Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorsilwijaf
    • CommentTime16. Jun 2012

Pozdravljeni!
    Delam v zdravstvu, delo v treh turnusih...
    Dopoldne in popoldne največkrat nimam časa za malico, tako da pojem če je kaj pri roki, v nočni pa sem lačna kot volk...
    Torej kaj jesti, da grejo kile dol? Namen mi je shujšati kakšnih 6 kg, ampak se ne premaknem in odkar imam to službo grejo samo gor in ne dol.
    Hvala za nasvete!
    LP
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime16. Jun 2012

Pozdravljena,
    sama se spopadam z istim problemom kot ti, delo v tro turnusu (zdravstvo). Ravno danes bila v dnevni.
    Moja prehrana je bila obicajno kaos, jedla sem vse povprek.
    Sedaj pa sem se odlocila da tako vec ne gre, ker se bom v prihodnosti samo sirila in jem takole:
    - ko sem dopoldan: vstanem ob 5:10, popijem kozarec malcne vode z limoninim sokom in malo kasneje zeleni smoothie
    - v sluzbi popijem grenko kavo
    - ob 8:00 ali 9:00 pojem zajtrk, ki si ga prinesem s seboj (ovseni kosmici namoceni in zamrznjeni cez noc do 9 se ravno odtalijo ali samo sadje)
    - med 12:00 in 13:00 pojem solato (izkljucno samo zelena solata, brez skrobnih sestavin), ki si jo prinesem s seboj
    - kosilo doma trudim se, da pojem tako bolj zdravo kosilo
    - vecerja, kaksna zelenjava

- ko sem popoldan: popijem vse : vodo, kavo, smoothije ko vstanem ( v roku 2 ur)
    - doma pojem kosilo okoli 12:30 ali 13:00
    - popoldan pojem ( v casu vecerje bolnikov) sadje oz. zelenjavo
    - okoli 20:00 pojem kasno sadje ali zelenjavo ali jogurt
    - doma se obicajno jabolko

-ko sem nocna:
    - ko vstanem popijem isto kot zjutraj
    - okoli 16:30 (vcasih se pozneje) imamo kosilo
    - v sluzbi pijem kavo
    - nato pa se trudim, da jem samo sadje
    - ob 5:00 pojem se kaksno sadje ali jogurt, obcasno sem pojedla kaksne rizev vafelj

Samo moram se presneto paziti, da drzim ta ritem kar ubija me, ne vem kje sicer delas ampak ko imajo pri nas na odd. kosilu se mi sline cedjo ob kaksnem mesu, pizzah, prazencu, palacinkah...
    Sedaj pa sem tako na zelenjavi in sadju.
    Upam, da sem ti malo pomagala.
    A.
    • CommentAuthorNT-Team
    • CommentTime17. Jun 2012

Kontaktiraj enega od naših svetovalcev za brezplačno svetovanje! Povedali bomo kako, kaj in zakaj tudi če nimaš časa jesti se lahko počutiš odlično in prehranjuješ uravnoteženo, ter pri tem izgubljaš kilograme. Obišči herba4life.eu in si zagotovi brezplačno svetovanje brez vsakeršnih obveznosti!
    • CommentAuthormelody
    • CommentTime18. Jun 2012

tale Herbalife je en sam šit in vsi, ki so se s tem ukvarjali so meni izgledali bolani... skenslajte tega človeka, hvala :bigsmile:
  1.  
    pa ne da je v vseh kategorijah?!:) lol nimaš časa jesti.kere ti pišeš neumnosti.
    • CommentAuthormaria4801
    • CommentTime19. May 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):