Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime9. Nov 2010 urejeno

lep pozdrav punce in fantje vidim da tukaj nikjer ne teče pogovor o herbalife! pa me zanima če ma katera izkušnje z njim!jaz ga namreč zdaj jem dober mesec in se mi kar pozna pri kg in cm:D
    rada bi pa delila izkušnje še z kom!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime9. Nov 2010

Ne nobena ne uziva herbalife, nekako smo se opredelile za hujsanje brez nadomestkov, ker le te ne mores jemati do konca zivljenja.
    A.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime10. Nov 2010

Jap :bigsmile:
    • CommentAuthoramanda
    • CommentTime22. Nov 2010

Pozdravljena jaz sem tudi začela jemati tako da sem šal tudi v to prodajo in delam o tem tako da če te kaj zanima mi lahko pišeš :)
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ
    • CommentTime22. Nov 2010

Jaz sem to uporabljaljala in ODSVETUJEM !!!!
    • CommentAuthoramanda
    • CommentTime23. Nov 2010

sandrica kaj si pa uporabljala???
    • CommentAuthorBAMBU
    • CommentTime7. Dec 2010

@ kavbojka
    Jaz pijem shake herbalife ...
    zjutraj + zvečer
    ( polovico žlice zmešam z vodo in popijem )

to delam že 45 dni , zraven pa še jem po ločevalni dijeti ...
    rezultat : -10 kg
    obseg pa se je občutno in vidno zmanjšal , 2 konfekcijske št. dol

Pač, vsak ima svoje mnenje o njem , jaz sem zadovoljna.
    Navdušila me je prijateljica ki pa je le z uporabo Herbalife shakea shujšala 30 kg v 1 letu
    le da ga ona meša z mlekom (včasih da notri banano , kakšne kosmiče ) ...
    pije ga zjutraj (namesto zajterka ki ga prej ni imela ) in zvečer (namesto večerje ki je bila prej preobilna)
    vmes pa je kar ji pride pod roke , na 3 ure (ne špara s količino, niti ne ločuje )

Lep pozdrav
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime8. Dec 2010

Saj ne recem da ne pomaga samo jaz si do konca zivljenja ne morem zamislajti, da bi upovala herbalife.
    In ga uzivala.
    A.
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ
    • CommentTime14. Dec 2010

Sem spregledala odgovor,

AMANDA pila sem shake ( 2x ) enkrat vanilijo drugic cokolado, zraven sem imela se dvojne tablete, se ne spomnim kaj so bili, vitamini ali minerali, nevem tocno je ze od tega 2-3 leti.

uglavnem, s tezo nimam ogormnih tezav, cca. 5 kg gor dol, in mi je kolegica svetovala herbalife ker je neznansko dober, nor, jes vse, zraven to pijes, hujsas in oh in sploh. JA SEVEDA !!! , priznati moram da sem izgubila takrat par kilogramov ampak naj mi nekdo pove kaj se zgodi kaj je ko nehas to piti? kilogrami se kot pri vecini diet povrnejo, razen ce seveda stradas, to pa ni namen nobeni ki hujsa, da bi se po dieti morala stradati. en shake ne more biti niti priblizno enak recimo ovsenim kosmicem s sadjem in jogurtom.

hodila sem na predavanja k raznim zasebnim trenerjem, tudi vadila sem pod vodstvom priznanega osebnega trenerja v priznanem Ljubljanskem fitnes centru. Niti eden mini priporocil herbalife, tudi ko sem rekla kaj sem vse poiskusila do sedaj so se mi smejali.

VSak si mora najti en nacin prehranjevanja, NE DIETO ampak vzorec katerega bo prakticiral na daljsi rok, ce ne celo celo zivljenje. herbalife je za nekaj casa dokler ne izgubis kilogramov, kaj se pa potem zgodi je pa odvisno od posameznika, največkrat je pa povrnitev kilogramov. Toliko denarja sem zmetala za razne bedarije od krem, herbalife, pripomockov, cajev ipd. amapk na koncu s prazno denarnico in trezno glavo ugotovis da to ni to.

Jaz sem svoj nacin prehranjevanja nasla v locevanju, kar zame ni dieta ampak nacin prehranjevanja, ne drzim se striktno ampak prilagajam sebi in vsakodnevnim obveznostim.

konec koncev lahko tudi shake kupite v DMju, je okoli 6 eur, pa je isto namenjen nadomestilu oborkov ampak je pač druge blagovne znamke, pri herbalife sem pa zapravila celo premozenje.

KAKORKOLI OBRNEŠ NOBENE DIETE, NAPITKI, ČAJI ITD. NISO REŠUITEV ZA IZGUBO VEČJEGA ŠTEVILA KILOGRAMOV. ŠPORT JE EDINI NAŠ PRIJATELJ PRI IZGUBI KILOGRAMOV IN SEVEDA NAČIN PREHRANJEVANJA, ČE KATERO ZANIMA JI POŠLJEM JEDILNIK KATEREGA JE MENI OSEBNI TRENER NAREDIL, ČISTO DA BOSTE DOBILE OBČUTEK.

