Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorkaja
    • CommentTime1. Sep 2006

kako se znebiti velike riti in močnih stegen:shocked:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime1. Sep 2006

Hoj Kaja,

torej dve stvari:
    - spremeniti prehrano
    - veliko telovaditi

Pri ženskah se največ maščobe shrani ravno v stegna in zadnjico kar pomeni, da bi je za odpravo le te nujno potrebno veliko telovaditi. Verjetno že sama veš, da v rit najkasneje shujšamo.... Ker pa se ne moremo in nočemo sestradati do smrti bo pač potrebno stopiti na kakšen stepper, kolo, fitness, aerobiko, hrib ali kaj drugega.

Predlagam ti dieto za opdravo celulita in/ali ananasovo dieto.

Še ena preizkušena metoda, ki je sicer ne bomo uvrstili med naše diete. 1 teden samo ananas in voda ... torej pojej in popij kolikor hočeš ananasa (če se da svežega), ananasovega soka in vode. Osebno sem videla rezultate in so res nori. Po tej 100% ananas dieti pa predlagam prijavo na dieto proti celulitu oz našo ananasovo dieto.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorkaja
    • CommentTime2. Sep 2006

hvala za nasvet
    • CommentAuthorrokyson
    • CommentTime11. Sep 2006

Zanima me če se z to dieto shujša tudi w rit????imam namreč zelo debelo rit vendar nimam trebuha zgorni del telesa imam lepo oblikovan...(trebušnjaki...):bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime11. Sep 2006 urejeno

Hojla rokyson,

glede riti je pač tako... moškim se največ maščobe nabira in jo je ob enem tudi najtežje odstraniti iz trebuha, pri ženskah je pa to pač rit.

V tvojem primeru bi ti predlagala dieto proti celulitu, katere delovanje je usmerjeno v spodnje dele telesa :bigsmile: Vendar brez dodatne telovadbe ne bo čudežnih rezultatov. Sama si rekla, da imaš lep trebuh in ob tem dodala da redno telovadiš ... tudi za ritko bo potrebno malo potelovaditi.

Če imaš ogromno denarja pojdi v kakšen salon kjer se ukvarjajo z 'odstranjevanjem' maščobe iz zadnjice. Pri nas pa le poizkusi dieto za odpravljanje celulita. Obstaja tudi veliko vaj za rit. Predlagam, da malo poiščeš po internetu. Seveda če najdeš kakšno dobro mi jo le pošlji :wink:

LP,
    P
    • CommentAuthorteenw
    • CommentTime15. Sep 2006

Zivijo,
    tudi jaz sem se odločila hujšat. Shujšati moram 6kg ( po mojih ocenah, kasneje bomo pač videli ).
    Našla sem stran [www.quickdiets.tk] kjer so različne diete, najbolj zanimive so mi Cabbage, 7 Days in Easy. Kaj pravite o njih?

Pa tiste, ki hujšate po Atkinsu. Na tej strani je spodaj levo The Key to Success o Atkinsu...kaj pravite o tem?

Prvič hujšam in te diete tukaj so mi res zanimive, ker imam vse stvari rada, zato bi želela, če mi kera pomaga.

Lp
    Ana
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime15. Sep 2006

Živjo Ana!

Žal ne moremo jamčiti za nobeno od diet, ki si jih naštela zgoraj, ker jih nismo preizkusili . Če boš hujšala po dieti, ki je ni na tej spletni strani nam seveda poročaj ali je bila uspešna :bigsmile:. Mogoče jo bomo potem tudi mi uvrstili v našo bazo diet. Upam da sem ti bila v pomoč. :wink:

lp,
    Petra
    • CommentAuthormasy_
    • CommentTime2. Oct 2006

zdravo.
    prosim prosim petra pomagaj mi.. rada bi shujšala pa nikakor ne moram :cry: zdaj sem se res odločila za hujšanje. že več kot en teden full telovadim, se izogibam taki hrani ki redi.. jem sadje, zelenjavo....
    sam se mi zdi da še zmeraj ne grejo moji kilogrami dol :cry: zakaj??
    hvala za odgovor in lp :wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Oct 2006 urejeno

Živjo Masy,

žal so učinki telovadbe in zdrave prehrane vidni šele po parih mesecih:shamed:, tako da se ne sekiraj. Ti samo ne obupaj in še naprej redno telovadi in kmalu se bodo pokazali rezultati.:thumbup:

lp,
    Petra
    • CommentAuthorsmotka
    • CommentTime28. Dec 2006

joj Petra:cry:!
    Zelo veliko žensk ima težave s preveliko ritjo in stegni. Ampak jaz imam pa zelo lepa stegna in tudi rit vendar imam zelo velik trebuh. Delam vsak dan najmanj 100 trebušnjakov in drugih vadb za trebušne mišice toda nič ne pomaga. Tudi shujšala sem za 6 kilogramov ampak na žalost samo v rit in stegna, čeprav mi tja ne bi bilo treba. To ni dedno saj je moja mami imela v mojih letih raven trebušček. Kaj naj naredim da ga zgubim? Piva ne pijem, zato res ne vem kaj je problem:cry:! Prosim Petra pomagaj mi!

