Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorksena
    • CommentTime24. Jan 2012 urejeno

fajn za dodatek v ločevalno za dopoldne ali pa za sadnozelenjavni dan,nekaj ziher dobrga(po sestavi ne okusu)men je tufd fajn da me malo apetit mine,ker mi res ni najboljšega okusa.Si pal sama nastavim zanko,da se malo umirim okoli hrane.:shocked:
    • CommentAuthorčbelca
    • CommentTime24. Jan 2012

:) jah, no, zaenkrat probam z zeljno juho, ker upam na motivacijske hitre rezultate, usaj za nekaj kilc, potem bom pa poskusila z ločevalno dieto, čeprav sem jo že enkrat pa mi ni in ni šlo, zlo me namreč moti sadje za zajtrk...kljub vsem trudom ga zjutraj preprosto ne prenašam...bljak!
    sem pa danes že "uživala" v sadovih včerajšnjega kuhanja, se moram pridružiti marsikateremu komentarju, stvar gre res skoraj bolj gor, kot dol po grlu :( bom pa, ko porabim to fenomenalno zalogo, skuhala po receptu s prvega komentarja...pa ja bo boljše!
    sicer pa se pridružujem kseni, kaj smo pa prej tok žrli, zej pa mamo, zlomka! :D
    • CommentAuthorčbelca

ajjaaaa...še neki mi ni jasno...kaj za vraga so te sestavine, kje jih dobiš, oz. s kom nadomestiš?! Lipton- mešanica juh, konzerva Campbell`s V8 zelenjavnega soka...upam na vašo pomoč! ;)
    •  
      CommentAuthorLillyLoo

Sadje za zajtrk lahko zamenjaš z zelenjavo, zelenjavnimi 100% sokovi ali 100% sadnim sokom brez dodanega sladkorja... :bigsmile:

Drugače pa: veliko uspeha z zeljno d. :wink:

LP
    • CommentAuthorčbelca

hvala za tvojo podporo :bigsmile: skupaj nam bo že uspelo!:angry:
    :wink:
    • CommentAuthorksena
    • CommentTime25. Jan 2012 urejeno

jaz kuham juho po naslednjem receptu
    1 glava zelja(sveže)
    2 zeleni papriki (lahko je tudi kakšne druge barve)
    1 kg korenjčka (včasih samo pol)
    6 mladih čebul (sedaj ko ni mladih so tud stare dobre)
    1 velik šop zelene (uporabim kar v kompletu z gomoljem)
    1-2 pločevinki paradižnika (dam kar doma kuhano paradižnikovo mezgo 1 liter)
    in 1-2 zelenjavni jušni kocki
    SOLITI NE SMEMO(deluje diuretično)

vse te dobrote lahko začinimo še s česnom peteršiljem,poprom in kaj podobnega kar nam paše.Obvezna sestavina sta zelje in zelena vse ostalo pa lahko prilagajamo.
    jaz vse skupaj zmiksam,napakiram v posodice in en del zamrznem ostalo pa hranim v hladilniku ter lepo uživam(si bremzam apetit) še vedno bolje kot tabletke za pridobivanje občetka sitosti.

veliko užitkov,pa čeprav bolj gor kot dol (hiii Hiiii ups):hungry:
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime10. Feb 2012 urejeno

Jah, tale dieta zeljna juha je res prav bljek in gre men tud težk dol. Bom tud js menala zjutri za zajtrk, k men tud kr nekak takole http://www.wellneo.si/hujsanje/ k se mi bolj dviguje kokr gre dol ne diši. Pol se pa kr izogbam in prestavljam
    • CommentAuthorksena
    • CommentTime15. Feb 2012

brezlj,res je da juha ni idealna,zagotovo pa je idealna prehrana iz vrečke,ko ne veš kaj požreš,pomembno je tržiti.BIO JE ZAKON. ZELENJAVA ODLIČNA,POLETI IZ DOMAČEGA VRTA;POZIMI SHRANKI IZ DOMAČEGA VRTA; OKUS, ................
    • CommentAuthoreja33
    • CommentTime28. Apr 2012 urejeno

Danes sem pa dokaj nepričakovano začelo s to juhco. Držala se bom en teden in potem bom šla ali na ločevalno ali na ne-dieto, se pravi da se bom držala zdravih načel prehranjevanja. Še ne vem. Ampak poletje in morje že trkata na vrata.
    Višina: 170cm
    Začetna teža: 79,5 kg (groza od groze pri grozi z grozo :smile: )
    Cilj: 69 kg
    Čas: 2 meseca
    Še enx poudarjam, da NE bom 2 mesec na tej juhi.

Mi bo uspelo -10 v 2 mescih? :cool:
    • CommentAuthorzagnana
    • CommentTime22. May 2012

hej, mene pa zanima če ima ta dieta po koncu jo jo učinek če se prehranjuješ zdravo in normalno.
    hvala :)
    • CommentAuthorturbopiki
    • CommentTime6. Sep 2012

kaj ta recept za juhe je za en dan al za en obrok al kako
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime6. Sep 2012

Ma ne za vec dni.
    A.
    • CommentAuthorstm13071
    • CommentTime29. Jan 2014

1.  
    Hello. And Bye.
  2.  
    • CommentAuthorloli90
    • CommentTime2. Apr 2014

Pozdravljene, vidim da tema ni več nekaj aktivna ampak vseeno upam na kakšen odgovor:) sem namreč ena izmed tistih, ki morajo vedno paziti kaj dajo v usta, saj ne maram zelenjave, šport mi je tudi tuj, odkar pa imam večji tempo zaradi dela, šole, prakse, so mi pa kilogrami zlezli gor. ne sicr veliko, 4. ampak za mojo višino 160cm se to takoj pozna. naj povem da sem bila dve leti nazaj na ločevalni dieti in izgubila 8kg :) sedsaj pa mi pač zaradi tega stila ta dieta ne odgovarja več. zanima me, ali dieta z zeljno juho deluje kljub temu če zajtrk in kosilo normalno jem? namreč zarad službe ne morem drugače....bi jo pa jedla popoldan...kakšne so vaše izkušnje punce, prosim??? fajn bi pa blo da bi v 2 tednih kej zgubla :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbuči
    • CommentTime17. May 2014

Živjo.

A je katera, ki bi začela s to dieto? Jaz začnem jutri - če je katera, ki bi tudi začela naj pove... Se bova skupaj bodrili :)

Lp. :)
    • CommentAuthordejanneja
    • CommentTime15. Jun 2014

pozdravljena buči,malo pozno pa vendar,jutri tudi sama začnem z zeljno ,ker nikakor ne gre dol,če pa gre pa po malem prekrsku spet gor.:confused:
  3.  
    Loli90, lahko ješ in zajtrk in kosilo, zraven pa še malo zeljne juhice. Juhico lahko neseš tudi v službo. Če imaš termovko si juhico. pogreješ zmiksaš, naliješ v steklenico zapreš in imaš v službi za malico malo juhice
  4.  
    ps: loli90 večkrat ko piješ ali ješ to juho, bolj je učinkovita. Jaz dodam še malo kajenskega popra ali pekoče paprike (maaalo) po okusu. Pa sladkemu se odpovej, nič sladke kavice, čim manj sokov. Raje voda čaj brez sladkorja ali pa sirotko....itd

Lp :

Kozoroginja
    :jumping:
    • CommentAuthorMIKIP
    • CommentTime20. Feb 2015

Deluje
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):