Drugače pa če kateri pomaga, jaz nimam nic proti ampak jaz osebno nisem zadovoljna z herbalife in se mi zdi to metanje denarja. raje si kupite orbitrack ki je okoli 200 eur kot pa dajati denar za take bedarije.

LP, srecno vsem pri izgubi kilogramov.
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ

ŠE EN ZANIMIV KOMENTAR 1 DEL:

Janez K.
    Re: herbalife
    10.03.09 14:55
    evo tkole.. reklama gor reklama dol... jest sm to parkrat dobil na uho (izključno preko ustnega izročila in polemik sodelavk pri debatah o hujšanju)...
    sam imam že vsaj 10 let 20 kg preveč, vedno pristaš naravne hrane(kot so jo poznali naši dedi) in gibanja, še vedno sem aktiven, nisem totalen "bajs", saj te kilograme vedno nosim seboj, z vsemi možnimi hitrostmi in načini in se ne obremenjujem preveč. Je pa res, da se bom moral začeti... pa je debata dala debato, in sem prišel do znanke, ki prodaja in uporablja herbalife izdelke... povem ji svojo štorijo.. in ona pravi.. imam nekaj zate..
    seveda je težava tudi v neresni(brez urnika) in neuravnoteženi prehrani, saj včasih jem tudi le 1x na dan pa takrat dvojno porcijo, premalo pijem(vode) in se kljub aktivnosti še premalo gibljem (slabost pisarniškega poklica in hobijev kot so informatika-sedenje za računalnikom)...

...že naslednji dan, me je obiskala in mi pripravila shujševalni program, ker pa je sprejela na znanje da se vseeno "veliko" gibljem, kar program za športnike. (wtf.. pa 20 kg imam preveč, res da hodim redno na treninge nogometa 2x na teden, pa na kako tekmo, ampk zarad tega me ne more noben štet med športnike).
    Poudaril sem, ob prvem pogovoru, da me zanima tudi finančna plat zgodbe HL, in že mi je bila ponujena pot sodelovanja, ter možnost zaslužka, kar pa sploh ni bilo moje vprašanje... vprašal sem kaki so stroški take prehrane.. odgovor pa je bil praktično pričakovan : Na zdavju pa ja ne boš šparal (izkoriščanje naivnežev in poznanstva bi rekel, saj če je ne bi poznal, bi jo vrgu skoz okno, pa si mislu.. sej maš HL, požri vse tablete predn prideš do tal.. pa boš peresno lahka)... lol.. pa se ti ne bo nič zgodilo..

Moja želja je bila, uravnati in izboljšati prehranjevalne navade, s kakim strogim urnikom in natančno določeno prehrano (naravno + dodatki, kot so vitamini, ipd. na naravni bazi).. (koliko česa, kdaj)... ter tudi izgubiti kak kilogram, s tem, da nameravam povečati telesno aktivnost, zato sem prišel k njej na "razgovor" kot "strokovnjakinji" za prehrano in športno prehrano..

Dobil pa sem tud vrečko z kar 8-mi izdelki :

- Nutrishake (nadomestek zajtrkov - prah) z kratko razlago.. bla bla bla bla.. (pojma nimam kaj kako.. pač se je slišal lepo, praktično, itn.)

- omega 3 kapsule (kar same topijo maščobo.. vzameš 3x na dan, bo mast kar tekla iz mene.. bla bla bla )..

- čajček v prahu (wtf v prahu??? jest poznam čaj kot vrečko ali zelišča, ki jih preliješ z vročo vodo.. no ja pa ledeni čaj npr. (ki je posladkana voda z čuda E vitaminov, okus je pa kakor je .. eni so dobri drugi ne, povsod je pa preveč sladkorja in ostalih dodatkov)... torej čaj v prahu ????... kle mi je že vse skup nehalo dišat...

- Vlaknine.. zopet v tabletah (.. zravn zlo hitra razlaga bla bla bla )... nism vidu smisla...

- beljakovine (v prahu) .. dodatek k tem in onem .. in bla bla bla ... c'mon, tu sem že zgubljal živce... nisem pa hotel biti neprijazen in zavreči njen trud...

- flaška 1 x
    - flaška 2 x
    - flaška 3 x
    sem že pozabil imena in namembnost le teh.. saj sem tudi tu nekje jo prvič uspel ustaviti ter vprašati za ceno tega paketa :

- 180 ? (da dol padeš!!!) .. ko pa sem takoj povedal da me prav posebno dragi tretmaji, zdravila, dodatki itn. sploh ne zanimajo... saj si jih ne morem privoščiti...

pa si rečem.. vzel bom prva dva -
    - nutrishake 550g
    - omega 3
    ... pa se račun zmanjša komaj za 100 ?, se pravi cena 2 izdelkov 80?, z zagotovilom... da je to za cel mesec ..hhmm...

pa pogovor še steče sem ter tja.. vprašam vmes.. koliko obrokov lahko nadomestim z dozo nutrishake praška ?? - > 20 obrokov pravi (20 zajtrkov)..
    hhmmm.. drugič.. kaj majo zdaj meseci samo še 20 dni ??? .. pa če tudi včasih za nekatere le 20 delavnih dni... kaj ob sobotah in nedeljah ne smem nič jesti ??
    •  
      CommentAuthorSandra_LJ

