Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorPIROŠKA
    • CommentTime7. Aug 2011

Pozdravljeni,

sem čisto *nova* in danes sem se odločila za veliko spremebo v svojem življenju. Hujšanje!!?? Odločila sem se za 30 dnevno dieto kemičnega razkroja, ker moram shujšati cca 20 kg. Izračun indeksa je bil grozen- zelo debela- 32.

Vse v dieti bom verjetno lahko prenesla samo nikjer ne zasledim ali lahko pijem kavo brez vsega oz. z malo mleka tudi še čez dan ali samo zjutraj? To mi je največji problem, ker sem velika *kofetarica*!

Prosim za odgovor, če ga kdo pozna.
    Že vnaprej hvala, kako pa bo potekala izguba kg bom poročala.
    Piroška
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime8. Aug 2011

Piroska lahko pijes kavo brez vsega.
    30 dnevna dieta KR ni dobra prevec je stroga in grozi ti, da se hitro zredis nazaj.
    Priporocam nekaj dni stroge diete s kaksnimi juhami (zlenjavnimi) in nato bolj zdravo dieto:
    locevalna, GI ali po Montignacu.
    A.
    •  
      CommentAuthorEucika
    • CommentTime10. Aug 2011

Pozdravljene!

Nisem ravno najbolj nova na tem forumu, pa vendar spet sem tu... Seveda zaradi hujšanja. Pred dvema letoma sem s pomočjo ločevalne diete izgubila 18 kg in sicer sem prišla iz 68kg na 50kg.Diete sem se strogo držala 2 meseca.

Sedaj imam 60 kg vendar sem kriva čisto sama. Če bi jedla normalno se verjetno nebi zredila niti za kilogram, sem pač tak človek da se velikokrat po nepotrebnem bašem potem pa me boli želodček.

Kakorkoli že odločila sem se za 11dnevno dieto kemičnega razkroja potem bom pa ponovno poskusila z ločevalno. Vem da je ta dieta zelo rizična ampak 17.septembra bom postala krstna botra bi rada na hitro izgubila nekaj kilogramov.

zelo bom vesela če se mi katera pridruži da bova drug drugo spodbujali in si poročali o rezulatih.
    •  
      CommentAuthorAicha

Dobrodosla nazaj.
    Jaz sem ti v moralno podporo.
    A.
    •  
      CommentAuthorEucika

Super .... začnem ju3 :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha

superr
    •  
      CommentAuthorEucika

samo nekaj me zanima.
    Kaj pomeni držati se vrstnega reda in ne mešati živil?

A to pomeni da moram večerjo npr. jesti v takšnem vrstnem redu kot je napisano? Recimo najprej pojem meso,potem zelenjavo?Ali lahko medtem ko jem meso piknem tud brokoli???

Morda mal kompliciram ampak se mi zdi da sem že bla na eni dieti kjer je bilo to pomembno.:confused::confused:
    •  
      CommentAuthorAicha

Mislim, da ne smes pikati.
    Ampak v zelodcu se vse zmesa.
    Torej lahko.
    :devil:
    A.
    •  
      CommentAuthorEucika
    • CommentTime11. Aug 2011

To je bilo že zagotovo kje napisano, pa vseeno.

Kaj pomeni ena skodelica?
    :neutral:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime11. Aug 2011

250 ml po standardnih merah.
    •  
      CommentAuthorEucika
    • CommentTime12. Aug 2011

Tako prvi dan je uradno za mano tehnica pa kaže - 1.5 kg:swingin:.

Zavedam se da sedaj ne bo šlo vse tako hitro in zato se bom tehtala spet šele naslednji teden.
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime23. Sep 2011 urejeno

@piroška

Zakaj pa MORAŠ shujšati? Diet imaš veliko za različne tipe teles. Dieta na strani http://www.wellneo.si/dieta/ kemičnega razkroja naj bi bila namenjena za takrat, če te čaka operacija ali če si srčna bolnica.
  1.  
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):