Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorgita
    • CommentTime10. Aug 2012

Pozdavljeni sem nova na foromu.
    Zanima me katere diete so bile do sedaj najbol učinovite. Izbiram namrec med dieto z zelenjavno juho, z zeljno juho, dieto z jajci in atkinosvo dieto. Katera je po vasih izkusnjah najucinkvitejsa. Casa imam 3 tedne. Z dieto pa bi začela že jutri. Namen imam izgubiti 10 kilogramov ki pa se zelo težko topijo iz mojega telesa :neutral:
    Najlepsa hvala za odg, lp:smile:
    •  
      CommentAuthorAicha

Dukanova dieta za hitro hujsanje, podobna je dieti kemicnega razkroja.
    Zelenjavna oz. zeljna juha te bo prevec izcrpala. Ali pa imej 3 dni eno od teh dveh in potem izbiraj med jajcno in Dukanovo za katero najdes informacije na spletu.
    Uspesno hujsanje.
    A.
    • CommentAuthorgita

Bom prebrskala, kaj pa hitra dieta z jajci? Po pravici povedano sem navajena zelo malo jesti ampak kile se se kar popajo name :sad:
    najlepša hvala za tako hiter odgovor:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha

Lahko tudi z jajci ceprav je samo meso in zelenjava bolj sprejemljivo vsaj zame.
    Ce pa se kg lepijo nate bi bilo smiselno razmisljati o temeljiti spremembi prehrane z v naprej.
    Seveda je dosti odvisno od tvoje starosti.
    A.
    •  
      CommentAuthorzadovoljna
    • CommentTime24. Aug 2012

Oj!
    A ta dukanova dieta pomaga resnično, se je katera že držala po njej?
    Sama bi namreč rada shujšala nazaj na mojih 52kg, pa se mi kile nikamor ne premaknejo :(
    Trenutno tehtam 61kg in me je kar groza ko vidim tisto 6 odspredi...
    Koliko časa mi bi uzelo za pokurit vse te zalogice in priti nazaj na sanjskih 52kg? Velika sem približno 165cm.
    če ima katera toliko izkušenj s to dieto se za odgovore že vnaprej zahvaljujem!
    Hvalllaaa! :heart:
    • CommentAuthorbrezlj
    • CommentTime20. Sep 2012 urejeno

Ah, težko je odgovorit kar tko na vprašanje, katera http://www.wellneo.si/dieta/ je najbolj učinkovita. Problem je v tem, da ne poznamo ravno zelo dobro tvoje situacije in tud v tem, da ne vemo, kaj želiš od učinkovite diete in kaj pod tem pojmom smatraš. Nekateri, da je Wellneo.si hujšanje hitro (tega nikakor ne priporočam in ne morem reči, da je učinkovita dieta), drugi, da se enkrat shujša (postopek traja dalj časa) in potem težo vzdržuje na čim bolj enostaven način čim dalj časa.
    • CommentAuthormaria4801
    • CommentTime19. May 2014

• CommentAuthorČešnja
    • CommentTime11. Jun 2014

Kakšna je to Dukanova dieta?
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):