2 DEL:

ker se mi je malo mudelo... sem tista dva izdelka pograbil.. pa me je presenetila.. da mi podari še (merilnik oz. shaker posodico) "brezplačno"...
    zdej pa sem imel malo več časa... pogledam na splet...
    debate so v glavnem zastarele, vsaj leto dni, nikjer konkretnih informacij, nikjer ne najdeš cenika, potem pa naletim na cene na e-bay in pa herbalife.com ...
    nutrishake - moja cena je bila 44? ( na spletu 25?)
    omega 3 - moja cena je bila 37? ( na spletu 20?)

sreča, da izdelkov še nisem plačal, zato jih bom jutri tudi vrnil...

kar se pa prehrane tiče...
    0. voda za Dobro Jutro
    1. jedel bom zajtrk (četudi ob 6-ih zjutraj)
    2. 1 kos sadja za malico (ob 9.30)
    3. topla malica oz. kosilo (brez kruha) v bližnji menzi kot do sedaj (en topel obrok dnevno mora bit - izbral bom tisto kar mi bo dišalo)
    4. 1 kos sadja za malico (ob 15.00)
    - gibanje (sprehod, jogging, telovadba, fitness)
    5. voda, voda, voda
    6. zelenjavca ali dve (če se mi bo ratal prisilt oz. bo potreba)
    - gibanje (sprehod, jogging, telovadba, fitness)
    7. polnozrnati muesli ali nesladkani cornflakes + jogurt ali mleko)
    - gibanje (večerna telovadba - vsaj 50 trebušnjakov, 50 sklec, 50 počepov)
    8. voda za Lahko Noč

ni hudič, da ne bo tole boljš kot pa 10 tisoč praškov, tablet in nasvetov.. ki ostanejo samo nasveti...
    Želim Vam obilo zdravja in gibanja, Janez.
    •  
      CommentAuthorAicha

Luskano.

Strinjam se s Sandrico, Herbalife ne more biti navin prehranjevanja.
    Vsakemu ustreza dolocena vrsta diete in potem prehranjevanja.
    Meni najbolj to, da jem vse ampak manj in vcasih tudi locujem.
    Aicha
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime18. Dec 2010

:bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthordany
    • CommentTime19. Dec 2010

Ojla punce :bigsmile:

Sandrica: mi lahko pošlješ jedilnik, ki si ga omenila?
    dany@zvezdica.net

Lep preostanek dneva želim :bigsmile:
    • CommentAuthorStela!!
    • CommentTime8. Jan 2011

Pozdrav!
    Herbalife še nisem nikoli pila ampak lahko povem dobre informacije,da se da zelo lepo shujšat,če se držiš,ker je ena moja stranka shujšala 20kg in tudi moja mama je veliko shujšala.Ampak moram priznati,da se je mama tudi zelo nazaj zredila tako,da to da se ne zrediš nazaj je laž razen,da se potem res vse skozi paziš.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime14. Jan 2011

:bigsmile:
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime17. Jan 2011

hja res se da shujšat jaz sem ful navdušena nad rezultati :):):):) končnoooooo
    zdaj sem celo dobila zagon za gibanje, ko vidim da se moje telo spreminja!!!ga še kdo tukaj uporablja, rada bi delila s kom moje veselje:)
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime17. Jan 2011

BAMBU verjetno maš zdaj že odlične rezultate?? jaz ne jem po ločevalni zraven, sem pa razmišljala o tem:D hitrejši rezultati:)
    • CommentAuthorNike
    • CommentTime30. Jan 2011

No tole maš prav Sandrica.Jaz tud prodajam Hl,sam ko sem slišala da so cene okrog 25 evrov,mi pa da naj bi jih prodajali za 50-70 evrov oz. kak ti rata,mi je vse dol padlo,no jaz brez slabe vesti prodajam npr shake za 29,90evrov.........
    Cene izdelkov so res nizke.Tako da je mal predrago za komplet dat od 130-200 evrov,jaz pa ga prodajam za 80 evrov.
    Komu paše,naj se raje včlani in si sam kupuje izdelke.Je dost ceneje.
    • CommentAuthorNike
    • CommentTime30. Jan 2011

Da me ne bo kdo takoj napadu,da se se vpisala in da reklamiram,nič bat,ampak sem tud na tole stran naletela. :wink:
    • CommentAuthorMisa
    • CommentTime6. Feb 2011

Zdravo, Nike.
    Jaz se ne bi včlanila, bi pa z veseljem kupila od tebe shake, če bi ga lahko dobila ceneje. Cena +40 EUR se mi namreč zdi predraga. kako bi lahko prišla do tvojega naslova?

