Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorSMSdieta
    • CommentTime9. Nov 2006 urejeno

Dieta je zelo popularna in poznana po celem svetu. Verjamemo, da ste že vsi slišali zanjo in ni potrebno večjega razlaganja.

S strogim upoštevanjem dietnega jedilnika lahko izgubite tudi do 25 kilogramov.

Povezava na dieto:
    90 dnevna ločevalna dieta
    • CommentAuthoravokado
    • CommentTime15. Jan 2007

Pred 14-timi dnevi sem začela z ločevalno dieto,vendar se še nič ni zgodilo.
    Malo že zgubljam voljo.V uspeh nisem več tako prepričana, zato prosim koga ki ima s to dieto izkušnje naj mi pove kako je s tem.
    Hvala:cry:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avokado,

nikar ne izgubi volje, saj bo šlo. Po vsej verjetnosti imaš bolj počasno presnovo in zato tudi počasneje hujšaš.
    Upam, da se diete do potankosti držiš, ker je to tudi lahko eden od razlogo.
    Kot pravim nič se ne obremenjuj s tem, boš videla kar naenkrat bodo pa kile kar same letele dol:wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado

Petra hvala za tvoj odgovor.
    Diete se strogo držim razen kavice,ki jo pijem z malo sladkorja.
    Ko bodo kile zletele dol ti sporočim, čeprav sem se odločila, da se bom tehtala samo enkrat mesečno.
    Lep pozdrav:shamed:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avokado,

tako je prav :wink:. Kot sem ti napisala že prej, saj bo šlo boš videla.
    lp,
    Petra
    • CommentAuthorSMOTKICA

HEY
    Danes sem začela z 90 dnevno dieto in mislim da bom kr mela voljo da zdržim, ker nisem čisto nič lačna in to mi je najbolj pomembno, ker se mi zdi da če si lačen si živčno razpoložen in to vse poslabša. Všeč mi je tudi, ker sadice niso povsem izključene in mislim da se vsakdo lahko privadi na malo manj le teh, čisto odpovedati pa bi se jim bilo res težko.
    Nekaj mi samo ni jasno, tam kjer pri zajtrku piše recimo pomaranča,kivi,jabolko, to pomeni vse te tri sadeže za zajterk ali en od teh treh, enako velja pri kosilu ko piše kečap, ajvar, pomeni skupaj ali nekaj od tega?
    Res bi rada točno jedla, za to bom sigurno še kako vpr. postavila v teh 90 dneh.:bigsmile:

Vsem želim uspešno hujšanje oz. kot sem prebrala, nekaterim uspešno pridobivanje kg!
    PA PA
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Smotkica,

ješ točno to kar piše v jedilniku. torej poješ kivi, jabolko in pomarančo. Enako je pri prilogah za kosilo.
    Ti kar vprašaj vse kar te zanima, saj zato smo pa tukaj da ti pomagamo :wink:.

Uspešno hujšanje.
    lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado
    • CommentTime16. Jan 2007

Živjo,
    včeraj sem tarnala,danes pa sem imela že fantastičen občutek zjutraj, ko sem si zavezovala čevlje in nisem bila zadihana in nisem imela občutka, da mi bo želodec padel v grlo.Mislila sem, da bom zmanjšala porcije, vendar izgleda, da je moje prehranjevanje kar v redu.
    Juhej
    lp
    avokado
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avokado,

se kar dobro počutiš ane, ko veš da si naredila nekaj dobrega zase :cheer:. Kar s tako pozitivno energijo naprej :wink:.
    lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado

Draga Petra,
    tako je ime udi moji hčeri.
    Hvala za vzpodbudo.Ko bo spet kaj novega,ali pa bom imela kakšno vprašanje se spet oglasim
    Lep dan:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avkado,

hihi to je pa lepo slišat, da je še ena Petra. Včasih imam občutek, da je res samo meni ime Petra :wink:.
    Ti se kar oglasi, tudi če te kaj muči pa sploh nima zveze z dieto. Učinek hujšanja je namreč tudi odvisen od tvojega počutja. Če si živčna ali slabe volje se to hitro pozna pri izgubi kilogramov.:wink:

lp,
    PEtra
    • CommentAuthorkatyka

Zdravo vsem!
    Jaz osebno sem se odločila za 31 dnevno dieto kemmičnega razkroja-- začnem jutri !:tongue:
    Bi pa imela nekaj za povedat:
    Petra, mislim da nimaš prav pri 90 dnevni ločevalni dieti, kar se tiče nasveta za sadje za zajterk... Namreč ješ lahko samo eno vrsto sadja-torej 2 banani ali 2 kivija ali 2 pomaranči....Nikakor pa sadja pri enem obroku ne smemo mešati med seboj, kakor si napisala-1 kivi, 1 pomaranča,1 jabolko-npr.
    Sama sem že hujšala s to dieto, tako da mislim, da imam prav, če pa ne, pa oprosti... :wink:

No, sicer pa se vam še javim, da vam povem, kako napredujem z dieto :shamed:
    Pa full sem vesela, da sem našla to stran, ker res ste pozitivni in dajete upanje.Hvala vsem, predvsem pa tebi, Petra !!!! :cool:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime17. Jan 2007

Živjo Katyka,

ne bom dala roko v ogenj, da imam prav :wink:. Mi nismo sami sestavljali diet, tako da mislim, da bi moralo biti tako kar prav. Dejansko pa je res, da je na tisoče diet, ki so si zelo podobne med sabo, samo sestavine v jedilnikih so drugačne.
    Drugače pa je popolnoma prav, da si me opozorila na tole (tudi jaz nisem vsemogočna :bigsmile:, kljub temu da bi bilo včasih fino hihi). Bom še sama malce raziskala zadevo :wink:.

Oglasi se še kaj, predvsem pa nam poročaj kako ti gre pri hujšanju :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorkatyka
    • CommentTime17. Jan 2007

Hey!
    No, jaz sem takrat hujšala prav po tisti knjigi, tako, da...Nevem, no, mogoče sem se pa zmotla.

Danes je moj prvi dan diete mimo, pred 2 urama sem imela večerjo, in sploh ni tako hudo :wink:
    Se bom morala potrudit za moj uspeh...Lepo se imejte, se še javim kaj !
    • CommentAuthoravokado
    • CommentTime18. Jan 2007

Živjo,

Obe imata prav, saj sadje jemo v parih, ali tako kot je napisala Petra.
    Gre le za dva različna jedilnika ločevalne diete.Bolj poznani so štirje jedilniki, vendar meni najbolj odgovarja drugi, katerega zgleda si izbrala tudi ti katyka.
    Prvih 14 dni ne pričakuj velikega uspeha, potem pa leti kot je napisala Petra.
    Ni prevelikih naporov, samo sadnega dneva ne maram preveč.
    Le pogumno.Meni se zdi da sem že prava tvigica.
    Prvič se bom tehtala 3.februarja, ko bo za mano prvi mesec.
    Kako bo z novo kilažo vas obvestim. Za informacijo vam povem, da sem imela 84kg in 20dkg.Sem pa zelo majhna, tako da sem čez cel prehod za pešce.
    Čav
    • CommentAuthoravokado

Popravek,
    saj 90-dnevno ločevalno dieto drži smotkica.
    Lep dan!!!
    • CommentAuthorSMOTKICA

Zanima me kaj lahko jem namesto 2 breskev?
    • CommentAuthorSMOTKICA

Še tole. Avokado, nisme ravno razumela tvojega komentarja. Jebla to vzpodbuda meni al si napisala da sm jst tista ki to 90-dnevno ločevalno držim? Res je zame še zgodaj morda, sam nism razbrala.:shamed:
    Me veseli Avokado da si tako pozitivno razpoložena, to po mojem še dodatno pomaga pri izgubi kg.:bigsmile:
    Sama se po teh 4dneh bolje počutim in resno, že vidim rahle spremebe, trebuh ni več napet tako zelo, boljše volje sem, ker sm začela s tem tednom tudi na telovadbo hodit in res je filing THE BEST!

