Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime13. Aug 2013

Mandarinca, to je dober rezultat. :clap:

Jaz sem danes spet tehtala malo manj, ampak še vedno nisem pod 73.
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime14. Aug 2013

no takole še vedno skačem iz 65 na 66kg...tam nekje danes jih imam 66.4 kg, ker sem včeraj malo preveč piškotov pojedla ampak sem bila sedaj bolj ko ne na vzdrzevanju...od tistega začetka, ko mi je naredilo klik v glavi, da morem nujno shujšat sem sklatila iz sebe 10kg...ja točno, ko sem tehtala največ sem imela kar tam okoli 76 kilogramov...vendar z voljo in vstrajnostjo tudi z biksanjem sem prilezla do sem kjer sem...ampak čakajo me še zadnji kilogrami...odločila sem se da prilezem tam nekje na 61 ker bi rada oblekla moje najljubše kavbojke...tako da danes je konec vzdrzavanja in bom spet počasi začela hujšati tako kot sem do sedaj...s tem da bom sedaj vključila tudi šport...upam da mi bo do sredine septembra to uspelo in potem spet vzdrzevanje...lep moker pozdrav
    •  
      CommentAuthormandarinca

Srček te zadnje kile je vedno najtežje dol sklestit,tudi zato ker se človek že bolje počuti in bolj počasi gre.
    Saj ti bo uspelo boš videla in kako fenomenalno se boš počutila ko se boš oblekla tiste kavbojke :swingin:
    Sama sem vedno pred ciljem obupala,ko so kile stale in je šlo zelo počasi,upam da sedaj ne bom,ker imam tudi sama ta ozke kavbojke in mam da jih še kdaj navlečem nase :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorTalita

Spet te noči. Ponoči sem lačna tako zelo, da postanem dobesedno nervozna in grem jest. Če ne grem jest, potem ne zaspim nazaj. Potem pa spet nekaj 100 g več - skoraj kilogram.
    •  
      CommentAuthortajga

Talita, zakaj se ne naješ pred spanjem?
    •  
      CommentAuthormandarinca
    • CommentTime15. Aug 2013

Ja ali pa čez dan malo več,da ni potem ponoči prehudo!
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime16. Aug 2013

Tajga, ne grem nikoli lačna spat. Ker pa dolgo ne zaspim, včasih tudi do 4h ne, pa postanem lačna in grem jest, da bi zaspala vsaj za nekaj uric. Nočni obrok me potem res popelje v spanec. Kadar koli jem ponoči, tehtnica zjutraj pokaže + nekaj dekagramov.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime19. Aug 2013

Danes je tehtnica pokazala nekaj manj.
    •  
      CommentAuthortajga
    • CommentTime19. Aug 2013

meni je crknila baterija na tehtnici. do nadaljnega se ne tehtam.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime20. Aug 2013

Spet je šla teža za malenkost dol.
    •  
      CommentAuthormandarinca
    • CommentTime21. Aug 2013

Tajga mogoče je bolje tako brez baterije :bigsmile:
    Talita :thumbup:
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime3. Sep 2013

meni sploh noče več pod 66 kg padt, pa telovadim skoraj vsak dan, po 6 uri ne jem. mogoče pridobivam mišično maso in vseeno zgubljam špeh. samo nazalost nimam šiviljskega metra ker sem ga nekam utaknila =(
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime3. Sep 2013

Kako dolgo traja tvoja telovadba? Mogoče prekratek čas? Jaz sem pri sebi opazila, da zaradi gibanja nikakor ne shujšam. Samo z odtegovanjem hrane.
    •  
      CommentAuthortajga
    • CommentTime3. Sep 2013

seveda, saj velja tisto, da je prehrana 80% in telovadba 20% :)
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime5. Sep 2013

1 uro in pol kolesarim . jem na vsake tri ure po 6 pa ne jem
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime11. Sep 2013

Moja teža se nikamor ne pomakne. Počasno hujšanje - stanje na mestu. :sad:
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime14. Sep 2013

talita moja tudi ampak vem da sem sama kriva ker se ne morem odreči piškotov ob televiziji...toda vsaj gor ne gre...to je nekaj
    od danes bom probala drzat bol strogo da pridem enkat za vselej na zeljeno tezo =)
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime17. Sep 2013

Ja, Srček, saj sem tudi jaz kriva. Nič več ne verjamem v počasno hujšanje. Si vsak dan nekoliko zmanjšaš obroke, čez en teden poješ bolj normalno, ali pa se zmotiš pri oceni, koliko kalorij si zaužil, in dobiš vse nazaj in si spet na istem. In tako in tako naprej, vedno isto.

