Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthortehtnica
    • CommentTime28. Oct 2009

Sorry, ker sem zoprna, ampak priznam: Kupila sem čaj PAIYOUI ali kako hudiča se mu že reče in sem bila zelo razočarana! Ne me basat s tem, da se lahko shujša, brez da bi mignil!!!!!!!!!!!!! Razen, če ni posredi kaka huda bolezen.:cry: Zavedam se, da sem sposobna shujšati, a da bom morala v to vložiti veliko truda!!!! Sicer pa, vsak ve zase, jaz takim reklamam ne bom več nasedala! Sicer pa, v življenju še nisem spila kakega šejka in ga tudi ne mislim. Imam raje vodo. Pa brez zamere!
    •  
      CommentAuthorAicha

Tehtnica se strinjam
    • CommentAuthorsanjade

No sej vas razumem jaz sem tud marsikaj pila pa sem rekla da nebom nasedla. ampak ko sem srečala prijateljico po enem letu jo nisem enostavno prepoznala. Imela je 120 kil s tem šejkom je shujšala v 6ih mescih na 85 kil, res je da je zraven še telovadla ampak ni se pa pretgnla s telovadbo. Več al manj se je veliko sprehajala in enkrat na dan nardila po 20 trebušnjakov. No to me je prvleklo da sem spet začela pri napitkih in mi je uspelo.
    Šejk je iz več okusov jagoda, borovnica, čokolada, vanilija in kapučin. Saj vem da se vam zdi natveza ampak če neverjamete pridite si vsaj ogledat to zadevo. Nič vas nestane. Če si res želite doterat linijo je v tem uspeh. čao
    • CommentAuthorsanjade

aja pozabila sem vam povedat da ta proizvod ni v prosti prodaji. če vas zanima se lahko slišimo. papa
    • CommentAuthorcandy 55

Jaz sem iz Lj.
    Daj povej kje in kam !:cool:
    • CommentAuthorcandy 55

Pa da vidimo kako in kaj ,glede na to ,da si zelo skrivnostna .:bigsmile:
    • CommentAuthorsanjade

Prav če ste zainteresirane se dobimo v torek ob 18 30 pred gospodarskim rastaviščem. V pondeljek mi morate potrdit da pridete zaradi rezervacij.
    • CommentAuthorsanjade

nisem skrivnostna, rada bi da vidite v živo in da se prepričate za ta proizvod. Brezveze da vam razlagam najbolje bo da se prepričate.
    •  
      CommentAuthorAicha

Kaj se mi zdi ali je res, da.
    Eh nic.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime28. Oct 2009 urejeno

Kako pa se lahko v živo prepričaš? A tja pridejo osebe, ki so shujšale in te one prepričajo, tako kot fotografije žensk, ki so jemale čirule-čarule tablete? Malo se mi zdi nenavadno, da bi se lahko ob enem obisku prepričal, če nisi proizvoda poizkusil na lastni koži.
    • CommentAuthorsanjade

tako sem tudi jaz mislila pa sem vseeno probala in mi je uspelo. ampak mislim da mi je brezveze nekaj pisat za kar mislite da je nič. Kakor hočete, stvar je uredu in če vam je do tega da kaj nardite zase je samo to, da poslušate. če pa mislite da vam klobasam pol pa nič. Vprašajte se kok stvari SMO naredile, da bi izboljšale svoj life. Jaz sem zdaj in sem zelo hvaležna kolegici da mi je omenila za ta šejk. V treh mesecih sem uspela priti do željene teže in lepšega izgleda.
    • CommentAuthorTIGRICA
    • CommentTime29. Oct 2009

EH,........ jz ne verjamem tem stvarem, če bi bilo tako enostavno potem ti sanjade ne bi bila tako skrivnostna. Jaz sem delala za zavarovalnico in sem isto govorila ljudem samo zato, da se jih lažje prepriča iz oči v oči. No to je vsekakor moje mnenje. Tako lahko ni pa vprašanje kolk so ti proizvodi zdravi, ko si cel dan na umetni hrani???
    • CommentAuthorsanjade

saj ni važno, al vrjameš ali ne je pa naravni napitek in ni umetna hrana.
    • CommentAuthorsanjade

zraven tega napitka ješ normalno, samo moraš večkrat na dan jest in veliko vode spit.
    • CommentAuthorTIGRICA

