Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorNeyc
    • CommentTime26. Apr 2009 urejeno

Zanimata me dve stvari glede omenjene diete in sicer:
    -Na kakšen način se lahko pripravijo stvari, za katere ni napisano kako se jih naj pripravi, saj vem da ni vseeno, recimo že na začetku diete sem opazil dva zrezka (90g) vendar nikjer ne piše na kakšen način se lahko meso pripravi in sploh kakšno vrsto mesa je potrebno uporabiti? Način priprave ni omenjen niti za zelenjavo, jajca ipd.
    -Ali dieta je lahko nevarna, če se je drži mladostnik? (14-16 let)
    Lep pozdrav
    Nejc
    • CommentAuthormarjetka_
    • CommentTime26. Apr 2009

kar se tiče mesa...pomojem mora biti pripravljen čim manj mastno,zelenjava pa je najboljša skuhana...tudi surova je prav tako zdrava.
    jajca pa je najboljše če so skuhana...tudi lačen nisi tako hitro če poješ kuhano jajce(vsaj jaz) :smile:
    kar se tiče starosti..pa bolj težko rečem ..čeprav mislim da ne škoditi ne more...vendar se jo je treba držati točno toliko dni kot piše..če je res tako učinkovita je boljše če se ne pretirava:wink:

lP. in srečno :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime26. Apr 2009

Najstniki teh let, ce niso zelo debeli se mogoce en krog lahko drzijo diete. Vec pa ne, ostalo je domena zdravnika.
    Meso se spece v teflonki brez olja (najboljse govedina).
    Zelenjava je dusena, kuhana ali surova. Jajca tudi lahko speces na teflonki brez olja, skuhas trdo ali mehko.
    Ce si najstnik ti tako mama kuha ona pa ze ve, kako se tej reci streze.
    Aicha
    • CommentAuthorsaby
    • CommentTime13. May 2009

lep pozdrav! ju3 bom zacela z to dieto pa me zanima,ce to res deluje?hvala za odgovor:bigsmile:
    • CommentAuthorsaby

:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha

Pravijo da je.
    Vsaka dieta z vnosom okoli 1200 kcal dnevno je delujoca.
    Aicha
    • CommentAuthormamica3
    • CommentTime11. Sep 2009

zivjo.....jaz sem pa nova tukaj pa me nekaj zanima za to dieto kemičnega razkroja.Imam ene 20 kg preveč pa sem mislila, da bi začela takoj s to ko je za 31 dni.Mislite da je to pametno ali bi morala začeti najprej samo za par dni.......nekaj me še zanima ali moram rdečo peso skuhati?In zanima me ali jem normalne prepečence? Hvala lepa za odgovore upam,da se najde katera, ki bi mi dala malo spodbude.....hvala in lep dan!!
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime11. Sep 2009

Ojla mamica; pozdravljena.
    Ker imas premor med dieto lahko hujsas 31 dni. Samo vsaki 4 dan jej normalno. In manj.
    Peso jes kuhano in lahko tudi vlozeno.
    V originalni verziji pise 1 kos toasta. Tako da pojes navaden prepecenec.
    Kozoroginja je recimo s to dieto kar lepo shujsala.
    Samo za zacetek si poslihtaj vse v glavi in bodi vztrajna in potrpezljiva.
    Aicha
    • CommentAuthormamica3
    • CommentTime14. Sep 2009

hvala za odgovore res....ja res si morem full full v glavi pošlihtat, ker me mal zanese pa ne zdržim velik časa na dieti....hvala
    • CommentAuthorkity
    • CommentTime14. Sep 2009

BODI POZITIVNO TRMASTA:shamed: DRŽIM PESTI:boogie:
    •  
      CommentAuthorkozoroginja
    • CommentTime14. Sep 2009 urejeno

Zdrži se splača. Jaz nisem dobila nazajkil. Zdaj hujšam naprej ampak z 90 dnevno.
    Bomo pomagale za spodbudo in nasveti, če jih boš rabila.

