Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorlajf
    • CommentTime4. Jun 2009

Živjo,
    Imam zelo velik problem rada bi shujšala vsaj 10kg-ov, vendar če bi želela se držati dijete se ne morem. Razlog je to da sem v šoli in sem v dijaškem domu. Rada bi nasvet kako se naj znebim nezaželjenih kilogramov in pa da bi lahko tudi med tednom ki sem v dijaškem domu.
    Hvala za nasvet in upam na čimprejšni odgovor.

Lp
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime4. Jun 2009

Lajf šola se končuje in izgovori ne palijo. Ko boš doma se lahko držiš diete, ki si jo boš izbrala.

Pa lep pozdrav Vandolina
    • CommentAuthorlajf
    • CommentTime4. Jun 2009

<blockquote><cite>Posted By: Vandolina</cite>Lajf šola se končuje in izgovori ne palijo. Ko boš doma se lahko držiš diete, ki si jo boš izbrala.

Pa lep pozdrav Vandolina</blockquote>

imam še eno leto tako kot se trenutno končuje in nemislim samo za čez počitnice. Ko bojo se bom držala, kaj pa potem ko jih nebo več? zato me zanima.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime4. Jun 2009

Potem pa se bos zdravo prehranjevala.
    Ne glej 3 mesece naprej ampak za zacetek en mesec.
    Aicha
    • CommentAuthorAmelie
    • CommentTime18. Jun 2009

Zivjo!
    No jst mam kr ene par nasvetov ki bi mogoce komu prav prisli...
    Jst sem zacela z dijeto pred 3-mi tedni...sicer sem ena od tistih ki je jedla ogromne kolicine sladkarij.Zacetek je bil zeeeeellllloooooo tezek ampak zdej sem res vesela,ker sem odkrila dijeto :wink: in sicer:jem meso,zelenjavo,jajca,en jogurt-nizkokaloricni...to je v bistvu Atkinsova dijeta...se pravi ne jem ogljikove hidrate(sadje,testenine,....)
    Pri meni je zelo ucinkovita!
    • CommentAuthorstk471
    • CommentTime29. Apr 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):