No saj sem rekla to je moje mnenje, si pa vsaj malo več povedala sedaj. Veliko uspehov v prodaji napitka.
    • CommentAuthorsanjade

da se razumemo, neprodajam jaz ampak moja kolegica. Je zelo uspešna ker to deluje.
    •  
      CommentAuthorAicha

Glej ce bi bila stvar cisto enostavna bi rekla:
    zenske prodajam cudezni napitek (kot je npr. kombucha), ki pomaga pri hujsanju.
    Kot kaksne sejk, ki ga kupis v trgovini.
    10 vreck stane toliko in toliko.
    Ne pa da ovijas v celofan in ne poves zakaj gre.
    Brez veze.
    Pa tako bi te okregale, ker se tu ne reklamira.
    In tudi vse, ki hujsamo vemo kako je ce mores shujsati 20 kg. In si sam. NIhce in nic ti ne pomaga.
    Tudi Reductil ne, ce meces tono hrane vase.
    Saj ves, ce bi sejk deloval bi bilo sedaj ze pol slovenskih zensk suhih.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime29. Oct 2009 urejeno

Shujšati s šejkom iz jagod, borovnic, čokolade, vanilija in kapučina? Pa nič paziti pri prehrani, nič se truditi?
    •  
      CommentAuthorAicha

To bi bilo prelepo, da bi bilo res.
    A.
    • CommentAuthorsanjade

koliko stane vam nevem povedat ker je različno, mora vam najprej zmert maščobo pol vam pa pove koliko tega potrebujete in takrat vam pove ceno. če vas pa zanima koliko sem jaz plačala vam povem da 100eur ampak za en mesec imate to hrano. seveda se je treba mirkat ne boš se zdaj basala ampak se jee večkrat na dan pomaloooooo. Kar pa ti aisha praviš da bi me rada okregala kar izvoli, lahko se pa dobiva in mi v faco poveš
    jaz se nobenga nebojim sploh pa takih pametnih žensk kot si ti. ostani še naprej tok pametna pa boš daleč pršla. by
    •  
      CommentAuthorTalita

Sem enkrat že nasedla. Dvakrat pa ne bom. :sad:
    • CommentAuthorsanjade

glejte jaz sem vam ponudila pomoč če pa niste zato tud prav. Zdaj se pa poslavljam od vas. lep pozdrav pa velik uspeha pri hujšanju.
    •  
      CommentAuthorAicha

Hvala.
    •  
      CommentAuthorTalita

Saj ni rečeno, da ni nobena zainteresirana. Jaz osebno nisem, ker ne bom šla iz Maribora v Ljubljano zaradi enega šejka, za katerega ne vem, kakšen ima učinek, če ga sploh ima. Pa vseeno hvala za informacijo. Škoda, da nisi stvar natančneje opisala.
    • CommentAuthorTIGRICA
    • CommentTime30. Oct 2009

Sanjade, moraš se zavedati, da v današnjih časih je polno teh reklam, in me tle nismo nejeverni tomažeki, ker smo že veliko poizkusile v življenju. Glede Aiche, ja je pametna, saj ima že veliko življenjskih izkušenj za seboj.To pa ni tako malo denarja, to je skoraj tretjina plače miimalne. In vsaka bi verjetno najprej probala ne pa kar takoj dala 100 eur ali več.
    Nisi imela pravega pristopa do nas oz. mene. Bodi jasna, ne pa ovinkarit, ponavadi v celofan zavijamo škart robo.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime30. Oct 2009

100 evrov je dosti za prodajanje megle.
    A.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime31. Oct 2009 urejeno

Ne morem verjet, da so ljudje tako vstrajni in ponujajo nekaj, kar sami niso poskusili.