Če pa hujšaš hitreje, torej da minimalno ješ, se teža v tem primeru nekoliko bolj zniža, pa če potem čez en teden ješ normalno, ti tehtnica vseeno kaže nekoliko manj, saj si se skozi teden resnično odpovedoval hrani. In na takšen način sem tudi hujšala v prejšnjih letih in mi je uspelo. Zdaj pa mi ne uspeva, ker vidim, da to počasno hujšanje ne pelje nikamor: en korak naprej, en korak nazaj, en korak naprej, en korak nazaj...

Problem je, da se nekako ne morem prisiliti, da bi resnično pristala na precejšnjem odpovedovanju hrani. Mogoče mi bo pomagal kakšen enodnevni post, potem pa bo manj želje po hrani. Ampak trenutno mi ne uspe priti do trdne odločitve.
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime23. Sep 2013

54,1 kg.
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime24. Sep 2013

Talita, kaj pa, če bi pri nočnem napadu lakote popila kakšen beljakovinski napitek? Jaz ga vedno pred spanjem, da nisem lačna, pa še redno telovadim, tako da ponoči mišice rabijo hrano. Beljakovinski napitki so popolnoma naravni (razen umetnih sladil) in so kljub pogostemu prepričanju ljudi zelo zdrav obrok. Jaz sem se izognila še umetnim sladilom, saj pijem šejk s stevio. Hidrati dajejo telesu energijo. Ker je ponoči ne potrebuješ, gre vse v maščobo, zato so beljakovine ponoči veliko bolj primerne.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime23. Oct 2013

Dva kilograma mi je uspelo sklatiti dol. Nadaljujem po trenutni metodi, ki sem si jo začrtala. Vem, da bo zdaj šla teža dol počasneje.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime23. Oct 2013

Brala sem, da Oh-ji bolj redijo kot maščobe. Pa ravno OH-je imam rada (kruh, testenine...) Mnogokrat sem brala, da bi morali jesti črn kruh in ne bel. Sem naredila preizkus, in moram priznati, da trditev velja.
  1.  
    no jaz sem pa danes začela z dieto zeljno juho in morem povedat da je super po okusu, še moja hčerkica ki je 4 leta stara jo je jedla je kar ni mogla nehat:bigsmile::bigsmile::bigsmile: me pa zanima če je kira na tej dieti in kako se je obnesla.
  2.  
    evo prvi dan diete mimo! danes zjutraj tehtnica kazala 1,1kg manj. jupi gremo naprej še 6 dni!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  3.  
    evo danes peti dan zeljne diete in s ponosom povem da iz 88kg prišla na 83.5kg. jej še dva dni pol pa pavza!
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime28. Oct 2013

danes sem začela spet svoj rezim prehranjevanja, kateri mi je prinesel ze 8kg manj...startam iz 66.1kg..rada bi prišla na 60 kg ali manj. odvisno od izgleda =)
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime6. Jan 2014

55,4, danes začnem
    • CommentAuthorbaloncica
    • CommentTime7. Jan 2014

Začnem z 85kg, višina 165 cm. Želja 75kg zaenkrat. Zdravo prehranjevanje, 5 obrokov na dan, brez sladkega in še posebno maščob
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime8. Jan 2014

54,9 kg
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime10. Jan 2014

55,3 kg
  4.  
    poznam ta občutek, ko kilogrami ne grejo nikamor, je najbolj moreče :( Ampak takrat se v telesu veliko dogaja in ne sme vas zamorit. Tud če grejo kg kdaj gor. Načeloma pa velja, da se kg najlepše topijo v primeru, da se odrečete OH. Če pa že, jih lahko res zelo v majhnih količinah uživate, pa pazite, da to ni bela moka, nikakor. Če pa temu dodate še vsaj nekaj vaj na dan, pa ste že zmagali. Seveda, tudi prigrizki odpadejo, obvezno, brez debate, potem pa boste lahko pisali, da je vsak dan kakšna deka manj. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime12. Jan 2014

55.3 kg. Meni tile kg-ji skačejo veselo sem ter tja,jutri grem za 3 dni na dieto kem.razkroja,enkrat sem z njo že začela in uspešno dala kar nekaj kg dol.
    • CommentAuthorSrcek
    • CommentTime13. Jan 2014

danest 62.8 kg
    •  
      CommentAuthorDaisy*
    • CommentTime15. Jan 2014

54,8
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime19. Jan 2014 urejeno

