Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorhanna
    • CommentTime9. Dec 2010

Punce ali pozna katera herbalife in je že koristila? Prosim, če mi svetujete kako zadeva deluje in ali bi bilo pametno to poskusiti?
    Pravijo da je zelooo zdravo?
    Sem pregledala in nikjer ni bilo nič napisano o tem zato sem začelanovo diskusijo.
    LP
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime9. Dec 2010

Hanna diskusija obstaja samo skoraj nobeni ni deloval.
    Edino par dni nazaj je nekdo napisal da deluje.
    A.
    • CommentAuthorBAMBU
    • CommentTime9. Dec 2010

Žijo Hana,

Jaz pijem shake herbalife ...
    zjutraj + zvečer
    ( polovico žlice zmešam z vodo in popijem )

to delam že 47 dni , zraven pa še jem po ločevalni dijeti ...
    rezultat : -12 kg
    obseg pa se je občutno in vidno zmanjšal , 2 konfekcijske št. dol

Pač, vsak ima svoje mnenje o njem , jaz sem zadovoljna.
    Navdušila me je prijateljica ki pa je le z uporabo Herbalife shakea shujšala 30 kg v 1 letu
    le da ga ona meša z mlekom (včasih da notri banano , kakšne kosmiče ) ...
    pije ga zjutraj (namesto zajterka ki ga prej ni imela ) in zvečer (namesto večerje ki je bila prej preobilna)
    vmes pa je kar ji pride pod roke , na 3 ure (ne špara s količino, niti ne ločuje )

To sem jaz par dni nazaj zapisala pod neko diskusijo o herbalifu kjer ni pisalo nič o tem da nobeni ni deloval.
    Jaz lahko rečem le to , da o tem ali deluje ali ne lahko presodi le nekdo ki ga pač uporablja oz. ga je ...
    Obstajajo seminarji , kjer lahko zveš kako deluje , zakaj deluje... Prav to soboto poteka v Laškem

Lep pozdrav
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime10. Dec 2010

Hej draga moja Bambu, shujšala bi tudi brez herbalaifa, če se pridno držiš ločevalne dijete.

Jaz sem v 3 mesecih shujšala 20 kg, pa samo z ločevalno dieto.

Lp Vandolina
    • CommentAuthorBAMBU
    • CommentTime10. Dec 2010

:)

Vandolina , to drži ...
    Ločevalna je zakon ..vsaj meni ...
    Herbalife pa pijem zaradi drugih razlogov.

Pozdravčki :)))
    • CommentAuthorhanna
    • CommentTime13. Dec 2010

Punce hvala za odgovore.Jaz tudi imam kolegico, ki je shujšala z herbalifom
    mislim postava se ji je spremenila,lepše zgleda.Ampak se moraš vseeno držati
    pravilnega prehranjevanja in ti res uspe,.Mislim, da je vseeno ločevalna najboljša
    ampak se jo je tko težko lotit,,ja no dosti volje pa potem je vsak izgovor dober.

Lep pozdrav,uživajte v tem zasneženem vremenu.
    • CommentAuthorkavbojka

hei, jaz uporabljam herbalife od 1.10, in na današnji dan imam 6kg majn :):)
    resnično deluje že celo življenje skačem iz diete na dieto in z nobeno mi ni uspelo to kar mi je z herbalife!!!
    z ločevalno sem v dveh mescih zgubla 3 kg, pa sem se je držala zraven tega bila nonstop lačna!!! ne rečem da ni dobra dieta ampak na mene ne deluje, imam 85kg tak da imam kar nekaj za zgubit! in uspeva mi!!zdaj imam končno motivacijo za šport in upanje da bom to poletje lahko skočla v kopalke brez da imam ovito brisačo in gledam kdo me grdo gleda!!!tak kot vsa leta do zdaj!!
    •  
      CommentAuthorVandolina

Punce, če kateri pomaga pitje čaja, zakaj pa ne. Nismo vse enake!
    Čestitke vsem, ki ste shujšale, tako ali drugače.

