Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorMala_Ajda
    • CommentTime5. Dec 2013 urejeno

Še vedno marljiva, v novembru me je manj za slaba dva kilograma. Občasno kak greh, danes sem napekla parklje in sem jasno morala mal podegustirat. Gibanje vsak dan, mraz me ne gane. Sem pa opazila, da jem čedalje manjše obroke, prevladuje zelenjava. Mal me skrbi, da ne pojem premalo kalorij, ker se potem metabolizem, ustavi in bi pristala v začaranem krogu. V mišice si pa res ne želim hujšat.:devil:
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime5. Dec 2013

Pridne ste! Kar tako naprej. Mala Ajda, če boš pojedla dovolj beljakovin itak da ne boš hujšala v mišice. Poleg tega si pridna pri gibanju.

Dukanka, tebe bo treba pa malo v rit brcnit (brez zamere, prosim, samo dobro hočem). Glej, razumem, da te vlečejo sladkarije. Ampak, glede na to, da se tega zavedaš in hočeš nekaj ukrenit, mi ni jasno, zakaj si ne napolnioš hladilnika z Dukanovimi sladkarijami, ostale zadeve pa ukini. Saj s tem ne boš niti domačim storila nič hudega, kvečjemu kaj dobrega. Se bodo pač sladkali s tvojimi sladkarijami. Jaz imam že cel december v hladilniku škatlo čokoladnih (Dukanovih, seveda) kroglic in ko me zagrabi, pa grem in kakšno pohrustam. Brez slabe vesti in predvsem brez škode za špehec na riti. Cel kup dobrih sladic si lahko narediš, na pregrešne cukraste in mastne zadeve pa prav lahko pozabiš.
    Gremo, no!!!!!!!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorpočasna
    • CommentTime5. Dec 2013

O, kako ste vse pridne. Jaz sem malo manj, a še vedno sem. Držim pesti za vse.
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime6. Dec 2013

Če vam je Miklavž prinesel čokoladne (al pa iz bele moke) parkeljne, da jih ne bi slučajno pojedle.:devil::devil:
    • CommentAuthorMala_Ajda
    • CommentTime6. Dec 2013

Babica mislim, da mehanizem stradanja telesa ni tako preprosto in ne šteje, da se beljakovine preprosto nalagajo v mišice. Če telo strada, zajeda samo sebe. Žal sem njega dni naredila tovrstno napako.
    Nekaj koškov čokolade sem pojedla, saj mi je mim razlagat otroku zakaj čokolade ne jem in ne želim moji mali privzgajat nekega rešpekta do hrane. Čokoladni Miklavž je bil posladek, ki ga imamo redko doma. Se pa strinjam, da se pretiravat ne izplača. Lep vikend, jutri grem z družino na smučarski tek, prvič v jeseni in se vsi prav veselimo.
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime6. Dec 2013

Mala, Ajda, ne me čisto zares vzet. Jaz se včasih malo pohecam, da dam malo volje hujšajočim. Tako je bil tudi moj post mišljen...
    Se spomnim dni, ko je bila moja mala vnukinja nora na sladkarije in je moja hči prepovedala babicam nositi čokolade itd. pa smo se tega držale (babice ). Zdaj ima dama že 16 let in sama ve, kaj je dobro za njen špehec.
    Mislim da je bistvo tega foruma, da se včasih tudi malo pohecamo, da laže prenašamo naše "matranje".
    • CommentAuthorFitka
    • CommentTime9. Dec 2013

Pozdravljene!

Naj se vam pridružim. Tudi sama sem na dukanu, tokrat drugič. Z njim sem prav fino shujšala lansko leto. Prišla do normalnega ITM, potem pa se mi je zgodila nosečnost.

Zdaj bi rada oklestila vsaj 10 kg. Za mano sta 2 dneva napada, sedaj pa grem počasi na drugo fazo.
    Dukan mi ustreza, ker sem zasvojena z OH-ji in mi prav paše, da jih izločim. Pogrešam pa sadje.

Babica, tvoje recepte sem si že lani shranila, nekaj pa jih najdem tudi na coolinariki.