Hujšam kakšne 4 dni, mogoče 5.
    Zdaj imam 2,5 kg manj. Sem pa še vedno 6 kg nad normalno težo.
    Zjutraj in opoldne jem normalno, se lepo nasitim, a ne pretirano.
    Moj tretji obrok pa je domača skuta, nekoliko posoljena, da gre laže po grlu dol in sicer nekje med 5. in 6. uro popoldne. Ta dá za dalj časa občutek sitosti.
    Zvečer ne jem. Četrtemu in petemu obroku se odpovedujem.
    Če jem pet obrokov dnevno, se redim. Če pojem štiri obroke, zadržim težo ali pa se celo malo zredim. Vsak dan nekaj gramov več pa že vodi v povišanje kilogramov.
    Očitno v življenju ne bom smela jesti več kot 3x dnevno. Ne uživam več sokov, ker očitno zelo redijo.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime31. Jan 2014

Dva in pol kilograma manj. Zdaj pa ne gre nikamor dol. Ponoči sem lačna in ni šans da bi zaspala brez rezine kruha.
    •  
      CommentAuthortajga
    • CommentTime1. Feb 2014

Talita, kaj pa, če bi poskusila paleo ali kaj podobnega? Saj veš, da niti ni toliko pomembno kdaj in kako jemo, ampak predvsem kaj! Jaz sem sedaj en teden na paleu, črtala vse OH, jem samo zelenjavo, meso, sadje, oreške (jih niti nimam doma), pa mlečne izdelke (to pomeni 1 jogurt na dan in kakšna rezina sira, če je lakota huda), pa se počutim odlično, manj sem lačna, pa še hujšam :)
    •  
      CommentAuthorbuči
    • CommentTime1. Feb 2014

Živjo. Evo tudi jaz danes začnem. Zdaj je pa dost... :) Torej začetna - 85 kg, 168 cm. :sad: Grem optimistično v boj :smile: Upam, da pridem na 71 - da padem v zdrav ITM. Držim pesti za vse nas :smile:
    • CommentAuthorNatalia
    • CommentTime5. Feb 2014

Pozdrav vsem skupaj,

do nedavnega sem se ukvarjala s sportom, dnevno nekaj ur. Nakar se je zgodila poskodba. V enem letu sem se zredila za 22 kilogramov. Jutri zjutraj zacnem z dieto kemicnega razkroja ali katero drugo, ne vem kaj mi bo svetoval zdravnik. Cakam namrec na operacijo. :confused:

Danes tehtam 88 kg visoka sem 176 cm, kilogramov je obcutno prevec
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime6. Feb 2014 urejeno

Tajga, moja teža končno spet kopni.
    Jem 3 X dnevno. Zajtrk je najbolj obilen, za večerjo pa med 17. in 18. uro pojem kos kruha brez namaza, da dobim nekaj OH-jev za celo noč. Lakoto odlično premagujem z nekoliko sladkanimi limonadami. Mi kar nekako zakrknejo želodec, da se ne krči v lakoti in me te limonade prav dobro nasitijo in zadovoljijo. Po eni limonadi sem sita za uro do dve. Dnevno spijem 4-5 limonad, kar je 2,5 limon. Tako se naužijem tudi vitamina C, ki vpliva tudi na absorbcijo železa iz hrane. Poleg tega je limona odlično sredstvo proti raku, ker napravi telo bazično, rakaste celice pa so nore na kislost, v bazičnem telesu pa ne morejo preživeti. Zanimivo je, da ima limona, čeprav je kisla, takšen učinek. Na spletu o tem veliko piše. Obstajajo tudi shujševalne diete z limono.

Zdaj imam že 3,5 kg manj. Še en kg ta mesec, da bo 4,5 manj. Potem pa vsak mesec 3 kg manj. Imam že izkušnje, da prvi mesec vedno shujšam 4,5 kg, ostale mesece pa po 3 kg. Do konca maja mislim priti na želeno težo.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime10. Feb 2014

No, pa se je teža ustavila. Ne gre naprej. Naj še bolj zmanjšam obroke? Nikakor ne.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime9. Mar 2014

4 kg manj. Čisto počasi mi teža leze dol, ker ne želim hitro shujšati. Samo, da se malo premika!
    • CommentAuthorTanja1975
    • CommentTime10. Mar 2014

Evo danes začenjam...81,1 kg ( še nikoli toliko kot danes), 170 cm.......za zjokat
    • CommentAuthorDaisy**
    • CommentTime6. Apr 2014

54,7 kg
    • CommentAuthorDaisy**
    • CommentTime12. Apr 2014

54,6 kg.
    • CommentAuthorDaisy**
    • CommentTime29. Jun 2014

52,6 kg.
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):