Se še kaj javim!:swingin:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo punce,

no pa smo razrešile skrivnost tega sadja :bigsmile:.
    Smotkica: ker je zdaj malce kriza z sadjem (zima in vse to) lahko namesto breskev poješ jabolko ali pomarančno. V glavnem izberi si sadje, ki ti je všeč.:wink:.

Vsem želim uspešno hujšanje še naprej, pa se kaj beremo :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorSMOTKICA

Spet jst:) Tole kosilo mi ni povsem jasno *cvetača(kuhana ali v soloti),solata...špinača ali blitva* To s cvetačo mi je jasno, ne razumem samo a pomeni da tudi če naredim cvetačo v solati, naj temu dodam še solato(zeleno)? Kaj je pa s špinačo?Jo skuham in jem zravn al kako, to mi ni jasno :)
    Mal kompliciram, vem :) ah sej bo!
    • CommentAuthoravokado

Smotkica, ne vem, kaj nisi razumela.
    Jaz sem razumela, da si pričela z 90 dnevno ločevalno dieto in da ne veš, če se je sadje v paru ali drugače.
    Jedilnike najdeš na internetu- zdravniški nasveti-90 dnevna ločevalna dieta, pa boš točno vedela kako kaj pripraviš.Kaj moraš jesti danes?
    Ne vem kaj misliš s cvetačo in špinačo.Vse to lahko ješ kuhano ali pa v solati.
    jaz jem krompir in cvetačo kuhano, zraven pa še krožnik solate.
    Lp
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Smotkica,

za kosilo ješ cvetačo, ki si jo lahko pripraviš kuhano ali v solati. Zraven pa ješ še blitvo ali špinačo. Če boš npr. jedla kuhano cvetačo si lahko zraven narediš še zeleno solato.
    Vem, da so teli jedilniki malce zmedeni, ampak saj veš kakšni so strokovnjaki. Njim v glavah je vse jasno, ko pa morajo komu kaj razložiti pa že nastane problem :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorlorelaj

Lep pozdrav vsem.tudi jaz sem začela z 90 dnevno ločevalno dieto v ponedeljke.Malce me je strah.okej dane sje bil sadni dan in se počutim prav super.Vendar me non stop mikajo sendviči,kebap,sladkarije.Drugače pa imam voljo in upam, da mi bo uspelo.mene zanima če lahko različne jedilnike kombiniraš med seboj ali ne ? in pa še če lahko pijem kavo z mlekom ?
    Lp in hvala za odogovore :wink:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime19. Jan 2007

Živjo Lorelaj,

različne jedilnike naj ne bi kombinirale med seboj, saj je lahko tako učinek diete slabši. Kavo lahko piješ z mlekom, vendar brez sladkorja.
    Upam, da sem ti bila v pomoč :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorananas
    • CommentTime19. Jan 2007

Pozdrav vsem,
    danes sem prvič na tej strani in se moram takoj zahvalit avokado. Tudi jaz držim 14 dni ločevalno (ki se jo držim) pa še kar ni rezultata, sem hotela kar nehati, pa bom raje še malo počakala. Izgubila sem vsega skupaj 3 kg. Toliko za prvič. LP vsem
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime20. Jan 2007

Živjo Ananas,

kaj na te tri kilograme pa nisi nič ponosna. Smo pa zato jaz in ostale uporabnice toliko bolj :wink:.
    Jaz mislim, da si prav uspešna, torej kar pogumno naprej do konca diete:cheer:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorananas
    • CommentTime20. Jan 2007

Hvala Petra,

Danes sem že spet bolj polna optimizma, včeraj zvečer sem bila pa res bolj tako tako. Se pravi gremo naprej v nove bolje. LP
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime21. Jan 2007