P.S: Ker sem izgubila 6 kg so se mi na ritki pojavile strije:confused: Kako naj jih odpravim?
    Najlepša hvala
    • CommentAuthorxaja
    • CommentTime30. Dec 2006

Smotka!
    Mogoče pa prenašaš žit... poskusi 10 dni jesti hrano brez žit pa boš videla ali bo trebušček bolj raven in čvrst ali bo še zmeraj ohlapen... nekoč so imeli na televiziji odajo o tem kako lahko ugotoviš ali si elergičen na žita... oz jih ne prenašaš dobro...pri moji sosedi je uspelo zdej ima minimalne količine žit na jedilniku pa nima več tko ohlapnega oz napihnjenega trebuha...

vesele praznike
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime4. Jan 2007

Živjo Smotka in Xaja,

no vidmi, da je že Xaja poskrbela za pravi odgovor. Smotka: tudi jaz imam probleme z trebuščkom, pa ne da bi bil ogromen ali kakorkoli že. PRi meni je problem moja drža, rame držim nazaj, prsa in rit pa naprej (neki čudnega v glavnem), zato tudi trebuh štrli ven in je še bolj opazen. Ne pomaga pa nič, razen dobra telesna vadba in kot vedno trebušnjaki.:wink:

lp,
    Petra
    • CommentAuthoržana
    • CommentTime13. Jan 2007

živjo!

Prosim če mi lahko pomagate. Velika sem 170 cm in imam 76 kg. Imam podedvane debele noge. boke pa imam šekar debele. Če začnem hujšati shujšam samo v trebuh boki in noge ter rit pa ostanejo isti.

lp, Žana :shamed:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime15. Jan 2007

Živjo Žana,

svetovala bi ti, da se lotiš kakšne diete, zraven pa bodi še športno aktivno. Mogoče kakšen tek ali pa kolesarjenje.
    Tako se ti bo izoblikovalo telo. Upam, da nam bo čimprej uspelo dopolniti tole stran z telovadnimi vajami :cheer:, tako da bomo uporabnikom pomagali pri hujšanju.

Upam, da sem ti bila v pomoč, če imaš še kakšno vprašanje se pa kar oglasi. Pa nikar ne bodi žalostna, saj so boki in ritka znak ženskosti :wink:.
    lp,
    Petra
    • CommentAuthorOdPiSaNa
    • CommentTime26. Jan 2007

Lep pozdrav!

Kot vidim vas ima kar nekej podobne težavke kot jaz (rit in boki). Naj vas potolažim, da tudi jaz najprej shujšam v trebuh :(
    samo ko se trebuh zravna, potem se še šele začnejo topiti noge in boki, tak da če hočete shujšati v noge in boke, je potrebna vztrajnost. Sami mi je uspelo lani shujšati 8kg in s tem so tudi noge bile ful ožje.

Lp
    • CommentAuthorLiSiCkA_
    • CommentTime25. Feb 2007

hey.... Mene pa zanima kako naj vsaj malo shujšam v trebuh...postavo man drugače še kar ok.. ampak me moti ta ˝koža˝,ki se povesi ko sedim...trebušnjaki? malo manj sladkarij? Prosim za odgovor...bye:**
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Feb 2007

Živjo LiSiCkA_,

trebušček boš zgubila samo z intenzivno telesno vadbo. Kaka aerobika ali pilates, ki je namenjen prav oblikovanju trebušnih mišic. Winsor pilates hvalijo vsi naši uporabniki, tudi sama sem ga sprobala in je super :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorrenata

debela sem pa celolit mam vriti pa stegna:cry::cry:
    • CommentAuthorrenata

pomagaj plis ker ne morem zdržati biti tako debela:cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime27. Feb 2007

Draga Renata,

kot sem že rekla, ne morem ti pomagati če se sama ne odločiš in narediš nekaj zase. Začni se ukvarjati z telesno vadbo za problematiče dele na tvojem telesu. Poleg tega pazi na prehrano.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorrenata
    • CommentTime27. Feb 2007

hvala za nasvet petra
    • CommentAuthorgirl
    • CommentTime27. Feb 2007 urejeno

rada bi se znebila tega špeha na bokih pa v riti celoliti pa debla stegna pa ne s dieto ker raje telovadim:shamed::cry:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime28. Feb 2007

