Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime30. Jun 2009

Pravijo, da ja, probala nisem, ker mi zeleni čaj ni dober. Poskusi pa boš videla.
    • CommentAuthortamika
    • CommentTime13. Aug 2009

zeleni čaj vsekakor pomaga..moremo pa se za dietu tudi odrečt kruhu in pa hitri hrani....jaz mam zaj dieto ko jem 5x na dan...za kosilo pa samo piščančji zrezek z salato,drugač pa spijem 3 litre vode in pa jem veliko sadja...kruha pa sploh ne...upam da bo kaj pomagalo...

prosim za nasvete :bigsmile:
    • CommentAuthorlilith

Jooooj jaz sem pa ocitno vodoholik... :D na dan ziher spijem vsaj 4 litre vode... Konstantno me srecas da po studentu hodim s polliterskim kriglom vode...vrjetno delno tud zato,kr kadim... :S

glede zelenega caja pa... Jaz si ga ze zjutraj skuham cel lonec cca 2 litra in pol tisto pocas pijem cel dan...vrocega namrec ne maram najbolj... Najboljsi mi je slivov z dm, potem pa limonin ali navaden...raznih lotusovih in jasminovih ne maram...najbolj gravzast mi je bil pa en od tekkane z opuncijo...

poleg vsega pa je meni pred leti zeleni caj zelo pomagal, da sem se popolnoma resila mozoljev...in od takrat je moja stalnica :D pa se antioksidantov je poln... :D

nekje sem davno nazaj prebrala, da bi naj salcka zelenga caja unicila vse slabo kar mi naredita dva cigareta. Sicer to najverjetneje ne drzi, ampak spijem pa nekje tok, da bi naj v mojih fantazijah uniclo mojo skatlo na dan...
    • CommentAuthortamika

hehe oki da vem ker jaz tud kasim torej bom shujšala pa še uničlo mi bo strup od čikof heh:bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthortamika

eno vpr koliko časa hujsas? In kaksen je rezultat?:bigsmile:
    • CommentAuthorstk471
    • CommentTime29. Apr 2014

• CommentAuthorsmartica
    • CommentTime8. May 2014

preveč zelenega ali kateregakoli pravega čaja tudi ni najbolj zdravo, je pa zelo pomembno koliko časa se čaj namaka :)
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):