Lp K::bigsmile:
  1.  
    ojla
    a ke kdo tu, ki je trenutno na dieti. Jaz sem začela danes z dieto kem. razkr. Upam da bo šlo.
    Javite se za malo vzpodbude.
    :cool::shocked:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime28. Sep 2009

Mislim, da nisi edina.
    Aicha
    • CommentAuthorIzabela

oj!

Jst sm se pa danes odločila, da začnem z dieto, namreč pridobila sem 10 kg v enem letu in si nisem več všeč. Velika sem 170cm in mam 75 kg :(. Zanima me, če shujšaš naprimer 5 kg, ali se ti to tudi pozna po postavi oz. po oblačilih? Ker mi je nerealno, da bi zgubila obseg v tako kratkem času, upam da je možno:bigsmile:
    • CommentAuthorpower

izabela, poznalo se ti bo takoj, najprej zaradi izgube vode, maščoba se bolj počasi topi, treba pa jo je tudi precej stopiti beri telovaditi...
    drži se navodil in rekreiraj na zraku ker je tako poraba kcal za veliko procentov višja :wink:
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime29. Sep 2009

Dobrodošle novinke, uspešno hujšanje vam želim.

Lp Vandolina :swingin::swingin:
  2.  
    OJLA
    JAZ SEM DANES 4 DAN NA DIETI. IN NE MOREM VERJETI...-3kg. TAKO DA JIH IMAM 106,20kg. SEDAJ PA SEM SE ŠE ODLOČLA ZA REDUCTIL 10mg. UPAM DA MI BO USPELO... V SLUŽBO HODIM PEŠ, 2km PO STRMEM KLANCU NAVZDOR, PA ŠE NA JOGO SEM VPISANA. TO ME JE TAKO NAVDUŠILO, DA JUTRI PRIČNEM ŠE Z JOGO ZA HUJŠANJE. UPAM, DA MI BO USPELO. NAJ PA POVEM, DA JE TA DIETA SUPER. NE ČUTIM LAKOTE...KAKO PA BO Z REDUCTILOM PA VAM JAVIM.

LP SAŠA:bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime1. Oct 2009

Super skorpijonka.
    Tisti, ki imajo vec za izgubit hujsajo hitreje.
    Veliko uspeha ti zelim.
    Aicha
  3.  
    HVALA AICHA. UPAM DA BO TO OK. IN DA NE GRE PREHITRO.

LEP DAN VSEM
  4.  
    :boogie::surfing:
  5.  
    škorpijonka..................kako ti gre
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime3. Oct 2009

Bravo punce, kar tako naprej.:clap::clap::clap::clap:
  6.  
    POZDRAVLJENI

TREBUŠČEK...MENI GRE SUPER...SICER SEDAJ STOJIM NA 105kg, VIKEND JE BIL SUPER -VELIKO GIBANJA S DRUŽINO NA SVEŽEM ZRAKU, MALO SEM SE PREGREŠILA S JABOLČNO PITO-MALI KOŠČEK.
    DRUGAČE MI JE FAJN:bigsmile:
    ZJUTRAJ PRED SLUŽBO PRAKTICIRAM JOGO ZA HUJŠANJE. MORAŠ POSKUSITI, ČE TE TO VESELI.
    NISEM LAČNA, TO JE PA NAJBOLJ POMEMBNO. DANE SMAM ZA VEČERJO SAMO STROČJI FIŽOL, KER RES NISEM LAČNA.
    A MISLITE DA JE NAROBE, ČE NE POJEM VSEGA TEGA KAR JE NA JEDILNIKU.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime5. Oct 2009