Živjo Girl,

torej telovadba in še enkrat telovadba :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorgirl
    • CommentTime28. Feb 2007

hvala petra to sem poskusila in sem izgubila 2kg do zdej pa sem samo 1uro telovadila hvala
    • CommentAuthorLeši
    • CommentTime7. Mar 2007

Punce mal pretiravate...
    Tudi jaz sem se začela spopadati s kilogrami in v 1,5 mesecu mi je uspelo ozgubiti 7 kilogramov! Vedeti pa morate da kilogrami gredo počasi dol, sploh če nimate 20 kg preveč! In moj način hujšanja je bil - najprej en mesec sem se držala STROGO dieto kemičnega razkroja. Rezultat je bil kilo manj/teden! Potrebno je počasi hujšati, ker je tudi bolj zdravo, potrebno je gibati...jaz na dan pretečem 5 km (takoj ko pridem iz službe). S tekom sem si pridobila malo bolj mišičaste noge in glede na to da sem bila v boke zalita s celolitom, se ta med tekom pridno topi. Seveda sem pa najprej shujšala v prsa! Sedaj ko pa nimam več diete, pa samo pazim kaj jem, kombiniram s hrano ki sem jo imela na dieti in veliko popijem vode in nesladkanega čaja. Vsako soboto si pa privoščim kak košček tortice ali jedilno čokolado! Razmišljam, da bom držala dieto kemičnega razkroja še en mesec, da so poletja shujšam še ene 4 kg!
    Potrebna je samo volja, trma, odločnost. tudi jaz sem mislila da bom v prvem tednu shujšala vsaj 3 kg, samo temu ni tako in ne smeš obupat pa se smiliti samemu sebi! če želiš shujšati se je potrebno odrekati stvarem, ki te mamijo - hrana in nikar ne pozabite švicat - fitnes, tek.....bla, bla...:cool::bigsmile:
  1.  
    mam vprašanje velika sem 147cm in imam 43 kg a je to veliko
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime19. Mar 2007

Draga Maria Teresa,

predvidevam, da si še najstnica, zato je čisto odveč, da se že sedaj obremenjuješ s kilogrami. Verjetno se še razvijaš in rasteš, zato nikakor ne smeš telesu odrekati hrano, ki bi mu zagotovila zdravo rast. Tako, da nimaš nobenega kilograma preveč :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornanika87
    • CommentTime21. Mar 2007

cao.
    jst pa ze od decembra skos sam vodo in vodo pijem kot zmesana, potem 1 mesec nisem nic sladkega u usta dala,pa se to jem sucasih ob 13h nato okrog 18h spet,pa telovadla sem res da vsaj2x na teden,ker cajta ni blo za vec, pa tut nimam nikjer zasebnosti da bi lahk tut mal vec potelovadla, pa zvecer se mazes z kremo Nivea proti celulitu,pa kakor opazam mi ni cisto nic pomagalo.
    Tuki sm opazla da vse o neki dieti govorite, naj mi prosim ena napise kasna je to dieta,kaj da jem pa take, kr bliza se mi maturantski ples,boke mam pa velke pa k hocem ksno lepo obleko pomert mi pa vn rt strli,pa me cist use mine. mam se en mesec pa pol cajta da saj mal teo probam da spremenim,pa bi prosla naj mi kater kaj predlaga,da bi se bol pocutla.
    Lp :wink:
    • CommentAuthornanika87
    • CommentTime21. Mar 2007

aja pa se neki,k sm glih slucajn mal prej prebrala :-)
    ta dieta z ananasom, da ga jem naprimer cel tedn, a pomaga pol tut pr zmanjanju celolita pa zmanjsa mal boke???pa kolk dolk bi mogla ananas skos uzivat??
    kr jst vem da bi zdrzala sam ananas jest, pa vodo pit, kr mi ni prvic da sam sadje na dan pojem, brez ksnih sladkarij ,al pa ksno meso, ceprov me je mikalo,pa mi je trebuh posten po tem krulu hahaha.
    kr tista dieta proti celulitu pa je prvi da uredu, pol naslednji dnevi so pa kr neki, ker niti ne vem kaj je kaj. tko da zaenkrat vem kaj je ananas, pa bi se kr njega lotila :-)
    no ce bo to pomagalo pri mojih problemih,pol se bom pa kr lotla tega tkoj k dobim odgovor, ce bo to kj u pomoc.
    pa hvala za odgovor :-)))
    cmoka poka!
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime22. Mar 2007

Živjo Nanika87,

malce si poglej naš seznam diet in si izberi tisto, ki ti je najbolj všeč. Ananas je meni osebno super, tako da je tudi dieta odlična :wink:.
    Poleg diete moraš še intenzivno telovaditi, da se ti bo telo lepo izoblikovalo.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornanika87

hvala petra, bom ze nasledni tedn probala z ananasovo dieto.