Živjo Ananas,

vidiš tako je prav :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorkaty
    • CommentTime22. Jan 2007

en pozdravcek!!
    No in prisel je cas tudi mojega zacetka... 2 leti nazaj sem ze bila na dieti 90-dnevni!! ZAKON!!! To res deluje!! Obe z mojo mamo sva se odlocile - zaradi spodbude in tako je bil rezultat tukaj... mami 15 kg, jaz pa 9kg. Sama po dieti nisem bila prevec pridna pri sportnih aktivnostih, mami pa vsaj 3 ali veckrat na teden hodi v hribe. S tem da je prej o hribih samo sanjala zdaj pritece do vrha kadar se spomni. Se to mami je velika 155 in je imela 80 kg, sama pa sem 163 visoka in sem imela pred zacetkom 65 kg. No in po pozrtijah med prazniki sem nekaj kg dobila nazaj in zato sva se spet odlocile za dieto OBE.
    Sporocim kako nama gre!!

uzivajmo dneve ki so nam namenjeni in tudi diete bodo sle lazje mimo!!
    polni dobre volje se beremo!!!

papa :jumping:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Katy,

kako je pa to lepo slišat, da sta obe z mamo skupaj hujšali. To pa je tista prava motivacija ane :wink:.
    Obema želim čim uspešnejše hujšanje.
    Sporočita nam kako vama gre :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado

O danes je pa težka. Sadje!
    Takoooo sem lačna.
    Danes je 20-ti dan moje ločevalne diete.
    Čez vikend sem se počutila veliko lažje, vendar imam danes vseeno krizo!!!
    Lp.
    avokado
    • CommentAuthorSMOTKICA

Pozdravček!
    Vidim da se je še kar nejak punc pridružilo in se mi zdi to prou fajn. Sama sm mal grešila, ker smo bili v soboto po zelo aktivnem smučarskem dnevu v kitajski restavraciji ampak kile za to niso šle nč gor. Izgubila sm 2kg do zdej, pridno treniram 4x na teden, čez vikend pa smučanje in počutim se ODLIČNO!
    Eno kratko vpr. a lahko zamenjam sveže slive s suhimi?
    Vsem želim še naprej uspešno hujšanje, ne preveč razmišljat kako je težko, pomaga če razmišljaš da v tem uživaš in bolj intenzivno misliš na kaj drugega :) čeprav v resnici mislim da vsaj na začetku vse razmišljamo kaj vse bi raje jedle.

PRIDNO HUJŠANJE!!!
    • CommentAuthorSMOTKICA

AVOAKDO!
    DRŽIIIIIIIII SEEEEEEEE!!!:thumbup:
    • CommentAuthorananas

Avokado,

tudi jaz imam danes sadni dan. Ugotavljam da sem ravno 4 dni za tabo. Danes je moj 16 dan. Včeraj je tehtnica pokazala 4 kg manj. Zdaj sem se psihično pripravila še na vsaj 20 min dnevno aktivne vadbe. Bodo vsaj kalorije hitreje gorele, a ne.
    LP vsem.
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo punce,

Avokado: zdrži še malo, sej bo hitro konec tega dneva :wink:.
    Smotkica: sveže slive lahko zamenjaš s suhimi.
    Ananas: čestitke za igubljene kilograme.

Punce ne se vdati, kar pogumno naprej. Boste videle 90 dni bo kot bi mignil mimo :cheer:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado

Živjo,

zahvaljujem se vsem za vzpodbudne besede.Verjetno bom marsikdaj zdržala samo zaradi vas.
    Mogoče se pa kdaj celo srečamo.
    Lp
    Avokado
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avokado,

smo razmišlali že malce v tej smeri (tudi nekatere druge uporabnice so predlagale srečanje), samo se pojavi problem, ker smo natreseni iz vseh možnih koncev Slovenije :wink:.
    Sicer pa tako kot si rekla sama: mogoče :bigsmile:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoravokado
    • CommentTime23. Jan 2007

Pozdravljene,
    sem že en komentar napisala in ga po nesreči zbrisala.
    Danes so tudi drugi opazili, da me je malo manj.
    Komaj se čakam tehtati.
    Sadni dan je mimo in se že veselim malice.(meso, solata)
    Vsem želim krasen dan.
    Avokado
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo Avokado,

no vidiš kako lepo, da so tudi drugi opazili tvoje hujšanje:cheer:.
    Madonca, saj sem tako vesela, kot če bi kdo meni rekel, da sem shujšala :bigsmile:.
    Kar tako naprej!

