Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthormiska
    • CommentTime27. May 2010

Lep pozdrav vsem, 3.5.2010 sem začela z ločevalno dieto shujšala sem 6,5 kg ne vem če je to vredu sem zelo vesela,po drugem porodu se ne znebim kil, sedaj pa me malo skrbi saj se kar naprej utrujena noge mi zatekajo,prosim za kakšen nasvet
    •  
      CommentAuthorAicha

Glej obstaja diskusija locealna dieta pa se nam tam pridruzi.
    Da se ne odpira nova za vsakega novege clana.
    Sicer pa pozdravljena.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorsarika

Miska meni se zdi to res super rezultat. Čestitam :clap:
    mogoče si utrujena, ker se telo še ni navadilo na novo prehranjevanje, čisto mogoče pa je tudi, da premalo ješ. Mislim, da ne bi bilo slabo, če greš na pregled k zdravniku, da ti mogoče kri vzamejo. Lahko, da ti česa primanjkuje. Ne vem pa, zakaj bi ti noge zatekale... Pogosto noge zatekajo ljudem, ki zaužijejo preveč soli, ampak dvomim, da bi bilo to zaradi te diete. Ne vem.
    Drugače pa tako kot je Aicha rekla, je diskusija za ločevalno dieto in vse tam se zelo spoznajo na to :wink:
    •  
      CommentAuthorVandolina

:bigsmile:
    • CommentAuthorstk471
    • CommentTime29. Apr 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):