Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorEzi
    • CommentTime5. Sep 2011

Aicha, jaz imam sedaj Clear all-day od Clearlab, prej sem imela pa Surevue od Johnson`s. Cena je enaka (škatlica šestih mesečnih leč je malo čez 60 eur). Kupila sem jih pa v Mestni optiki pri Kongresnemu trgu v Ljubljani. Tam so mi dali 2 viška za sprobat. Sem pa zelo zadovoljna s temi lečami.

Mitja.drame, tudi jaz včasih vidim bolje, včasih slabše. Je pa veliko odvisno od tega, če sem zmatrana, zaspana..., včasih sem zvečer že čisto slepa.
  1.  
    Tudi sam včasih vidim že zelo čudno, če delam pozno v noč na računalniku. Ja, od utrujenosti telesa je veliko odvisno, verjetno.
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime5. Sep 2011

Pasijonka, ali tebi herbalife pomaga? Koliko časa pa ga že uživaš?
    • CommentAuthorpasijonka
    • CommentTime5. Sep 2011

anja26, meni herbalife pomaga. Uživam ga že četrti mesec in sem zelo zadovoljna.
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime6. Sep 2011

pasijonka, vsak ti čast, to je pa res super, meni bo že 2 meseca, pa niti grama dol, sam kak centi VEČ!!!!!!!, OBUPUJEM IN MAM ŽE VSEGA DOST, PA DRŽIM SE VSE PO PREDPISIH. Mam pa hormone problematične. A poznaš koga, ki je imel porušeno hormonsko ravnovesje in je užival herbalife pa je delovalo? Jst mislim, da so hormoni močnejši od herbalife in mi herbalife ne bo nikoli pomagal.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime6. Sep 2011

Hormoni so mocnejsi, verjami. Iz lastni izkusenj govorim.
    A.
    • CommentAuthorpasijonka
    • CommentTime6. Sep 2011

Anja26, jaz pa mislim, da ni za obupat. Ne vem sicer koliko si stara, vendar sem tudi jaz v obdobju, ko imam tudi probleme s hormoni in ravno zato, ker sploh nisem mogla shujšati na noben drug način, sem se odločila poizkusiti s Herbalifom. Naj povem, da mi prej ni bil problem shujšati, sedaj, ko pa imam tudi težave s hormoni pa ni in ni šlo in sem se že obupala (nikoli nisem bila predebela, ravno v tem odbobju pa sem si nabrala te odvečne kilograme). Malo še vztrajaj!

Pozdrav, Pasijonka
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime7. Sep 2011

ja, štejem 26 let in tudi pri meni ni bila nikoli teža problem, pojavila se je pred parimi leti, ko so mi dali hormonsko terapijo - kontracepcijske tabletke za vzpostavitev rednega ciklusa, hormone sem jemala 5 let, a se je vmes pojavilo nešteto težav in že po prvih 3 mesecih sem pridobila 15 kg, v zadnjih 3 letih brez uživanja hormonov pa še dodatne 4. Ti pridobljeni kg ne grejo in ne grejo na noben način stran. Ker z načinom prehranjevanja Herbalife ni šla zadeva niakmor dol, ampak še kaka 2 kg gor in še kak dodaten centimer, sem se odločila za test hormonov, ki je dokazal hormonsko neravnovesje z veliko prisotnostjo estrogena....tako več v herbalife ne vidim izhoda. Hormoni so sigurno močnejši od načina prehranjevanja in bo potrebna neka druga terapija, da vzpostavi hormone nazaj, ker se problem vidi samo v hormonih, saj sicer zdravo živim (zdrava prehrana in šport). Tako,da sem tik pred odločitvijo, da z zadevo herbalife preneham.
    • CommentAuthorpasijonka
    • CommentTime7. Sep 2011

Anja26, vidim, da imaš res velike probleme s hormoni tako, da res zaradi tega herbalife ne deluje tako kot pri drugih.
    Želim ti veliko uspeha pri hujšanju oz. da si urediš hormone in potem bo prišlo tudi vse ostalo, saj si še zelo mlada.
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime8. Sep 2011

ja, mislim da je v prvi vrsti nujno potrebno urediti hormone, vse ostalo potem pride. Hormoni nam žal vodijo življenje in če niso poštimani, gre vse narobe.
    • CommentAuthorpasijonka
    • CommentTime14. Sep 2011

zvezdica12, če boš kdaj na forumu se mi oglasi.