Lp Vandolina :flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorAicha

Jaz sem za ce komu pomaga.
    Sicer pa Vandolina Woolong caj bi bilo treba preiskusiti ali kkao se rece, reklamira se na FB.
    :devil:
    • CommentAuthorhanna
    • CommentTime14. Dec 2010

kavbojka zanima me kako piješ herbalife
    Ali ta napitek lahko zmešaš z kosmiči zjutraj?
    Ali se držiš še kake diete zraven?
    Ali ješ sladko, ali kaj manj od kar to piješ?
    Kdaj zvečer najkasneje spiješ šajk in ali ga mešaš z čem?
    Lepo te prosim, če mi odgovoriš na vprašanja.
    Ostalim puncam pa tudi hvala za odgovore.
    Lp
    • CommentAuthorkavbojka
    • CommentTime15. Dec 2010

jaz pijem šejk okusa čokolade v sojinem mleku z okusom čokolade ki ga kupim v hoferju in je zelo prijetnega okusa!
    ničesar drugega ne dajem zraven kr mi je to dovolj, nobene diete ne držim, 3-4 ure po zajtrku pojem kako sadje, potem kosilo normalne količine, in spet čez kakšne 2-3 ure kaki sadež ali jogut, večerjam pa nekje 2 uri pred spanjem, včasih kasnej včasih prej, kak mam čas! sladkiga pojem dost majn kot prej, kr mi nekak šejk ko je vse čokoladno zadovolji željo po sladkem! pijem pa še čaj od herbalife, in se trudim da popijem čim več vode!vglavnem držim se pet obrokov na dan od katerih sta zajtrk in večerja šejk!jaz ful nisem nič lačna, cm pa kar izginjajo!!!
    • CommentAuthorhanna
    • CommentTime15. Dec 2010

kavbojka hvala za odgovor, jaz sem si nabavila šejk okus vanilija in vlaknine
    bom poskusila kako bo šlo, čeprav ta punca ki mi je to procala je malo vedela o tem,ker je na novo v tem.Tko da mi vsak nasvet pride prav.Sem pa dolgo nazaj tudi brala o tem da je zdaro in da pomaga rpi hujšanju.
    Hvala za enkrat in uživajte v zdravem prehranjevanju:) in dobrem počutju
    • CommentAuthorveseljak
    • CommentTime16. Dec 2010

<blockquote><cite>Posted By: hanna</cite>Punce ali pozna katera herbalife in je že koristila? Prosim, če mi svetujete kako zadeva deluje in ali bi bilo pametno to poskusiti?
    Pravijo da je zelooo zdravo?
    Sem pregledala in nikjer ni bilo nič napisano o tem zato sem začelanovo diskusijo.
    LP</blockquote>
    Kdo pravi, da je zelo zdravo? Tisti, ki prodajajo herbalife in tisti, ki od njih kupujejo.

<blockquote><cite>Posted By: BAMBU</cite>Žijo Hana,

Jaz pijem shake herbalife ...
    zjutraj + zvečer
    ( polovico žlice zmešam z vodo in popijem )

to delam že 47 dni , zraven pa še jem po ločevalni dijeti ...
    rezultat : -12 kg
    obseg pa se je občutno in vidno zmanjšal , 2 konfekcijske št. dol

Pač, vsak ima svoje mnenje o njem , jaz sem zadovoljna.
    Navdušila me je prijateljica ki pa je le z uporabo Herbalife shakea shujšala 30 kg v 1 letu
    le da ga ona meša z mlekom (včasih da notri banano , kakšne kosmiče ) ...
    pije ga zjutraj (namesto zajterka ki ga prej ni imela ) in zvečer (namesto večerje ki je bila prej preobilna)
    vmes pa je kar ji pride pod roke , na 3 ure (ne špara s količino, niti ne ločuje )

To sem jaz par dni nazaj zapisala pod neko diskusijo o herbalifu kjer ni pisalo nič o tem da nobeni ni deloval.
    Jaz lahko rečem le to , da o tem ali deluje ali ne lahko presodi le nekdo ki ga pač uporablja oz. ga je ...
    Obstajajo seminarji , kjer lahko zveš kako deluje , zakaj deluje... Prav to soboto poteka v Laškem

Lep pozdrav</blockquote>
    Če je res samo z uporabo Herbalife-a shujšala 30kg v enem letu, potem je to čudež (še posebej če vmes na vsake 3 ure poje kar ji pride pod roke v neomejenih količinah).
    Bil sem na seminarju in ga kmalu zapustil. Se mi je zdelo, kot da sem na prezentaciji Amwaya.