Narobe je lahko to, da se ti zaradi premajhnega vnosa hrane ustavi hujšanje. Tako se dogaja pri meni.
    • CommentAuthorpower
    • CommentTime5. Oct 2009

ja pomoje je krivo tudi to da so prigrizki preskromni oz. jih je premalo... pol pa telo kopiči rezervo... no, pri meni je tako... pa sej tista meja prave količine hrane in gibanja je tako tanka, da si tik spodaj ali zgoraj.
  7.  
    ČE PA MAMO NA JEDILNIKU TOLKO HRANE-ZA VEČERJO-JAZ POL TEGA NE SPRAVIM VASE. PA UPORABLJAM MAJHNE SKLEDICE., KJE PA ŠE SLADOLED...SPLOH SE MI GA NE LUŠTA:shocked:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime5. Oct 2009

Kaksna je joga za hujsanje? Kako se izvaja?

Tanka je linija med premalo-dovolj-prevec.
    Jaz ko sem nocna kar nekaj glodam celo noc, ampak zredim pa se ne.
    Aicha
  8.  
    NAJDI JOGO- TAM PA IMAŠ POSEBEJ RUBRIKO JOGA ZA HUJŠANJE. FAJNE VAJE. JAZ SE KAR MOČNO SPOTIM. TO IZVAJAM ZJUTRAJ , KO VSTANEM IN ZVEČER- PO 20-25min. MI PAŠE.

http.//preobrazba.aktivna.si/telo/joga-za-hujšanje-in-oblikovanje-telesa/

TU IMAŠ TUDI FILMČKE KAKO SE IZVAJA.

PROBAJ!!:bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime6. Oct 2009

Hvala
    • CommentAuthormedvedek
    • CommentTime11. Oct 2009

ojla!kot vidim da nisam edina ki ima težave z težo,bi nekoga prosila(ker sem nova na forumu)za to hitro dieto kemičnega razkroja,ker pač ne vem kje da jo najdem!hvala za pomoč
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime12. Oct 2009 urejeno

Čisto spodaj na tej spletni strani: http://www.smsdieta.si/diete/
    •  
      CommentAuthorDispogirl
    • CommentTime13. Oct 2009

<blockquote><cite>Posted By: medvedek</cite>ojla!kot vidim da nisam edina ki ima težave z težo,bi nekoga prosila(ker sem nova na forumu)za to hitro dieto kemičnega razkroja,ker pač ne vem kje da jo najdem!hvala za pomoč</blockquote>

medvedka oglasi se , tudi jaz sem ravno pričela z to dieto!!!
    •  
      CommentAuthorDispogirl
    • CommentTime16. Oct 2009

no pozdravček

začetno stanje 85kg, danes zjutraj na tehtnici 81,5kg...kaj pravite??

jaz sem več kot očitno zadovoljna.

med obroki ne jem prigrizkov , obroke sem si razdelila na čas:
    malica ob 10.30
    kosilo ob 14h
    večerja okoli 17-18h

vmes veliko zelenega čaja nesladkanega in 1 kavica z mlekom in seveda sladkana (jutanja kavica).

pišite mi punce , ki ste na dietki..

ps: višina 160cm..
    :tongue:
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime16. Oct 2009

Bravo Dispogirl, koliko pa si stara?
    • CommentAuthorbucka
    • CommentTime17. Oct 2009

ker vem, da je dieta med najboljšimi kar se tiče hitrosti, bi jo rada izvaja, vendar mi 4 od navedenih živil nikakor ne gredo dol... a mi lahko prooooosiiim svetujete s čim lahko zamenjam:
    -stročji fižol
    -peso
    -repo
    -cvetačo
    ?????????????
    čeprav dobro vem, da ob zamenjavi učinek ne bo enak, bi vseeno rada poskusila...
    v naprej se vam zahvaljujem! :)
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime17. Oct 2009

Bucka, to so kljucna zivila v dieti, ker menjava ni priporocljiva bi mogoce izbrala drugo dieto?
    Aicha
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ
    • CommentTime18. Oct 2009

Punce zdravo,

mene sam zanima za to zelenjavo, a je kej narobe ce je vlozena - pesa, repa, ...