Upam, da me sprejmete.
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime9. Dec 2013

Fitka, pozdravljena!
    Meni zdajle drugo rundo ne gre tako lepo kot lansko leto. Bistveno počasneje, pa še veseli december in cel kup praznovanj. Jaz res najlaže trdno zagrabim takoj po praznikih in do marca, ko imam RD ravno sklestim višek.
    Želim ti čimveč uspeha!!!!:bigsmile:
    • CommentAuthorMala_Ajda
    • CommentTime9. Dec 2013

Joj, Babica. jaz sem pa tako smrtno resna. Ma za fentat me je. Ne jemlji me resno, oprosti. Sem tako zavzeta, da imam tunelski vid.
    Ja, to preganjanje okol hrane... včasih sem sama sebe sita, pa tehtnice, ki niha in še česa.
    Tako, da se bom probalatudi jaz pohecat. Še zlasti na svoj račun.
    danes sem dalamagnetno resonaco skozi in upam, da pogruntajo zakaj me matrajo noge, da jih ne zavrtim več kakor njega dni. Pozno popoldne odtekla nekaj kilometrov in tiho trpela, ko so se sicer manjše bolečine zopet pojavile. Nimam kaj.
    Iz samega samopomilovanja sem snedla kos torte. Z malo sva šli v slaščičarno, ker sem ji želela narediti vzgled, da če pridno migamo, lahko tudi pojemo kaj za dušo. Upam, da bo tudi ona v najstniških letih znala precenit kaj je dobro in kaj ne.
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime10. Dec 2013

Dobro jutro!
    Že tri dni vstajam tam nekje okrog treh. ne morem, pa ne morem nazaj zaspati. Me prav jezi. Zvečer pa seveda zaspim sredi filma, pa če je še tako napet.
    Kaj je s tvojimi nogami Mala Ajda? A misliš, da je dobro, da tečeš, če te tako boli? Nikar ne pretiravaj, saj se da razmigat tudi še na kak drug način. Se spomnim, kako me je pred leti zagrabilo, da jaz bi pa tudi laufala... Ja, pajade..... So me potem tako kolena bolela, da sem si morala s tabletami pomagat. zdravnik je pa rekel, naj kar pozabim na tekanje pri mojih poškodbah hrbtenice. tako mi je pač ostalo samo kolo. Kaj hočemo. Rojstni list je pač že nekam porumenel.:sad::sad:
    • CommentAuthorMala_Ajda
    • CommentTime11. Dec 2013

Babica zaenkrat bolj kot ne počivam, ker sem še pred pol leta odtekla okoli 100 km tedensko, potem pa sem žal morala izpreč. Tako, da so teki bolj za dušo in res ne pretiravam. Hvala za skrb. bomo videli kaj porečejo dohtarji, če je hrbtenica OK, potem je težava le v skrajšani stegenski mišici in se to da odpravit z vajami. tek pa potrebujem, sa jemljem nadomestno hormonsko terapijo in se posledično redim. No, tudi moj rojstni list se stara. Nimava kaj, bova pa potegnili najboljše kar se da.
    • CommentAuthorMala_Ajda
    • CommentTime15. Dec 2013

Evo, danes odtekla nekaj špur teka na snegu. Prav pasalo je, kaj bo porekla stegenska mišica še čakam. Sem se pa pošteno raztegnila po teku, kar drugače nisem počela (vedno je bil mraz itd) in upam, da se bo to obrestovalo. Pa upam na kak decimeter snega tudi v dolini, da se mi ne bo treba tako daleč voziti na sever. Kaj pa ostali? Kako vam gre med decembrskimi lušti. Jaz sem si kar svoje sladičke napekla, danes sem podlegla lastni pehtranovi potički, ker je moje mafine snedel mož. Grrr.
    • CommentAuthorbabica
    • CommentTime15. Dec 2013

Jaz še kar nekako furam, kadar sem doma. A kaj, ko zdaj vsi hočejo na kuhanca, pa srečanje sošolcev, pa rojstni dnevi. Ni, da ni. Po Božiču greva pa v toplice, tam se pa itak nikoli ne držim nobene diete. Po praznikih bom pa čisto zares zalaufala, da bom do morja spet na lanski teži. Saj mi ne fali več veliko, a do januarja bo gotovo še kaka kilca zrastla. Bo že, bo že.....
    • CommentAuthormojškra
    • CommentTime4. Feb 2014

Prosim vas napišite koliko shujšate v 7 dneh faza napada
    • CommentAuthorNatalka
    • CommentTime27. Feb 2015

Jaz sem shujšala v prvih 5. dneh 1kg.
    Ampak mi te kile padajo in rastejo.
    Pa ti koliko si izgubila?
    • CommentAuthorFflora
    • CommentTime4. Oct 2015

Dober dan,
    Tudi jaz imam namen spet zacet z dieto.
    Rada bi shujsala 20 kg. Zacnem zz fazo napada toliko kot bom zdrzala namen 10 dni.
    Belka
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):