<blockquote><cite>Posted By: hanna</cite>Punce hvala za odgovore.Jaz tudi imam kolegico, ki je shujšala z herbalifom
    mislim postava se ji je spremenila,lepše zgleda.Ampak se moraš vseeno držati
    pravilnega prehranjevanja in ti res uspe,.Mislim, da je vseeno ločevalna najboljša
    ampak se jo je tko težko lotit,,ja no dosti volje pa potem je vsak izgovor dober.

Lep pozdrav,uživajte v tem zasneženem vremenu.</blockquote>
    Shujšala je verjetno zaradi pravilnega prehranjevanja in ne Herbalife-a.

<blockquote><cite>Posted By: kavbojka</cite>jaz pijem šejk okusa čokolade v sojinem mleku z okusom čokolade ki ga kupim v hoferju in je zelo prijetnega okusa!
    ničesar drugega ne dajem zraven kr mi je to dovolj, nobene diete ne držim, 3-4 ure po zajtrku pojem kako sadje, potem kosilo normalne količine, in spet čez kakšne 2-3 ure kaki sadež ali jogut, večerjam pa nekje 2 uri pred spanjem, včasih kasnej včasih prej, kak mam čas! sladkiga pojem dost majn kot prej, kr mi nekak šejk ko je vse čokoladno zadovolji željo po sladkem! pijem pa še čaj od herbalife, in se trudim da popijem čim več vode!vglavnem držim se pet obrokov na dan od katerih sta zajtrk in večerja šejk!jaz ful nisem nič lačna, cm pa kar izginjajo!!!</blockquote>
    Kolikor vidim imaš ti samo en obrok na dan-kosilo (za večerjo imaš verjetno šejk). Sadje ali jogurt se ne šteje kot obrok, prav tako ne šejk (no nekateri ga štejejo). Če bi izačunala kalorije, bi ugotovila, da bi hujšala tako ali tako tudi brez šejkov.

No sicer ima pa vsak svoje mišljenje. Hočem samo povedat, da Herbalife ni čudežni napitek. Obstajajo šejki in ostali izdelki, ki so veliko bolj kvalitetni in tudi cenejši. Herbalife je pač v zadnjem času zelo zreklamirana zadeva. In to se tudi plačuje. Univerzalno pravilo za hujšanje je: Na dan je potrebno zaužiti manj kalorij, kot jih telo porabi. Če vam je pomembna samo številka na tehtnici je to idealna formula, če vam je pa mar tudi za izgled telesa, potem je pa potrebno malo več volje in truda (pravilno prehranjevanje in pa ukvarjanje s športom).
    Drugače pa vsem želim veliko sreče pri hujšanju s Herbalife-om ali brez :).
    Lep pozdrav
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime18. Dec 2010

:bigsmile:
    • CommentAuthorhanna

Res je vsak ima svoje mnenje veseljak, vendar ko na svoje oči vidiš svojo sodelavko ki je včasih tko zelo rada jedla in bila res okrogla in poskusila ne vem koliko diet in ji nični pomagalo, potem pa jo vidiš z tistim šejkom kako ga vsak dan spije in brez problemov zdrži do kosila za kosilo se pa naje toliko, da si mislt ne moreš kako lahko tok sploh poje ta človk...kile pa vseeno kopnijo dol in je zdaj videti prekrasno.Jaz sem si kupila in zdaj pijem že par dni ampak zaenkrat se ne morem pohvaliti.Vam pa poročam, če bodo pozitivni rezultati.
    Pozdravčki....:)
    •  
      CommentAuthorAicha

Hanna oprosti meni je to sumljivo.
    Logicno je, da ce jes vec kot telo potrebuje ne hujsas.
    In noben sejk ti ne pomaga pri tem.