lp Misa
    • CommentAuthorvital123
    • CommentTime17. Feb 2011

Takole je, fantje in dekleta. HL deluje, ni pretirano drag, če dobiš pravega svetovalca za prehrano, povdarjam PRAVEGA, ki se mu ne gre le za zaslužek, pač pa za to, da pravilno svetuje strankam. Ni bistvenega pomena, koliko boš prodal na prvo roko, saj se te stranke ne bodo vrnile, bistveno je, da bodo ljudje imeli uspehe. Torej se jim svetuje samo to, kar dejansko potrebujejo. Za to pa že moraš imeti prehrano v malem prstu. Žal so tudi kvazi svetovalci, ki delajo sramoto HL. Ja, sem svetovalka za prehrano, lahko pa tudi trdim, da še vsak, ki je hujšal pri meni, je izgubil kg. Samo malo me je moral poslušat. In nikakor ne obiram ljudi za denar, vedno ekonomično gledam na najnujnešje proizvode. Napišem tudi individualne jedilnike - brezplačno - nikjer drugje tega ne boste dobili. Posvetujem se z osebo, kaj je in česa ne. Toliko o tem. Lahko pa pokličete na 041 481 378 in - koliko greste stavit! Uspelo bo! LP
    • CommentAuthorsandra33
    • CommentTime19. Feb 2011

vital,

mi lahko prosim poves koliko stane paket HL pri tebi?

lp
    • CommentAuthorvital123

Sejk je 44,42 - maloprodajna cena. Če pristopiš kot član, imaš 25 % popusta. O paketu je pa težko govoriti, ker se delajo programi individualno. To pomeni, da ti mogoče potrebuješ le šejk in beljakovine, nekdo drug pa šejk in vlaknine, npr. Zato se HL prodaja le preko svetovalcev, ki se z vsako osebo pogovorijo in potem na podlagi teh informacij izberejo optimalno prehrano zanjo. Dva obroka se nadomesti s šejkom, ki je nasiten in nizkokaloričen (220 kalorij), ostali trije so klasična prehrana (seveda ne kakšne ocvrte jedi in podobno). Zmotno je tudi mnenje mnogih, ki pravijo, da moraš potem celo življenje uživati HL, saj se sicer ponovno zrediš. HL ti je samo v veliko pomoč, da se navadiš pravilno jesti, kar kasneje veliko lažje preneseš v prakso s samo klasično prehrano. Vedeti je tudi treba, da traja 3 mesece, preden se organizem prilagodi na nov način prehranjevanja. Torej je po treh mesecih veliko manj verjetno, da bi se ponovno zredili, seveda ob upoštevanju zdravega načina prehranjevanja. Sem pa prepričana, da bo vsak - vključno z mano - ki je izgubil precej kg, potem presneto pazil, da jih ponovno ne dobi nazaj. Manjša konfekcijska št. je pač preveč vabljiva, da bi jo spet zamenjali za večjo. Drži?
    • CommentAuthorsandra33

imas mogoce kaksne slike za nas prej in potem'
    • CommentAuthorvital123

Joj, teh pa ne! Bog ne daj, da me je kdo slikal, ker nisem prenesla pogleda nase na sliki. Glede na to, da sem imela super postavico pred prvo nosečnostjo, sem bila potem zelo zakompleksana. Zato slik žal ali pa na srečo, nimam. Mi je pa res že mnogo ljudi, ki me poznajo, reklo, da je škoda, ker se nisem vsaj pred začetkom izgubljanja telesne teže slikala. Kajti kdor me pozna, že ve, drugi pa seveda lahko rečejo, da samo nakladam. Dejstvo je, da sem s pomočjo HL izgubila 12 kg v dveh mesecih in to težo brez problemov držim že več kot tri leta. Torej iz konf. št. 42 na 38. In poglej, poglej, včasih v trgovinah niso imeli nobene izbire, zdaj je pa poooolno lepih cunjic.
    • CommentAuthorsandra33

Mi lahko pustiš svoj email?
    hvala, lp
    • CommentAuthorvital123
    • CommentTime20. Feb 2011

Sandra, živjo. Moj mail renata.kovac@dt-rs.si Lepo nedeljo želim.
    • CommentAuthorajnos
    • CommentTime2. Mar 2011

vital123
    zdravo a veš kaj me zanima a ti si potem učlanjena pri herbalaifu.ali samo program napišeš.
    • CommentAuthorSkigirl
    • CommentTime6. Mar 2011

Zdravo. Rada bi povedala,da je herbalife osnovan na naravnih zaliscih in da vsebuje mesanice vseh vitaminov, mineralov, beljakovin.... Kdor hoce shujsati oz. Vsakdo mora za svoje zivljenske potrebe uzivati vse hranilne snovi v dolocenem razmerju. In vsi tisti ki se posluzujejo raznovrstnih diet, kot so locevalne, diete z jajci it'd. , vedno pripeljejo organizem do stanja v katerem mu primankuje dolocenih sestavin in posledicno do izpadnja las, zob...
    Da ti prebavis beljakovine potrebujes druge dolocene sestavine, ki pospesujejo pridelavo zelodcne kisline, ki pomaga pri prebavi beljakovine da se absorbirajo v kri, v nasprotnem prineru, sploh ne pride do izkoristka beljakovin. Pri herbalifu, pa ti poleg vsakodnevne prehrane( ki ti Jo napise herbalifov distributer) dobis hranilne sestavine v pravilnem razmerju. In kdor pomaga ljudem shujsati ali pridobivati na misicni masi oz. Pomagati do boljsega pocutja poskrbi za njegov urnik tudi po tistem, ko je ze shujsal in ne zeli vec jesti herbalifa. In pri pravilni prehrani se KILOGRAMI NE KOPICIJO nazaj. V vsakem primeru pa ti prehrana herbalife pomaga do velik boljsega pocutja in vec energije. Tud moja mami je pri meni kar dosti shujsala s herbalifom.
    Ce katero to zanima naj me kontaktira na GLOBOCNIKSKI@GMAIL.COM