lp
    • CommentAuthornanika87

aja no pa še eno vprašanje.
    kaj pa teli čaji iz česnje, koruze, brezov čaj, zeleni čaj.. a so tile čaji res učinkoviti proti celolitu al kej druzga? pa verjetno sam skuhaš ga, pa nč sladkorja, če prov razumem?? :-)

lp!
    • CommentAuthorxaja

nanika87...
    za izgubo celulita moraš pit veliko tekočine ...ni potrebno da so caji ... se ogromno gibat ... ter redno masirat prizadete dele telesa z kaksno dobro kremo ... meni je tako uspelo spravit celulit stran iz stegen...

veliko uspeha
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime23. Mar 2007

Živjo Nanika87,

tako kot je napisala že Xaja, celulita se znebiš z veliko tekočine (najbolje voda ali pa nesladkani čaji - načeloma je vseeno kateri čaj, svetovala bi ti kak zeleni čaj) in intenzivno masažo problematičnih delov telesa :wink:. Po vsakem tuširanju se namaži z anticelulitno kremo in si jo fino z masažo vtri v kožo :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornanika87
    • CommentTime23. Mar 2007

hvala obema za nasvet. sj jst si vsak vecer namazem s kremo na teh problematicnih delih,pa to ze kr nekaj mesecev, pa skos sam vodo pijem, pa ni nc drgac za videt. zdj ne vem ce ta krema Nivea sploh je kateri pomagal, kr men ocitno ne pomaga. katera je pa pol dobra krema da jo kupim v lekarni, al pa nek v drogeriji??
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Mar 2007

Živjo Nanika87,

mislim, da je najboljša kaka Vichy krema, samo je pa pregrešno draga :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthornanika87
    • CommentTime26. Mar 2007

aaaaaaa :surprised::surprised::surprised:
    ja nc bom pa probala eno ed teh diet pa se mazala z kremo Nieva, pa ce bo kj pomagal bo pa ok, ce ne, pa se lahk zgodi da mi ksn dan pade u roke tut ksna od krem Vichy pa bo se bols :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    vseeno hvala ti!

Lp!:wink:
    • CommentAuthorrzidar
    • CommentTime30. Sep 2007

heii!!!jas sm kr precej debelain imam celulit.pa me zanima če ta dieta z ananasom re pomaga????in ko mam pač tt ananasov teden a ne smem nič hrane??cev teden ??
    • CommentAuthorrzidar
    • CommentTime30. Sep 2007

oprostite.ko sem se zmotla s tem rzidar!!!!!!hotla sem napista renata žičar
    • CommentAuthormojca
    • CommentTime9. Oct 2009

oi!! mam tdva uprašanja velika sm 154cm težka pa 47 kilogramov a sn predebela ??? kako se nej znebim trebuha ???
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime9. Oct 2009 urejeno

Mojca, nisi predebela. Koliko si stara Mojca? Telovadba, trebušnjaki , aerobika pilates. Nekaj se že najde. Pobrskaj še malo po forumu, boš še kaj najdla.
    Lp kozoroginja:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime9. Oct 2009

Kozoroginja ima prav.
    Aicha
    • CommentAuthorsanjade
    • CommentTime27. Oct 2009

Kot sem opazila imate težave s težo oziroma odvečno maščobo. Jaz sem pred časom to vse zgubila brez raznoraznih dijet. Kako, na zelo enostaven način. če vas zanima in ste pripravljeni da vam pomagam mi sporočite. Sanja
    • CommentAuthorTIGRICA

No sanja mene pa zanima kako?
    •  
      CommentAuthorAicha

Kar javno objavi prosim.
    Da bomo vedele vse pa ne rect, da je bil Payouli caj ali kako se mu ze rece.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorVandolina

Ja tudi mene zanima, praviš, da čisto na enostaven način, kako?
    • CommentAuthorsanjade

No vidim da vas res zanima. Mogoče bosta pomislile ma dej spet eno nakladanje a ko bi probale bi videle rezultat v treh mescih. gre se za en šejk katerega pijete, ampak da dobite ta šejk morate prit na dogodek ki se odvija na gospodarskem rastavišču v torek ob 18. 30. Tam vam povejo o tej zadevi več . če pa nikakor nemorete se pa lahko osebno dobimo, samo mi sporočte kdaj in kje. lahko vam pustim še mojo telefonsko. Zastonj vam nardim program in izmerim odvečno maščobo. Sem pa iz Ljubljane. Nebo vam žal
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime28. Oct 2009

Iz česa pa je ta šejk?
    •  
      CommentAuthorVandolina

?????????:shocked:
    •  
      CommentAuthorAicha

Reklama in prodaja bi rekla.