To je kot 1 kapsula je enako 1000 kcal. Pojes kapsulo ananasovega ekstrakta in takoj ti obroku odvzame 1000 kcal. Kar je seveda nemogoce.
    Ves cemu jaz ednino verjamem? Caju za shujsevanje dr. Asica. Ker so v nejem zeli, ki pomagajo pri odvajanju in same take, ki so nam znane.
    Pa ne hujsas za to ker je caj za shujsevanje ampak ker si ob enem tudi na dieti.
    Pred kratkim sem kopirala clanek kjer pise da je kca l= kcal, vseeno ali jo dobis iz cokolade ali korencka.
    Kako pa deluje na telo pa je spet druga storija.
    Zelim ti dosti uspeha. Rezultate pa le javi.
    In brez zamere.
    A.
    • CommentAuthorhanna
    • CommentTime21. Dec 2010

Neee Aicha vesela sem vsakega komentarja,kaka zamera.
    To se tudi meni zdi logično glede teh kcal saj dobiš kg gor če
    veliko kcal na dan poješ in zgubljaš če manj,,ampak če shujšaš
    od manjšega vnosa kcal je potem to pečat da če povečaš
    kcal tudi takoj kg nazaj dobiš.
    Jaz še vedno vztrajam z tem šejkom,,pa bomo videli ali bo
    "čudežni napitek" naredil svojo nalogo:)
    LP
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime21. Dec 2010

:shocked::shocked:
    • CommentAuthorveseljak
    • CommentTime23. Dec 2010

<blockquote><cite>Posted By: Aicha</cite>Hanna oprosti meni je to sumljivo.
    Logicno je, da ce jes vec kot telo potrebuje ne hujsas.
    In noben sejk ti ne pomaga pri tem.

To je kot 1 kapsula je enako 1000 kcal. Pojes kapsulo ananasovega ekstrakta in takoj ti obroku odvzame 1000 kcal. Kar je seveda nemogoce.
    Ves cemu jaz ednino verjamem? Caju za shujsevanje dr. Asica. Ker so v nejem zeli, ki pomagajo pri odvajanju in same take, ki so nam znane.
    Pa ne hujsas za to ker je caj za shujsevanje ampak ker si ob enem tudi na dieti.
    Pred kratkim sem kopirala clanek kjer pise da je kca l= kcal, vseeno ali jo dobis iz cokolade ali korencka.
    Kako pa deluje na telo pa je spet druga storija.
    Zelim ti dosti uspeha. Rezultate pa le javi.
    In brez zamere.
    A.</blockquote>

Hanna je čisto lepo napisala. Zjutraj kolegica spije šejk, da zdrži do kosila, za kosilo se naje kolikor se more, ampak kaj pa potem? Ali ima še kakšen obrok ali samo šejk zvečer. Ker smo potem zopet na tem, da za kosilo verjetno poje kalorično manj, kolikor porabi čez dan. Problem bo nastal, ko se bo telo navadilo na tak način prehranjevanja in se bo vse skupaj ustavilo.
    Ananasov ekstrak (oziroma ananasovi encimi) ti pomagajo pri prebavi, ne odvzamejo pa 1000 kcal :)
    Čaji lahko pomagajo pri odvajanju ampak to pomeni, da telo izgubi vodo in ne maščobe (po kilah si seveda lažji).
    Drugače pa to da, je kcal=kcal ne drži čisto točno. Res, da lahko izračunaš, koliko kalorij poješ na dan, ampak problem nastane, če poješ veliko zelenjave. Telo za prebavo zelenjave porabi več kalorij, kot jih dobi iz zelenjave. Kar ne velja za ostalo hrano.
    Drugače bi pa rad povedal, da če hočete shujšati ne razmišljajte o tem kot o dieti ampak kot o načinu prehranjevanja. Kot je hanna napisala, da je sodelovka res rada jedla in je bila okrogla, ter da ji nobena dieta ni pomagala. Seveda ne, ker je skakala iz ene ekstremne diete v drugo. Če bi ona razmišljala kako spremeniti prehranjevalno navado, bi shujšala brez problema. Pa tudi jo-jo efekta ne bi bilo. Razen, če ne bi začela potem zopet pretiravat s hrano :devil:.
    Lep pozdrav
    • CommentAuthorhanna

Maš prav veseljak, vse je v glavi.Sam spraznit jo je treba in na novo nafilat z bolj pozitivnimi mislimi in bi šlo:)

lep pozdrav
    •  
      CommentAuthorAicha

kcal=kcal sem prebrala v clanku.
    Seveda je odvisno tudi kaj pojes in kako prebavis 100g cokolade ali v kaloricni vrednosti enako 100 g cokolade eno
    kosilo.
    Ja pa res gospa verjetno ne vecerja. In je tam na 1000 kcal dnevno.
    A.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime27. Dec 2010

BROKOLI ALI SNICKERS

Prehrana Za Aktivne
    21. december 2010 ob 06.00

O tem, ali imajo kalorije res glavno vlogo v zgodbi o hujšanju in nadzorovanju telesne teže??