Sara,studentka medicine
    lp
    • CommentAuthorani
    • CommentTime11. Mar 2011

Živjo punce :)

Še moja zgodba...
    Jaz sem 19 letno dekle ki ima s težo probleme že celo življenje. Do tretjega letnika gimnazije se nisem prav nič požvižgala na to, ravno zato so ušle stvari izpod nadzora in danes plačujem ta davek. V tretjem letniku sem se odločila zamenjati stil življenja in sem v nekako pol leta shujšala 16 kilogramov. Minilo je nekaj časa, moja teža je nihala, dve kile gor dve kili dol. Ker po naravi obožujem hrano mi dijete ravo ne dišijo.
    Letos, danes bo točno dva meseca nazaj pa so se starši odločili da bodo začeli s Herballifom. Po pravici povedano sem bila skeptična in jaz osebno nisem verjela v te stvari. Vseeno pa sem se odločila da poskusim ker imam aprila maturantski ples in bi bila kar se da lepa :D Kakor sem rekla minila sta dva mesece in danes sem 10,5 kilograma lažja. Sprememba je res ogromna, vsaj ljudje jo opazijo. Stvar je ta, da ko sem hujšala brez HL sem izgubljala maščobo predvsem na nogah, rokah in prsih. Sedaj pa se je res očitno zmanjšala tudi na trebuhu in pasu. V dveh mesecih sem prišla iz najširše luknje na pasu na zadnjo luknjo in po pravici povedano rabim nov pas ker bom drugače ustala brez hlač :D
    Jaz sem imela res srečo, verjetno pri vseh ne fonkcijonira tako, pri meni je. Moram pa priznati da sem bila pridna in sem črtala kruh, sladkarije, prigrizke, sokove ter vode z okusom. Najtežje se mi je bilo privaditi piti več kot 2 litra in pol vode n dan. Punca res se splača, če ne drugega je koža veliko lepšaa.
    Aha pa še ena stvar. Moje zdravstvene težave so izginle. In če sem iskrene sem najbolj vesel zaradi tega. Imela sem probleme z menstruacijo. Prvič sem jo dobila v prvem letniku in som jo imela natanko 2 meseca od takrat do letos jaz menstruacije nisem imela. To je za 19letno punco zelo nenavadno in zna predstavljati velik problem. Sedaj se lahko pohvalim da jo imam že drugič.
    Punce, ne delam reklame ker nimam nič od tega, rada bi le delila z vami, ker še komu privoščim take rezultate. Počutim se res odlično, sedaj sem začela hoditi tudi na zumbo.
    Sicer sem imela sedaj 3 dni pavze z herballifom jutri nadaljujem :)

želim vm veliko uspehov ;)
    •  
      CommentAuthormams
    • CommentTime12. Mar 2011

Ani, lepo, ampak res lepo je prebrat nekaj takega. Privoščim ti, da se dobro počutiš v svoji koži, saj si veliko naredila za to. Brez tega pa ni nič. Če ne bi imela volje, ti tudi herbalife ne bi pomagal, zagotovo...

Vse lepo ti želim!!!
    Barbara
    • CommentAuthorvital123
    • CommentTime13. Mar 2011

Ajnos, sem supervizor pri HL in svetovalka za prehrano. Po potrebi ljudem napišem individualne jedilnike - brezplačno, kjer upoštevam nizek glikemični indeks, pač približno tako, kot sem jedla jaz v času hujšanja. In če je meni uspelo pri teh letih, ko sem že v meni, mora mlajšim še toliko prej. Lep dan želim vsem.
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime15. Mar 2011

živjo vital, jaz uživam herbalife že od oktobra lani vsega skupaj sem zgubila 6kg kar ni malo ni pa veliko, kr to stoji že 3 mesece, enostavno se mi več ne premakne, nevem ki delam napake, zato bi te prosla če bi mi približno predstavla ta jedilnik, da vidim če so ostali obroki napaka..počasi zgubljam voljo.res je da še nikoli nisem z nobeno dieto shujšala 6kg in je to zame kr dosežek, ampak poletje se bliža meni pa kg stojijo kot pribiti kljub trudu!!
    • CommentAuthorvital123
    • CommentTime15. Mar 2011

Kavbojka, živjo. Kilaža se ti je verjetno ustavila iz istega razloga kot vsem. Telo se je navadilo na nov način prehranjevanja, metabolizem se je spremenil in telo si misli: OK, bom pa zadovoljen s tem načinom prehranjevanja, se bom prilagodil, da zaščitim maščobne celice, ki mi pomenijo rezervo za hude čase. Zato, Kavbojka, jaz priporočam v takem primeru tako imenovano cik cak dieto (več o tem si lahko prebereš na netu), da organizem prelisičiš. Kar se tiče konkretnih jedilnikov, bi se morali pa slišati, ker potrebujem nekoliko več tvojih podatkov. Če želiš, me lahko pokličeš na 041 481 378. LP.
    •  
      CommentAuthorTalita
    • CommentTime15. Mar 2011 urejeno