lp,
    Petra
    • CommentAuthormima

Živijo,
    no jaz sem pa nova. Z dieto sm začela včeraj. Zanima ma koliko kaj telovadite ali se dejansko kile topijo tudi brez telovadbe.
    lp, Mima
    • CommentAuthoravokado
    • CommentTime24. Jan 2007

TUDI!!!
    • CommentAuthormima

No super to pa je lepo slišati, čeprav jaz rada kdaj potelovadim že zaradi boljšega počutja. Rada bi vprašala avokado, ker sem videla,da je na začetku izgubljala voljo, kako je zdaj in če so rezultati že vidni?
    lp. Mima:bigsmile:
    • CommentAuthoravokado

Pozdravljena mima,

če boš telovadila,bodo šle kile še bolj dol.To je super,ker telovadba je verjetno priporočljiva pri vsaki dieti.
    Rezultati so opazni tudi drugim, sama se pa še nisem tehtala, ker sem sklenula, da se bom samo enkrat mesečno.Počutim se veliko lažja.
    Voljo izgubim ,ko imam sadni dan,saj sadja in zelenjave ne maram preveč.
    L.p.
    Avokado
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo punci,

kot vedno pravim, na račun diete boste izgubila kilograme, ampak zaradi telovadbe med dieto, bo vaše telo šele prišlo do izraza.
    :wink:.

lp,
    Petra
    •  
      CommentAuthorKiki

punce + fantje :wink: samo ne izgubit volje :smile:

sama sem po ločevalni dieti izgubila 15 kg, vendar se vmes kakšne 3 tedne nisem držala :shamed:
    ampak seveda, ker sem jaz jaz, sem dobila nekaj kilogramčkov nazaj :neutral:
    ampak dieta definitivno deluje pa še počutje je bilo pri meni odlično, ker poješ res le toliko kolikor potrebuješ :tongue:

se bom pa po končani dieti kemičnega razkroja zopet začela prehranjevat po tej dieti, ki se mi zdi kot nekakšen zdrav način prehranjevanja :smile::smile:

lp:pirate:
    • CommentAuthormaša

Hojla
    Končno sem se utegnila prijaviti tudi jaz. Sem novinka. Tudi jaz sem se odločila za 90-dnevno ločevalno dieto in
    moram priznati da sem ful zadovoljna. Kile s pomočjo telovadbe kar kopnijo. No bomo videli kako bo po devedestih dneh.
    Z dieto sem pričela 8.1.2007. Za enkrat nimam nobenih kriz, imam voljo. Moramo zdržat.

Vsem pozdrav
    maša:bigsmile:
    • CommentAuthorOdPiSaNa

Maša:)

Tudi jaz sem z dieto pričela 8.1. - ko je nastopila 1. kriza po praznikih:)

Uspešno hujšanje želim!!!:hungry:

:thumbup:
    •  
      CommentAuthorPetra

Živjo punce,

zelo sem vesela, da ste zadovoljne z dieto in da vse uspešno hujšate :cheer:.
    Ne vem če se zavedate, kakšen navdih ste vsem, ki prebirajo naš forum. Marsikdo se prav zaradi vaših besed na forumu odloči, da je pa prav danes tisti dan ko je treba spremeniti način prehranjevanja in izgubiti tiste kilograme.
    Tako da punce vse čestitke :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorsara

ojla :smile:

tud jaz zacela z dieto... pred kakimi 14imi dnevi / ampak zgleda da se nism cist prihicno pripravila, zato jutri RES zacnem z njo...

Pri 170 cm tehtam 70 kg... tako da bi rada 5 kg zgubila..upam, da mi uspe.

Lep pozdravcek vsem in upam, da shujsate in ostanete na istim kg
    :wink:
    • CommentAuthormeli

Caoo vsem. Tudi jaz nova in pred 4 dnevi tudi jaz pričela s to dieto. Danes tortica za večerjo jutri sicer sadni dan - no, ne vem mal sem skeptična a upam, da ta dieta res topi kg, če se je držiž in ne " grešiš ", hi hi in pridno ješ tortice.

Pozdravček vsem in se še kaj oglasim, pa pa