Sanjade ali si ti ta izdelek poskusila in veš, da 100 % deluje

:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime1. Nov 2009

pa kaj razlagam cel cajt da mi je s tem sejkom uspelo dosezt ta cilj ki sem si ga zelela. tudi jaz nimam place oz sem brezposelna ker moj otrok nedobi vrtca. sposodila sem si denar in v treh mescih sem ga vrnila s tem da sem med tem dosegla zeljen cilj, seveda se tri mesce sem se trudila da obdrzim telesno tezo ki sem jo dosegla. zdaj pa gvala bogu se je telo privadilo na ta ritem prehranjevanja in nimam tezav z odvecno mascobo. kar se tice sejka vam pa nemorem povedat kaj zaprav je to ker dokler ne pridete na ta dogodek ki se odvija v ljubljani nemorete vedet kako to deluje. ker si nismo podobne oziroma nimamo vse iste tezave, tam vam pa povejo vse natanko kar bi vas zanimalo. ce ste iz ljubljane vas cisto nic nestane, le to da ste tam uro uro pa pol in zveste vse natancno kar vas zanima. to je vse kar vam lahko povem. vasa stvar je ali hocete narediti kaj zase. tudi ob minimalni placi se vse da. razmislite da date za razne kremice, sminke sladkarije, kavice itd. tudi za ta sejk bi se zbralo. mene je sam firbec matru ce je mozno res dosezt cilj ki sem si ga toliko zelela in v koncni fazi koliko casa sem porabila po fitnesih in denarja ki sem ga porabila, da negovorim o raznoraznih tabletah, napravah itd. kot sem rekla ce nebi videla kolegice ki je shujsala ocigledno ne bi verjela. vsaka stvar ki se je ne proba se neve ce deluje. tako sem tudi jaz veliko stvari probala in sele ta sejk mi je pomagal. hvala moji kolegici. zato sem se odlocila napisat tudi vam da obstaja zadeva s katero lahko resimo problem. ni pa samo za hujsanje je tudi za ostale zdravstvene probleme, zato pa pravim da je vredno iti na dogodek kjer izveste vse. lep pozdrav
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime1. Nov 2009

aja pa se to . odvisno od posameznika koliko potrebuje te hrane ki se imenuje sejk in za to kolicino ima vsak doloceno ceno. mogoce pa nepotrebujete toliko kot jaz ene manj ene vec. ampak povem vam se enkrat da cena je vredna dosezka ki ga naredis.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime1. Nov 2009

Ves kaj me zanima ali to pijes namesto obroka ali se dodatno k obroku?
    In kaj naj naredimo me, ki nismo iz Ljubljane?
    A.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime1. Nov 2009

Na avtobus pa v Ljubljano na srečanje hujšaric!!!!!
    • CommentAuthorpajevka
    • CommentTime1. Nov 2009

se strinjam z Aicho in Talito--spet ena megla. Praviš pazite kaj jeste, več se gibajte........če to delamo uspemo tudi brez šejka
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime1. Nov 2009

Jaz dam denar samo se za kaksne vitamine ali kaj takega.
    Ker tudi v kreme proti celulitu ne verjamem.
    A.
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime2. Nov 2009

ta šejk vsebuje vse hranilne snovi ki jih človek potrebuje in uteši lakoto ki jo mi posegamo po nezdravi hrani. neodpoveš se drugi hrani ampak jo s časoma zmanjšaš, ker ti ta šejk nadomesti željo po nečem kar te vleče, to je sladko mastno preslano itd.
    seveda so tudi vitamini vse kar ti moraš zaužit na dan dobiš v tem šejku. in spet vam povem da je to stvar vaša kaj pa kako boste. še enkrat želim vam veliko uspeha v hujšanju.
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime2. Nov 2009 urejeno

Sanjade, ta tvoj šejk je predrag za naše žepe. Ne bi toliko reklamirala, če se ti nebi splačalo. To sr... je popolnoma predrago , reci še , da je to Herba life, pa smo tam. Oprosti ne ga srat na forumu. Sem poskusila pa sem samo denar vrgla stran.
    Vsaka stvar zahteva še drugo... itn.
    Nikogar nočem žalit, ampak tako je. Če pa katera hoče.. naj poskusi.
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime2. Nov 2009

kar tako naprej...... uživajte še naprej!!!!!!
    •  
      CommentAuthorTalita

Kako ena uporabnica šejka opisuje svojo izkušnjo z njim:

Glej, držim se 100% ampak ČUTIM da mi to ne ustreza, hujšam pa tudi zeloooooooooooo počasi. Ja ja, vem, tako potem ne pride nazaj, AMPAK, prepričana sem, da bi šlo isto dol brez teh šejkov in le z uravnoteženo prehrano.