LP
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime18. Oct 2009

Ne
    A.
    • CommentAuthorcandy 55
    • CommentTime19. Oct 2009

Super ,da vem !
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ
    • CommentTime20. Oct 2009

Imam vprasanje za kozoroginjo, si se ti te diete drzala vseh 21 dni ali si imela vmes kaj frej? mogoce si ze napisala, ampak nisem nic brala. Sem pa videla da si iz most :) jaz tudi :) sem na pri trznici soseda :))

in se nekaj za tisto ki ve - a je vredu menjava za melono - ananas, pomaranca za grenivko in pa zelje za repo? ali bo ta menjava dost vplivala na koncni cilj?

si iscem eno bolj hudo dieto, ta teden pavziram in v ponedeljek zacnem za kaksen teden/ dva za probo :)

LP vsem
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime21. Oct 2009

Ne vem ce so te menjave priporocljive, bo povedala Kozoroginja.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ

pa se nekaj, a ta zivila jes enega za drugim ali mora biti kaj pavzice vmes?
    pa se za kozoroginjo - katera bi bila priporocljiva menjava za strocji fizol oz. ali ga lahko izpustim?

LP vsem :tongue:
    •  
      CommentAuthorAicha

Sandrica zivila jes po vrsti.
    Ampak vidim, da bi ti kar nekaj menjavala. Zakaj si ne izberes druge diete, ce toliko stvari ne jes: jajcno ali Scarsdale?
    Aicha
    • CommentAuthorcandy 55
    • CommentTime22. Oct 2009

Jap.
    Držat se je treba jedilnika .Čim bolj ,če hočemo rezultate !:cool:
    • CommentAuthorTIGRICA
    • CommentTime24. Oct 2009

Dispogirl, čestitam za izgubljene kg. Naj ti povem da sem skoraj 2 meseca na ločevalni pa sem v prvih 3 tednih izgubila 5 kg sedaj pa se ,mi je ustavilo. Zato razmišlam, da bi šla na dieto kemičnega razkroja.Koliko časa jo imaš, a si zadovoljna, a je težka?
    Moja teža sedaj je 85 kg, višina 174 cm. Rada bi prišla na 73 kg kot sem jih imela včasih, da oblečem stare hlače.:cry:
    • CommentAuthorNuska

Evo, še ena se vam pridružuje. Ker je moje stane kilogramov katastrofalno. V zadnjih štirih mesecih sem se zredila za 6 kg. Sploh ne vem zakaj. Ker nisem spremenila prehranjevanja. Do sedaj sem probala več diet in vse je bilo neuspešno. Če sem kaj zgubila, sem potem vse pridobila nazaj in še več. Enostavno mi je težko vzdrževat samo nek način prehranjevanja.
    Visoka sem 169 in imam 81 kg. Danes me je skoraj kap v trgovini, ker se mi je seveda povečala konfekcija številka. Iz 42 na 46. Zato sem se zatekla k tej dieti. Mogoče bo kaj uspeha.
    Samo še nekaj me zanima: ali se vmes poslužite tudi malice?. Ali se je treba držat zajtrka, kosila in večerje. Jaz vem, da si v službi privoščim malo malico, kakšen jogurt in sadje. Je to ok?
    •  
      CommentAuthorVandolina

Nuška dobrosošla, seveda bo uspeh, samo če boš vstrajala dovolj dolgo. Držim pesti zate
    Že to, da si se nam pridružila je uspeh.

Lp Vandolina:clap::clap::clap:
    • CommentAuthorcandy 55

Čimbolj se je treba držat jedilnika !
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime24. Oct 2009 urejeno

Nuska, če čutiš potrebo po sadju, se mu ne odreci! Samo ne jej banan! Zaradi tistih 60 Kcal več ne bo veliko razlike v izgubi kilogramov. Vsaj jaz tako mislim. Če se motim, me popravite!
    •  
      CommentAuthorAicha

Ne vem ce je pametno.
    A.