Ani, ko sem bila jaz mlada, sem v enem tednu izgubila 6 kg, pri naslednjem hujšanju po nekaj letih pa devet kg v devetih dneh. To je bilo takrat. Zdaj, ko sem veliko starejša, pa hujšanje ne gre več zlahka. Ko si mlad, ni problem shujšati, če le imaš voljo. Ani, sem vesela zate, da si dosegla tak uspeh. Vsakomur, ki se poda na to pot, privoščim uspeh.

Meni teža niha malo gor, malo dol. Kar naprej mislim o hrani. Res je, da ni lahko hujšati ob vsakem času. Ko pa čutiš, da zmoreš, pa je dobro ta čas izkoristiti.

Moj mož je po operaciji žolčnika prav lepo shujšal. Zadnje čase pa sem ga zalotila, da si dela preobilne zajtrke: več pečenih jajc s slanino. Opozorila sem ga, da bo dobil spet staro težo, če si bo delal take zajtrke. Danes je bil pri svoji zdravnici in ga je skregala, ker se je zredil. Ko mi je to potem povedal za to, sem mu rekla, da pri takih obilnih in kaloričnih zajtrkih, kakršne ima, to sploh ni čudno. Žalostno je, če se trudiš s hujšanjem, potem pa spet pridobiš kilograme.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime16. Mar 2011

:swingin::swingin:
    • CommentAuthoryanikeen
    • CommentTime13. Apr 2011

lep pozdrav
    tudi sam sem svetovalec v wellness podjetju podjetju Herbalife z izdelki za zdravo prehrano, boljše počutje in aktivnejši način življenja. Mam izkušnje z uporabo, veliko priporočil od mojih strank itd...pa nebom reklame delal če pa koga zanima kšna brezplačna informacija al pa karkoli nej pa piše mi na privat al pa
    mail murovec.jani@gmail.com
    • CommentAuthorbaja
    • CommentTime25. Apr 2011

Kaj je zdravo??
    Na trgu danes dobimo veliko nadomestkov, hranil, vitaminov....prodaja se vse kar se da prodati. Seveda glavni cilj je zaslužek. Sem zdravstvenik in vem kako telo deluje. Najprej se moramo spoznati na sestavo telesa in genetiko. Celotno človeško telo je zgrajeno iz celic. Poznati moramo nalogo celic in na osnovi česa delujejo.
    Vse se začne z parjenjem baz oz.z DNK- dvojnim heliksom po domače genetskim zapisom. Tega se žal moramo zavedati. Če se v otroštvu in mladosti veliko gibljemo in ukvarjamo s športom bo to ena nadgradnja v prihodnosti. Ko smo pri nadomestkih moramo nekaj vedeti! Naravni izdelki imajo rok trajanja največ dan dva in še to moramo hraniti na primerni temperaturi. (primer jagoda katero prinesemo iz vrta ima kratek rok trajanja). Naše telo je živo in deluje na osnovi maščob, beljakovin, vitaminov, mineralov.... vendar na naravnih, na tistih katere vnesemo z hrano. Ponavadi telo umetne makroelemente zavrne. Poznati moramo presnovo in prebavo, kar pa je najpomembnejše limfni sistem. Če so problemi s ščitnico(GLANDULA THYREOIDA), sploh zmanjšano izločanje tiroksina (HIPOTIROZA) je lahko stvar zapletena, pravtako HIPERTIROZA. Poznati moramo HORMONALNI sistem. Pri hormonih je tako, da jih umetno lahko zatiramo je pa problem ko prenehamo z zatiranjem hormonov. Seveda takrat hormoni podivjajo (nadomestno pretirano delovanje), zato se nam debelost ponovi. Zavedati se moramo, da telo brez beljakovin ne mora delovati. Zato morajo tudi vegetarijanci nadomestiti (npr.s sojo). Muscula oz. mišica za krčenje potrebuje energijo. Glavni vir energije so ogljikovi hidrat (GLUKOZA) in maščobe. Glukoza nastane z razgradnjo GLIKOGENA, ki je uskladiščen v mišicah in jetrih. Toraj, če tega ni mišica ne deluje kot bi morala. In točno to se nam lahko zgodi. In zakaj pišem o mišici (MUSCOLA), saj je srce(COR) votel mišičast organ, katerega stena je iz treh plasti. In tudi srce potrebuje hrano. In vprašajmo se ali lahko nadomestki povsem nadomestijo vso energijo v mišicah?? V našem telesu je prava tovarna, a se tega ne zavedamo. Ko eden od organov odpove, takrat je prizadeto celo telo!! Lahko je to le en hormon in življenje se nam lahko sesuje. Pa si poglejmo funkcijo ledvic (REN):Ledvice uravnavajo pH (normalni pH v krvi je 7,3 - 7,4, če se poveča ALKALOZA, če se zmanjša ACIDOZA.Ledvice izločajo odvečne strupene snovi, ki vsebujejo dušik (sečnino, sečno kislino, kreatinin). Ledvice uravnavajo količine vode v telesu in telesnih tekočinah, uravnavajo količino elektrolitov(mineralov) v krvi, proizvajajo encim RENIN, ki uravnava krvni tlak, aktivirajo vitamin D, izločajo eritropoetin, ki spodbuja nastanek eritrocitov v kostnem mozgu. Vse to je funkcija ledvic, zato je potrebno vedeti kaj bomo zanesli v usta, saj si lahko kaj hitro škodimo. Želodec (GASTER, VENTER), je najširši del prebavne cevi, o tem bi lahko razpravljali predolgo, povem vam le, da kar nekaj časa traja preden ta naš organ prebavi vse kar ga je obiskalo. In še nekaj o največji telesni žlezi- JETRA (HEPAR) Tukaj je sinteza žolča, jetra so organ presnove, saj izdelujejo GLIKOGEN iz GLUKOZE ali pa ga razgrajujejo v GLUKOZO (s tem posredno uravnavajo količino sladkorja v krvi s pomočjo INSULINA in ADRENALINA), če tukaj ni vse kot bi moglo biti, kaj hitro lahko nastopi SLADKORNA BOLEZEN diabetes mellitus. Torej sladkorna bolezen ali diabetes mellitus je stanje, ko telo ne more predelati ogljikovih hidratov in maščob iz hrane zaradi pomanjkanja ali pomanjkljivega delovanja hormona, ki ga imenujemo insulin. JETRA predelujejo ogljikove hidrate v maščobe ali obratno. Jetra sintetizirajo 12 aminokislin , jetra tvorijo encime za RAZSTRUPLJANJE škodljivih snovi, KI PRIDEJO V TELO S HRANO in z vsem kar je v našem želodcu. Jetra shranjujejo vitamine (A, K D), ŽELEZO, jetra so ZBIRALNIK KRVI IN IZVOR TELESNE TOPLOTE in bi še lahko kaj našteli. JETRA so pravi FILTER v našem telesu. Moje mnenje je , da je sveža hrana še vedno nenadomestljiva, dalahko naši organi in celice normalno funkcionirajo! In le zdrava sveže pripravljena hrana ter gibanje sta pojem zdravega življenja. Gibanje nam pospeši cirkulacijo krvi, s tem pospešimo bitje srca in pljuča dobijo zadostno mero kisika. S tem vplivamo tudi na živčni sistem in prebavni sistem. Izločimo večino strupov, saj se znojimo in krepimo mišice. Torej, kaj je srce?? Še enkrat premislite kaj daste v usta!!