LP
  2.  
    Odsotna sem bla. Iz kod pa si pasijonka? Jst sem iz MB:)
    • CommentAuthorpasijonka
    • CommentTime19. Sep 2011

zvezdica12, jaz sem iz CE oz. zelo blizu.
  3.  
    Mislim, da to spada v temo čvek :)
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime19. Sep 2011

Zdravo! Sem spet prisotna. Mene pa zanima, če kdo pozna oz. ve karkoli o naravni progesteronski kremi, ki naj bi uravnavala hormone?
    • CommentAuthorZaba
    • CommentTime21. Sep 2011

Zvezdica12, mene pa zanima, kolikšna je cena enega napitka herbalife s 25% popustom. Če mi ne bi blo predrago, bi mi ga lahko poslala po pošti? Jaz se nočem včlanit, dokler tega ne probat, nimam pa veliko denarja, tako da mi popust pride prav. Hvala za info.
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime22. Sep 2011

Zaba, jaz ti svetujem, da gres v MULLERJA in tam boš dobila shake in vitamine, skratka, 4 shake dobiš za ceno enega pri Herbalife, pojdi in preveri. Sama sem preverila s pomočjo svetovalke na tem oddelku, preverila je sestavine shake od Herbalife in tiste v Mullerju, približno enako - ona sama je uživala Mullerjeve izdelke in shujšala 10 kg, Herbalife je samo ime, tako kot Nike, Addidas, Audi, Volkswagen in podobno, ...škoda trošiti denarja - to je moj nasvet, pa še se bo kdo našel, ki bo povedal enako, saj sem tudi sama "nasedla" na Herbalife, sedaj pa vidim, da je bila napaka, tako z vidika, ker mi ni nič pomagal, ampak sem še celo pridobila na teži, kakor tudi s stroškovnega vidika - vsaka stvar ima nadomestke, ponaredke, ampak, če so sestavine podobne z enakimi učinki, sigurno raje posežemo po cenejši varianti...
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime23. Sep 2011

Kot je povedala anja26.Je pa še ceneje, če kupiš malo večjo količino v katerikoli trgovini s športno prehrano.
  4.  
    Ja, se strinjam. Ali pa če hodiš kje v fitnes, se tudi da zmeniti z vodjo fitnesa, da ti zrihta izdelke bolj poceni. Ker jih lahko dobi po nabavni ceni. Tako jaz dobim svoj proteinski prašek. Če bi naročil preko spleta, bi dobil za okoli 22-25?, tako pa jih dobim za 15! On pa seveda še bolj poceni.
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime30. Sep 2011 urejeno

<blockquote><cite>Posted By: pasijonka</cite>Anja26, vidim, da imaš res velike probleme s hormoni tako, da res zaradi tega herbalife ne deluje tako kot pri drugih.
    Želim ti veliko uspeha za Wellneo izdelki oz. da si urediš hormone in potem bo prišlo tudi vse ostalo, saj si še zelo mlada.</blockquote>

Se strinjam, najprej je treba uredit hormone. Za to predlagam tudi obisk pri kakšnih strokovnjakih, ki se ukvarjajo prav z urejanjem hormonov. Splošni zdravniki namreč ne bodo razrešil težave. Oziroma je tako, da sploh ne vem, če splošni zdravniki znajo kar pravilno razrešit.
    • CommentAuthoranja26
    • CommentTime5. Oct 2011

oj. baje so hormoni zelo neraziskano področje in zdravniki kaj malo vedo o njih, spet pa vprašanje koliko zaupati bio medicini, homeopatom, bioresonanci,...
    • CommentAuthorErika27
    • CommentTime14. Oct 2011

ojla, ravno videla da poteka tema o Herbalife-u, meni se to zdi kr super zadeva, popolnoma naravno, sigurno pomaga...sploh ta čaj za toplenje maščob pomaga fuuuul, pa proteinske ploščice so ful dobre pa napram drugod sploh niso drage! :))
    • CommentAuthormarecare
    • CommentTime23. Nov 2011

Pozdravljeni..
    sem novi tu gori...in kot vsak sem že ču nešteto hval na tale herbalife. Sicer imam prijatelja ki trdi da uživa herbalife že kakšnih 5 mesecev,in da ful pomaga,dejansko je iz pravega bucota prišel na telo pravega športnika,to sem videl na lastne oči. Ampak v meni se še vedno buri dvom če je to resnično zaradi herbalifa. Zato bi prosil če je kdo tu gor in pove resnično če ta izdelek res deluje tak kot je o njem govora. Večkrat sem opazil da je kdo napiso da lahko zrihta kaj ceneje te pakete.Lp
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime23. Nov 2011

Mene nisio prepricali.
    Ce vsak dan jes oz. pijes namesto obroka kaksen sejk, shujsevalni caj in se malo pazis kaj jes, ter sportas potem je to formula za uspeh.
    Lahko je to Nupo, HL, Weight, Bicentury napitek ali kaksni proteinski napitek, ki jih dobis v fitnesu oz. na spletu.
    Catch je v kolicini zauzitih kalorij in razmerij med beljakovinami, ogljikovimi hidrati in mascobami.
    A.
    • CommentAuthorsesil
    • CommentTime30. Nov 2011