V času med letoma 1890 in 1900 je dobil kemik Wilbur O. Atwater sijajno idejo. Izumil je namreč mini pečico, ki jo je pozneje poimenoval kalorimeter. Zanimalo ga je, kaj se zgodi, če vanjo postavi hrano ter jo poskusi sežgati do pepela. Gospod Atwater je prišel do spoznanja, da lahko na tak način 'izmeri' količino toplote, ki jo določena hrana sprosti v procesu izgorevanja.

Mersko enoto je poimenoval kalorija (tehnično gre za količino toplote, ki je potrebna, da se 1 gram vode segreje s 14,5 na 15,5°C) in ustvaril pravo revolucijo. Tukaj moram nujno omeniti, da kalorije niso sestavni del hrane, temveč le merilo količine toplote oziroma energije, ki jo lahko določena hrana proizvede.

Atwaterjeva ideja, da se človeško telo obnaša natanko tako kot njegova mini pečica, velja še danes za dominantno predpostavko v shujševalnih in drugih, s telesno težo povezanih podvigih.
    In ta ideja je še kako zmotna (več v nadaljevanju).

Pozneje so podjetni znanstveniki razvijali kalorijsko teorijo še dlje. Začeli so meriti, koliko toplote se proizvede (beri: koliko kalorij se 'pokuri') med vsakodnevnimi aktivnostmi (spanec, počitek, zahtevna vadba, udeležba na maratonu, presnova hrane ipd.). Pridobljena znanja so nato spretno povzeli z enačbo (vnesene kalorije proti porabljenim kalorijam) in jih predstavili v obliki teorije energijske bilance.

Slednja se glasi nekako takole: če zaužijemo več kalorij, kot jih 'pokurimo', bomo pridobivali telesno težo, če pa porabimo več kalorij, kot jih zaužijemo, bomo telesno težo izgubljali. Po prvem branju zveni še kar smiselno, kaj ne?

In prav nič čudno se ne zdi, da je teorija množično prepoznavna in sprejeta tudi v strokovnih krogih. Ali res mislite, da bi epidemija debelosti in čezmerne telesne teže dosegla sedanje razsežnosti, če bi bilo vse tako preprosto?
    V čem je torej težava naše 'logične' teorije?

Ne upošteva 'kakovosti' oziroma vira zaužitih kalorij. Sklicuje se le na prvi zakon termodinamike ? kar gre notri, mora priti ali ven, v kakšni drugi obliki (denimo toplota), ali pa ostati notri (v obliki mišičja ali maščobe). Ne more pa se kar porazgubiti.

Prevladujočo teorijo energijske bilance so v tistem času poskusili izzvati z vidika poznavanja delovanja človeškega telesa bolj dominantni misleci z idejo, ki dopušča verjetnost, da imajo kalorije iz določene hrane (ali kombinacije posameznih živil) večjo tendenco k skladiščenju v telesu kot druge.

V tej zgodbi naj bi igrala pomembno vlogo tudi variacija metaboličnih lastnosti in sposobnosti posameznika, ki postavi tehtnico na stran porabe ali shranjevanja kalorij, v sodelovanju s hormonskim odzivom telesa po užitju določene hrane.

Hkrati so zagovorniki štetja kalorij kovali svoj maščevalni napad. Leta 1917 jim je ta tudi uspel, ko je zdravnica Lulu Hunt Peters napisala prvo knjigo, kadarkoli objavljeno na temo štetja kalorij, z naslovom Diet and Health, with key to the Calories.