Pač, poskusila sem, zdej pa res, ne več, hvala. Sej ne rečem, ni spet tako slabo, prebava se mi je uredila, kako kilco sem izgubila, sam ne vem, a zarad Herbalajfa, al zarad sebe?

Že na začetku mi je šlo ful na živce, ker mi je ta ženska non stop morila - a kej rabm, pa če mi še ni zmanjkal zadev, pa kaj če bi si vzela mal več tega, pa kaj če bi še koga privabila, pa neki partiji pa bla bla. Sem ji rekla, da ne rabi tolk klicarit, ampak NE. Sori, res ne maram vsiljivosti! Pusti me da živim kot hočem. Ne pa da se obnaša kot da je moj osebni trener in da ji moram odgovarjat za vsa moja dejanja, po drugi strani pa da sem kao njena taboljš kolegica. ITAK! Da ne omenjam, da s svojo plačo preprosto ne zmorem tega kar mi ona ponuja in brez česa kao ne morem živet - in tega preprosto ne razume! Celo ponudila se je, da mi ona posodi za prve tri mesece! Ja, seveda, skrbi za moje zdravje, ane?

Pa še to. Ko sem se včlanila sem "morala" kupiti vse mogoče zadeve še za zraven. Čaj?? Lahko si ga naredim sama. Vlaknine al balastne snovi? Lahko jih dobim po naravni poti. Omega 3? Lekarna/ribe. OK, šejki so kul, ker včasih si res cel dan od doma pa še na kaki poti in res prav pride. Ampak za to ceno? In ko sem rekla, da bi to pač skenslale, me je skorajda napadla da to pa neeee, da to mora bit, da se poruši neko ravnovesje bla bla.

Saj sem sama kriva, da sem nasedla, ampak itak, vsi al pa večina bi rada šla po bližnjicah. Ta moja bližnjica me je pa stala ful denarja in živcev. Če bi bila malo večja baraba, bi lahko še jaz tako nategovala folk, pa imela celo kaj od tega, tko pa...
    •  
      CommentAuthorVandolina

Tole o tem šejku je samo:shocked:
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime2. Nov 2009

jao kako so ene razkurjeneeeeeeeee. haha, mislite si kar hočete. jaz grem svojo pot naprej vi pa razmišljajte kako boste shujšale, saj itak morate, če niste zadovoljne same s sabo. ta tvoj lalala si zabi nekam. in uživaj. mogoče ti bi pomagalo mal več fitnesa v pojstli, saj tam kile kar grejo haha. brezveze mi je ta forum, ker sploh zanimive niste. kar ukvarjajte se same. čao
    •  
      CommentAuthorTalita

Če sem 28 kg shujšala brez šejka, bom še teh 3 - 4 kg, ki jih imam za spraviti dol, in me ne bo stalo 100 evrov, celo prihranila bom, ker bom nakupila in potrošila manj hrane.
    • CommentAuthormajaaaaaa
    • CommentTime6. Jan 2013

sanjade zanima me kateri izdelik si rabila da si shujšala,prosim lepo na odgovor
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime9. May 2014

madoniš, sej ne morem verjet, kaj se greste ej. Res ne! Če mislite, da nekaj ni za vas, potem pustite in pejte naprej. Če se vam je danes tako zelo težko usedit v avto in nekam odpeljat, potem se pač ne boste. Ne vem, zakaj toliko enih vprašanj in ko odgovor dobite, samo skritizirate in to vse po vrsti. Ste že ugotovile, da vsakemu nekaj drugega pomaga in da vam te diete ne pomagajo in to zato ne, ker se jih držite tistih nekaj tednov, morda kake 3 mesece, potem pa vse po starem? Pa kaki, to vam mora postati rutina in nič drugega. Jaz se držim diete že precej let in vmes niha teža morda kak 1 gor ali dol, prej pa jih je bilo 30 preveč in je jasno se pojavil celulit. Ampak spet, meni je pomagala odprava celulita na tak način http://www.rehamed.si/odprava-celulita.html mogoče komu ne bo, pa upam, da me ne obsojate glede napisanega.
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):