No, pa da se še jaz oglasim.
    Vem da obstajajo razni proteinski šejki in proteinske čokoladice...in vse kar sem do sedaj pogledala vsebuje še mal strupov zraven:smile:, aspartam in podobno. Ker dojim, tega nisem hotela lih vase spravljat, čeprav preden sem imela otroke sem to jedla. No, glej ga zlomka in lih HL, ki sem ga najbolj prezirala, nima nobene take svinjarije notri. Pa sem rekla, dejmo provat, ker se v svoje prednosečniške hlače nisem spravla, kljub temu da ima tamali že 7 mesecev. Sedaj jem 2 tedna in sem šla 2 kg dol, pa to ni samo voda ampak se mi dejansko pozna na hlačah.Seveda imam redno telesno vadbo vsak drugi dan eno uro - aerobno. Zjutraj in zvečer šejk, normalno kosilo, pa ne lih krompirja cvrtga in dunajskega, ampak v smislu puran na žaru, ribe na žaru, zelenjava... in še dve malici sadje, jogurti, prepečenec, ...pač, sam bašem se pa lih ne no. Jem pa še vlaknine in vitamine.
    Predvidevam da bom, ko pridem na svoje stare kg in bom začela v službo hodit, spila zjutraj ta šejk, ker vstanim pa itak zadnjo minuto. Sem bla pa tudi na njihovem predavanju in so tako osladni, za bruhat...se predstavijo, povejo svoje dosežke, seveda treba ploskat in hvala herbalife:confused:
    No, zaenkrat sem zadovoljna, nič lačna, energije zadosti. Drugih sprememb pa ni.
    • CommentAuthorcyatty
    • CommentTime27. Dec 2011 urejeno

...
    • CommentAuthortjasek22
    • CommentTime26. Jan 2012

Zdravo!

Zvezdica12 tudi jaz bi te prosila, če bi mi lahko nekaj izdelkov naročila.
    Prosila bi te, če me lahko kontaktiraš, da se potem lažje dogovoriva :bigsmile:
    Moj mail: tjasek17@gmail.com

Lep dan
    • CommentAuthorljubezen1
    • CommentTime7. Feb 2012

Lepo pozdravljeni vsi...:))

Tudi sama sem že uporabljala HL, vendar sem zaradi nosečnosti prenehala..:) me pa seveda zanima, kje se lahko prijaviš za članstvo v HL....če ima kdo kakšno informacijo bi bila zelo hvaležna....pa še to...moraš potem hodit na kakšna izobraževanja, predavanja....kajti za te zadeve nimam časa...:bigsmile: Hvala za informacije in LP
    • CommentAuthorjasna
    • CommentTime13. Feb 2012

pozdravljena ljubezen1 članstvo v herbalife sploh ni problem lahko me kontaktiraš na mail: jasnaaa8vgmail.com
    • CommentAuthorjado
    • CommentTime3. Oct 2012

Zdravo :)

Meni se je hujšanje s herbalife izšlo odlično. Zgubil sem 15 kil in jih brez napora vzdržujem že dve leti.. Šejk jem za zajtrk in večerjo, pa mal pogledam kaj pojem in kdaj. aja, pa vodo pijem velik več kot prej hehe
    • CommentAuthorsoncicca
    • CommentTime1. Nov 2012

Nekje sem slisala da je v caju od HL Efedrin...Kako je s tem.....eno teto, ki je predstavljala HL sem vprasala po tem, pa je samo zafarbala pa zacela jecljati....hmmm zanimivo.......
    Drugace pa sem tudi jaz probala HL, okus mi je bil super, cena mi je bila previsoka, teta ki mi ga je prodajala mi je dan na dan TEZILA o drugih preparatih(kar mi je slo ZEEEELLLOOOOO na zivce)....shujsala sem priblizno 4 kg, ki sem jih potem nazaj dobila. HL mi je bil ok zaradi okusa in prebava se mi je uredila, to j pa to:)

Se vedno pa nisem dobila odgovora kar se tice Efedrina, ne vem kako je to dolgotrajno gledano lahko dobro za telo:)

lp
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime17. Nov 2012

Nisem še slišala, da bi bil v kateremkoli čaju efedrin. Se mi zdi, da je tudi malo predrag, da bi ga v čaje tlačili. A te izdelki niso testirani, saj je efedrin prepovedan že povsod. Po moje tista teta sploh ni vedela, kaj je to in je zato zafarbala.
  5.  
    • CommentAuthormatejasl
    • CommentTime12. Mar 2015

zvezdica 12, ali je možno pri tebi naročiti izdelek od Herbalife. Sem iz okolice Mb.
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):