Knjiga se je prodala v dveh milijonih izvodov in s tem postala najbolj prodajana knjiga tistega časa v ZDA. Te podatke bi za namen tega članka lahko tudi mirno izpustil, vendar se mi je zdelo pomembno izpostaviti, da je bilo štetje kalorij postavljeno ob bok nadzorovanju telesne teže že takrat. Dr. Petersovi je uspelo skozi knjigo podtakniti svoj moralni vidik, ki pravi, da ljudem, ki jim ne uspe kontrolirati kaloričnega vnosa (in posledično telesne teže), enostavno primanjkuje samodiscipline.

Njej se lahko zahvalimo tudi za popularizacijo koncepta, da je debelost posledica moralne šibkosti in neodločnosti ter da pretežkim ljudem preprosto manjka volje.
    Je to res?

Sam imam lahko še tako močno željo shujšati, a če se na to pot odpravim v spremstvu čokoladic, sladkih pijač, bureka in ocvrtega krompirčka, močno dvomim, da bom prišel do cilja. Pa imam lahko še tako omejen kalorični vnos.

Povzemam, da namen članka ni odvzeti vlogo kalorijam in njihovemu razmerju v zgodbi o telesne nadzorovanju teže. Vprašanje je, ali igrajo glavno vlogo.
    In odgovor je NE.

Ostaja dejstvo, da preveč česarkoli ne koristi. Vas pa izzivam, da poskusite pojesti 500 kalorij 'težak' brokoli, potem pa to primerjajte z lahkoto ene čokoladice snickers (podobna kalorična vrednost). Po končanem podvigu mi sporočite, ali je res vse v kalorijah.
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime28. Jan 2011 urejeno

Sama sem mnenja, da so vse diete, pri katerih vključiš zraven še telovadbo zmagovalna formula. Dieta Wellneo s stradanjem, kot piše na strani in marsikateri drugi tudi, pa vsekakor ne more biti uspešna in še pomembneje, zdrava.
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime28. Jan 2011

Zanimivo.
    A.
    • CommentAuthoryanikeen
    • CommentTime24. May 2011

Lep pozdrav.
    Prebral sem, kaj ste napisali nekateri in kljub temu da sem si rekel da nebom komentiral, pa vseeno moram, ker nekateri res pišete stvari ki se lahko primerjajo z tistimi na forumu od rtvslo ali pa 24ur.
    Ok, najprej naj povem da sem sam uporabnik Herbalifea tako da morda moje mnjenje tudi približno ni objektivno. Uporabnik sem 1 leto, v prvem povletju sem shujšal 9 kilogramov, kar je če pogledamo na mesec zelo malo, se mi je pa zelo spremenila moja postava(centimetri) in sestava telesa (% maščobe v zgornjem delu telesa, okrog vitalnih organov iz 27% na 13%).
    Dejtvo je, da lahko vsak, če si vzame čas, naredi kvaliteten zajtk kosilo večerjo, malici, se ukvarja z športom itd. shujša. To je lahko jasno vsakemu. Kdor hoče shujšati...lahko.

Je pa potrebno vedeti, npr. sam sem študent in preden sem odšel študirat v Ljubljano nisem imel nikoli težav z prekomerno težo(prej 91, sedaj 79.188cm). 10 let sem igral tenis in ker sem se v preteklosti veliko ukvarjal z športom sem lahko tudi pojedel kolikor sem hotel. Nato sem prišel v Lj, malo manj športa, prehrana na bone itd. Saj verjetno veliko ljudi pozna to zgodbo.. In za tiste, ki ali nimajo časa zajtrkovati, ali nimajo volje, je Shake formula 1 res idealna rešitev. Tisti ki tega niste poizkusili pač nemorate vedeti. Je pa matematika za Herbalifeom čisto logična. Če npr. ti za večerjo poješ pico(pretiravam seveda) dobiš približno 1700 kalorij, količino hidratov da ne omenjam, če pa spiješ shake jih dobiš 230. Seveda če poješ kaj bolj lahkega je rezlika manjša.

Moje mnjenje pa je, in sedaj 4 mesece pijem samo shake(prej sem imel še energijski čaj(top) in beljakovine, da stvar deluje. Lahko pa povem da na začetku sigurno ni večjega skeptika glede tega kot sem bil sam. Imel pa sem odličnega svetovalca ki me je vsak teden poklical in sva se vse pogovorila, brezplačno mi je sestavil dnevni jedilnik itd. Shake ima hranilno vrednost enako 2,5 kilogramov različnega sadja kar tudi govori samo zase.