:smile:
  1.  
    @Baja - lep članek! Strinjam se s tem, da je sveža hrana nenadomestljiva. Sadje in zelenjava, polna vode, vitaminov ... Glede na to, da je naše telo 70% vode, je logično, da telo potrebuje takšno hrano. Nepredelano. S kuhanjem se uniči veliko hranil, zato je sveže najboljše.

pH krvi je zelo pomembna, če bi bila kri acidna, kisla - potem telo ne bi moglo več preživeti. Zato je vnos bazičnih (alkalnih) snovi zelo pomemben. Razmerje 80:20 naj bi bilo odlično (80% bazične prehrane in 20% hrane, ki se spremeni v kisle spojine). Odvisno od zakisanosti telesa.

Gibanje je zelo pomembno, sploh zaradi limfnega sistema. Limfa nima "pumpe" kot srce, zato jo spodbudimo lahko z gibanjem.

Lp, Mitja
    • CommentAuthoryanikeen
    • CommentTime12. May 2011

Eni res veliko govorijo ampak rezultati govorijo sami zase. Tudi pri meni (13kg v 6 mesecih), v tem času niti enkrat nisem bil lačen.

Če koga zanima kšn info mi lohk piše na herba.svetovanje@gmail.com , drgač pa čimbolj zdravo življenje ...
    • CommentAuthoryanikeen
    • CommentTime24. May 2011

Lep pozdrav.
    Prebral sem, kaj ste napisali nekateri in kljub temu da sem si rekel da nebom komentiral, pa vseeno moram, ker nekateri res pišete stvari ki se lahko primerjajo z tistimi na forumu od rtvslo ali pa 24ur.
    Ok, najprej naj povem da sem sam uporabnik Herbalifea tako da morda moje mnjenje tudi približno ni objektivno. Uporabnik sem 1 leto, v prvem povletju sem shujšal 9 kilogramov, kar je če pogledamo na mesec zelo malo, se mi je pa zelo spremenila moja postava(centimetri) in sestava telesa (% maščobe v zgornjem delu telesa, okrog vitalnih organov iz 27% na 13%).
    Dejtvo je, da lahko vsak, če si vzame čas, naredi kvaliteten zajtk kosilo večerjo, malici, se ukvarja z športom itd. shujša. To je lahko jasno vsakemu. Kdor hoče shujšati...lahko.

