Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

1.  
    zivjo:) rada bi shujsala 7do 8 kg. mi lahko priporocite diieto glede na moje podatke?
    visoka sem 164cm in imam 56kg:( drugace imam pa dvakrat na teden telovadbo(pilates) ce se to kaj uposteva.
    zelooo rada bi shujsala, toda mam vcasih kar probleme z slabo vestjo ce kaj pojem...
    ampak usaj zadrzim se vcasih lahko.:D imam pa se eno uprasanje: velikoo zvecim cigumije ker mi zelo pomagajo pri hujsanju. ampak me zanima koliko kalorij imajo ter ce so res nezdravi? katere priporocate?
    hvala za odgovor ze vnaprej:)*
    •  
      CommentAuthorulala
    • CommentTime25. Mar 2012

Kokossssss, pozdravljena!

Priporočljiva dieta je-manj jesti, več se gibati oz. porabiti več energije kot je zaužiješ..Jej sadje samo dopoldan, za kosilo ogljikovi hidrati in zelenjava, za večerjo pa beljakovine in zelenjava..Imej vsaj 4-5 obrokov na dan, obrok je že kos sadja ali navadni jogurt (malica), zajtrk, kosilo in večerja so seveda obilnejši..Na dan ni dobro zaužiti manj kot 1200kcal, tudi če hujšaš, kalorične vrednosti posameznih živil imaš na embalažah ali pa poiščeš tabele na spletu..Fajn je, da vsaj 1x/teden ješ več in si privoščiš svojo najljubšo jed, potem pa veselo nadaljuješ z "dieto"..Zraven je potrebno seveda telovaditi, 2x/teden pilates je nekaj, ni pa dovolj..dodaj še tek 3x/teden ali kakšno drugo vadbo..Kar se pa žvečilnih tiče pa fajn, da ti pomagajo, kalorije so zanemarljive, tako da žveči tiste, ki jih imaš najraje, lahko si brez skrbi..:) Več informacij in mnogo nasvetov "sotrpink" najdeš na forumu pod drugimi temami, vzemi si čas in malo prebrskaj..Uspešno!
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime10. Apr 2012 urejeno

Dodajam še eno stvar. Izgubljanje kilogramov pri tebi zagotovo ne bo tako hitro, saj si relativno blizu idealne teže. Nikakor pa ti ne priporočam, da posežeš po kakšni hitri dieti. Najboljša je res dieta manj žri, ker ješ vse, samo v manjših količinah.
    • CommentAuthormaria4801
    • CommentTime19. May 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):