Moje mnjene ostaja, najboljši način za izgubo teže oz. pridobitev mišične mase oz. za boljše počutje in bolj zdravo življenje je da poznamo dobre prehranjevalne navade in se jih držimo (5 obrokov na dan), vsaj 2 litra vode na dan itd. Za tiste ki pa morda nimajo časa oz. bi morda radi to storili še malo hitreje pa je ta stvar top. če Imaš pa še mentorja ki ti stoji ob strani je pa lahko stvar fenomenalna. Sam sem pomagal že številnim, v družini in popolnim neznancem in občutek ko nekomu pomagaš je res zakon! Je že res da z tem tudi nekaj zaslužim, vendar na koncu koncev tako je povsod. Po drugi strani pa tisti ki je skeptičen, moj nasvet je, reskirajte tistih 40 evrov(če nimate kakšne hude finančne stiske seveda) in če vam stvar res nebo všeč vam pač nebo, če pa vam bo pa boste zadovoljni sami s samo in 40evrov za to da boste bolj srečni sami s sabo res ni tako veliko.

Evo, če koga še kaj bolj zanima mi lahko pošlje mail na herba.svetovanje@gmail.com, dobim veliko mailov vsak dan in z veseljem odgovorim. Lep dan še naprej vsem. Jani!
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime24. May 2011

Yanikeen nas forum je cisto amaterski.
    Ne dvomim, da ti je HL pomagal, ampak zenske na forumu smo striktno proti oglasevanju, samopromoviranju in podobnim zadevam.
    Ob nasvetu in strokovnem vodstvo in zelezni roki so rezultati kmalu vidni.
    A.
  1.  
    Se strinjam, noben dodatek ti ne more pomagati, če se ne držiš pravilne prehrane in gibanja. Moj prijatelj je jemal Hl in je v enem mesecu pridobil 5 kg, namesto da bi jih izgubil.

Lp, Mitja
    • CommentAuthor*EnA*
    • CommentTime21. Jun 2012

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje... Dolgo časa sem bila namreč na ločevalni dieti, nazadnje sem poskusila tudi beljakovinsko dieto. Kasneje sem bila na predstavitvi herbalife in se nekako odločila za shake... Pijem ga približno 20 dni, zjutraj in zvečer, po kilogramih sem sicer šla dol, se mi pa zdi, da sem napihjena :o Je to normalno na začetku, glede na to, da sem pred uporabo herbalife jedla manj obrokov (3), sedaj pa sem jih povečala na 5. Bojim se da bi se zredila. Je bolj pametno nehat s shake-om in se vrnit na staro prehranjevanje? hvala za odgovore
  2.  
    nimam pojma žal:( ampak vse lepo in prav. jaz vam absolutno česittam za minus kilce, ampak sama menim da se ti moraš naučit s realno hrano težo kontrolirat ne pa z shaki in podbnimi stvarmi. za primer:zmanjka denarja pa ne moreš kupiti. kaj pol? nevem no, mislim da če ti res želiš imeti način prehranjevanja urejen pač sem not ne spada lenoba da se ti ne da imeti zajtrka. pa sem tudi študentka pa sem tudi lena ampak bog pomagaj vstaneš nardiš in ješ. pri hujšanju ni lenobe. in vseeno malo vem kaj govorim ker sem shujšala 42 kili in to držim že skoraj leto dni brez herbalajfov pa podbnih blesarij. seveda samo moje mnenje vi po svoje.
    ps.:za 40 evrov maš za dva tedna jedilnika zdrave hrane. in kaj je res težko na poti na fax pojest 2,3 jabolke, ko se s trolo voziš.pa še z biciklom gre:)malo za hec. naa hujšanje ni herbalajf. ampak realna hrana ki jo sam kontroliraš.in še to? komu na čast hitreje? hujšanje ni šprint je maraton.
    pa brez zamere
    • CommentAuthormelody
    • CommentTime2. Aug 2012

Marinolinka, zelo dobro povedano! :bigsmile:

*EnA* zate pa upam, da boš prenehal s tem herbalifom, meni to tako ni všeč, sicer res vsak po svoje, ampak to, da si večino napihnjena 100% ni dober znak, pa še kot je Marinolinka rekla - ne smemo živet s shakei in podobnimi zadevami, pa še drago je... namesto šejka si zmiksaš sadje in mleko z žličko meda in maš zdrav obrok namesto tistega :wink:

srečno!
    • CommentAuthormelody
    • CommentTime2. Aug 2012

*prenehala
    • CommentAuthorpero
    • CommentTime4. Mar 2013

Ja za herbalife vam moram povedati tkole ta hrana služi predvsem kot nadomestek k prehrani in ti od herbalifa ne shujšaš ampak od tega ko spremeniš svoje prehranbene navade. Zame je herbalife dober, ker sem študent in mi podpira lenobo k se mi ne da delat zajtrka pa rajši pol spijem šejk. Jst menim da je herbalife veliko več kot samo prodajanje te prehrane. Če si del tima lahko veliko zveš o tem kaj je zdravo in kaj ni zdravo. Oni te celo podpirajo v tem, da jej čimveč domače hrane, ki je pridelana na domačem vrtu ali če nimaš te možnosti pa kupuj hrano iz ekoloških kmetij za katere resnično veš če se držijo vseh standardov. Tko da mi v timu mamo predvsem tako delavno kimo, da ljudem pomagamo ne pa da jih nategujemo za denar.
    Nekaj sem tukaj prebrau k pišete za mleko in mlečne izdelke. Danes je večini že znano kaj je v mleku. To je tisti šment, ki ga je bilo mal preveč http://sl.wikipedia.org/wiki/Aflatoksin pa so potem morali mleko zavreči. To in še veliko drugega se naučiš na seminarjih za Herbalife. Zato vsakemu priporočam herbalife, ker on se ukvarja z svojimi uporabniki, da niso prepuščeni sami sebi. Če vas seveda zanima zdrava prehrana.
    Seveda pa vsem odsvetuje razne diete s katerimi stradaš, ker si stem samo pokvariš imunski sistem.
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime19. Mar 2013

Večino nasvetov, ki sem jih slišala od svetovalcev Herbalifa so bili napačni. To je problem, ker je lahko svetovalec kdorkoli, brez kakršnekoli podlage, študija...
    • CommentAuthortema
    • CommentTime13. Apr 2013

herbalife je meni osebno zelo dobrr jaz sem v enem mesecu shujsala 8 kg brez telovadbe ::)) drag ni toliko koliko ti lahko pri zdravju pomaga .bol dati denar za nekaj takega ki ti resnicno pomaga ....
    • CommentAuthorcartika
    • CommentTime20. Apr 2013

tema JA RES HERBALIFE JE RES POCENI PROTI TEMU KOLKO TI POMAGA PRI ZDRAVLJU MOJEMU FANTU JE POMAGAL DA NE JEMLJE VEČ TABLET ZA ALERGIJO NA CVETNI PRAH IN VEILIKO LJUDI POZNAM KI JIM JE POMAGAL PRI MNOGIH STVAREH PRI HUJŠANJU PA ITAQ JE 1A NA TRŽIŠČU SAJ JE 33 LET IN GA RAZVIJAJO ZDRAVNIKI V AMERIKI.... ČE HOČETE HUJŠAT HUJŠAJTE ZDRAVO DA VAM BO VAŠE TELO HVALEŽNO..
    ČE VAS ZANIMA KAJ VEČ MI PIŠITE NA Mail Tinajarc@hotmail.com
    • CommentAuthorherbalife

cartika superrrrrrrrr lepo je slisati da mu je pomagalo
    • CommentAuthorherbalife

moj moz jez herbalifem v enem letu shujsal 33 kg tko daaa ....jaz imam dokaz pred ocmi hehe
    • CommentAuthorcartika

ja ko ga začneš jest in vidiš koliko ljudem pomaga komaj takrat začneš vrjet v to.. ker tud jaz sem bila zelo proti temu in sem si le rekla zakaj pa ne bi brobala in zdaj brez njega ne morem ... zakon je
    • CommentAuthormaria9235
    • CommentTime23. Jan 2014

• CommentAuthoraleš 24
    • CommentTime20. Aug 2014

Ne vem zakaj bi sploh potrebovali neke praške in ostale kemikalije.:bigsmile:
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):