jedli...Podobno kot pri cigaretih. Ker niste trenirali, ste izgubile na mišični masi, zmanjšal se bo metabolizem, kar bo pomenilo zelo hitro nalaganje maščobnih blazinic, tud tja kjer jih sedaj mogoče ni.
    Osebno ne priporočam dodatkov, ki vplivajo na ravnotežje hormonov...v tem primeru, tiste ki vplivajo na psihično razpoloženje... kar pokazujejo stranski učinki teh tablet...visok pritisk, vpliv na razpoloženje, jetra, ledvice,zaprtje...ne smete jih uporabljat če uživate tablete za spanec, antidepresive, proti visokemu tlaku...
    Na podoben način delujejo tudi Hoodia gordonii kapsule iz kaktusa... ali efedrin...plus kofein plus...aspirn za redčenje krvi...itn itn...vendar vse samo z treningom...brez treninga zelo malo na maščobnem nivoju.
    Ne bom delal sedaj neke reklame...še za druge izdelke... Zagovarajam pa še vedno pravilno prehrano...trening in dovolj spanja...da se telo regenerira in hormonsko uredi.
    Na vas samih pa je, kaj boste počele s svojim telesom in na kak način boste prišle do izgube TEŽE... Kar vam je kot vidim glavni cilj...
    Veliko uspeha!
    • CommentAuthormin
    • CommentTime18. Sep 2008

• CommentAuthorzekoboy
    • CommentTime29. Oct 2008 urejeno

Pozdravljeni! :bigsmile: Sem izmed enih tistih,ki so ze poskusili te tablete in moram povedat,da ful pomagajo! V 3 mesecih sem shujsal za dobrih 17kg :clap: in jih zdaj seveda ne uporabljam vec! Mam pa se kar nekaj skatel teh tablet! Sem mislil,da bo hujsanje trajalo kakih 8-10 mesecev,zato sem kupil dost skatel(ena placa mi je splavala po vodi)! Ce je kdo zainteresiran za nakup mi naj pise na moj email!
    Mam pa Reductil 15mg!
    Email: zekoboy@hotmail.com
    Cena ene skatle je 65eur!
    Lp.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime30. Oct 2008

Super da si se odlocil pomagat.
    Aicha
    • CommentAuthormelimar

Moja prijateljica jih kupuje na Madžarskem za 50 eur. in jih dobi povsod v lekarnah,če ste slučajno kje zraven meje se splača.
    •  
      CommentAuthorAicha

Mislim, da pri nas placas ce imas recept 54 evrov
    • CommentAuthorninica
    • CommentTime3. Dec 2008

Pozdravljeni,cena talet je 44 evrov v lekarni:boogie:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime3. Dec 2008

Koliko miligramskih?
    Aicha
    • CommentAuthorzeze
    • CommentTime7. Dec 2008

zekoboy
    Kaj posebnega si delal, da si toliko shujšal? Ali si telovadil in zelo malo jedel?
    Si imel res tako malo apetita, ali si vzel r15 pred jedjo zjutraj ali sredi dneva?
    Zanima me ali je proizvod ameriški ali evropski?
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime8. Dec 2008

Pase
    • CommentAuthorhortensia
    • CommentTime10. Dec 2008

imam viška škatlco redoctila 15mg, ker je več ne potrebujem.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime10. Dec 2008

Pa ti je pomagal?