Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorladydiete
    • CommentTime31. May 2010

hei folk. js mam neki problemov.
    lani sm poleti zbolela za neko bakterijo in se zastrupila. v dveh dneh sem izgubila 9kg. prej sem imela 62 kg kar je zelo prevec za mojo starost in visino. in da nebi katera od vas sprasevala kako se mi je to posrecilo. :( ker ni blo niti najmanj zabavno. v nezavesti sem bila 48 ur. ubistvu se je slo za zivljenje al pa smrt. mogla bi u bolnico pa k sreci nisem rabila kr imam zelo sposobno mamo ki je 72 skoraj polnih ur bedela ob meni in pazila da slucajno ne preskocim na ONO STRAN. imela sem prebavne motnje. bruhala sem in imela vrocino 42. ko sem cez cas prisla k sebi nisem mogla jesti. a sem cez zelo dolg cas dobila apetit nazaj in to tako mocen da sem se do zdaj spet zredila na svojo prejsno tezo.
    To mi ni vsec. nimam vec postave in absolutno izgledam debela. :cry: rada bi shujsala na svojih 53 kilogramov, postala sem histericna in nihce od fantov me vec ne mara izgubila sem tudi fanta s katerim sva bila skupaj 7 mesecev kar je skoraj prevec glede na to da sem zelooooo mlada.:sad:
    a mi lahko prosim ena od vas napise dijeto zame ??? :sad: :sad:
    bila bi ji zelo hvalezna in upam da ji bom to usluga ali kakrsno drugo povrnila..
    upam da me razumete. ce rabite kaksne podatke vam jih bom poslala preko gmaila. :smile:

radamam use ki bi mi rade pomagale ????
    •  
      CommentAuthorBoidensty
    • CommentTime31. May 2010 urejeno

lohko ti pomagam
    •  
      CommentAuthorBoidensty

pij samo vodo nobenih skov en mesec ne jej ogljikovih hidratov pa bo!!:)
    • CommentAuthorladydiete

soncicaspela : tnx. ja to je en mesec. a ves za kako dijeto ko bi bla mejcken hitrejsa ?? drugac pa hvala.. ti nisi soncek ti si srcek:shamed::smile::smile::smile:
    •  
      CommentAuthorBoidensty

lahko ti rečem da se odloči za dieto kemičnega razkroja ker res deluje,moraš pa vedeti da če se po diet ne paziš lahko vse dobiš nazaj,drugače pa ti priporočam dieto kemičnega razkroja....
    •  
      CommentAuthorBoidensty

:boogie:
    •  
      CommentAuthorBoidensty

pa veliko športa seveda!!!!
    •  
      CommentAuthorVandolina

Začni z ločevalno dieto, ta je najbolj zdrava, ješ vse, samo ločuješ hrano in shujšaš tudi lepo in počasi.

Lp Vandolina
    • CommentAuthorjabka

počasi, dekle, počasi, če želiš resnično uspeti.

tudi meni se zdi, da bi bila primerna zate ločevalna.
    • CommentAuthorladydiete
    • CommentTime4. Jun 2010

huala use.. dva dni sem res pazila veliko sem pila pa se gibala pa jedla samo zelenjavo inn belo meso pa se bojse pocutiim..
    sem pa tudi opazla da mi teza zelo niha ko imam menzes tak da takrat morm manj jest cene sm ko pujsaa !!!
    hvala se enkrat useem.. rada vas mam:shamed::shamed::shamed:??????
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime4. Jun 2010

Koliko si stara?:bigsmile:
    • CommentAuthorstk471
    • CommentTime29. Apr 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):