Je pa potrebno vedeti, npr. sam sem študent in preden sem odšel študirat v Ljubljano nisem imel nikoli težav z prekomerno težo(prej 91, sedaj 79.188cm). 10 let sem igral tenis in ker sem se v preteklosti veliko ukvarjal z športom sem lahko tudi pojedel kolikor sem hotel. Nato sem prišel v Lj, malo manj športa, prehrana na bone itd. Saj verjetno veliko ljudi pozna to zgodbo.. In za tiste, ki ali nimajo časa zajtrkovati, ali nimajo volje, je Shake formula 1 res idealna rešitev. Tisti ki tega niste poizkusili pač nemorate vedeti. Je pa matematika za Herbalifeom čisto logična. Če npr. ti za večerjo poješ pico(pretiravam seveda) dobiš približno 1700 kalorij, količino hidratov da ne omenjam, če pa spiješ shake jih dobiš 230. Seveda če poješ kaj bolj lahkega je rezlika manjša.

Moje mnjenje pa je, in sedaj 4 mesece pijem samo shake(prej sem imel še energijski čaj(top) in beljakovine, da stvar deluje. Lahko pa povem da na začetku sigurno ni večjega skeptika glede tega kot sem bil sam. Imel pa sem odličnega svetovalca ki me je vsak teden poklical in sva se vse pogovorila, brezplačno mi je sestavil dnevni jedilnik itd. Shake ima hranilno vrednost enako 2,5 kilogramov različnega sadja kar tudi govori samo zase.

Moje mnjene ostaja, najboljši način za izgubo teže oz. pridobitev mišične mase oz. za boljše počutje in bolj zdravo življenje je da poznamo dobre prehranjevalne navade in se jih držimo (5 obrokov na dan), vsaj 2 litra vode na dan itd. Za tiste ki pa morda nimajo časa oz. bi morda radi to storili še malo hitreje pa je ta stvar top. če Imaš pa še mentorja ki ti stoji ob strani je pa lahko stvar fenomenalna. Sam sem pomagal že številnim, v družini in popolnim neznancem in občutek ko nekomu pomagaš je res zakon! Je že res da z tem tudi nekaj zaslužim, vendar na koncu koncev tako je povsod. Po drugi strani pa tisti ki je skeptičen, moj nasvet je, reskirajte tistih 40 evrov(če nimate kakšne hude finančne stiske seveda) in če vam stvar res nebo všeč vam pač nebo, če pa vam bo pa boste zadovoljni sami s samo in 40evrov za to da boste bolj srečni sami s sabo res ni tako veliko.

Evo, če koga še kaj bolj zanima mi lahko pošlje mail na herba.svetovanje@gmail.com, dobim veliko mailov vsak dan in z veseljem odgovorim. Lep dan še naprej vsem. Jani!
    •  
      CommentAuthorAicha

40 evrov pa res ni dosti, vskae cudezne tablete toliko stanejo.
    A.
    •  
      CommentAuthorAicha

Dodajam:
    - seveda ni isto ali spijes sake ali pojes 2,5 kg sadja.
    - in tudi ni isto ce pojes pizzo ali shake
    - racunica je jasna.
    Moti me edino to presneto prodajanje HL in nic drugega.
    Pa to je razumljivo in normalno.
    Lahko eno vprasanje: kje se vsi, ki prodajajo Hl in dajejo nasvete tega ucijo?
    A.
  2.  
    Rad bi videl vse te ljudi fit, ki prodajajo ta izdelek.

Lp, Mitja
    • CommentAuthorhlačka
    • CommentTime12. Jul 2011

mene zanima če to res deluje.hočem si naročit ta herbalife ampak se bojim da to nbo delavalo in da je vse skup kr neko nakladanje
    :sad:
  3.  
    @Hlačka - Lahko, da je Herbalife dober izdelek, ampak se boš morala odpovedati marsičemu, da bo to delovalo (prehrana). Morala boš tudi gibati, za rezultate. Najbolje je, da poiščeš nekoga izmed svojih prijateljev, ki je že to sprobal in ti lahko pove svojo izkušnjo s HL.

Lp, Mitja
    • CommentAuthormaca.fit
    • CommentTime14. Jul 2011

Pozdrav.
    Jaz bi tudi kupila Herbalife shake, če bi ga dobila za 25 ali 30 eur. Če ga kdo prodaja po tej ceni, mi naj piše: maca.mdfit@gmail.com
    LP
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime18. Jul 2011

za to ceno ga boš pa res težko dobila! najbolje da se včlaniš in imaš 25% popust takoj za kaj več pousta pa se je potrebno kr potrudit in nekaj v denarnici imet :)
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime18. Jul 2011

hlačka, ja deluje ampak je potrebno res vse zraven kar je pač potrebno za hujšanje, sicer gre brez muk in stradanj ampak poooočččaaaasssiiii :bigsmile:
    tako sem počela jaz...1kg na mesec brez da sem mela občutek da hujšam!torej se nisem ničemer odrekla!
    če pa vključiš gibanje in ostale obroke zdrave hrane, pa je super, tako sem pričela zdaj, in tako sem delala v začetku pa so bili super rezultati!zdaj en čas pa se bolj kot ne vzdrževala težo samo tako da sem pila šejk za zajtrk, in občasno še za večerjo!