Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorp3trusha
    • CommentTime23. Jan 2013

se opravičujem če je že kje tema s podobnim vprašanjem. Ko dobim odgovor,se lahko brez problema to izbriše. Zanima me kako se pravilno izvajajo trebušnjaki (za ženske)??? Nekje sem namreč prebrala da bi jih naj moški drugače izvajali. Nebi se rada zaman trudila, na koncu pa nebi bilo razultatov. Zaenkrat jih izvajam 20 po 5 serij, torej 100 na dan, a kaj ko pa nevem če pravilno :/ lepo prosim za odgovor tistega ki so mu trebušnjaki prinesli razultate,torej da jih je pravilno izvajal. HVALA že vnaprej!
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime24. Jan 2013

ppoglej si na kaksnem forumu za bildanje ali
    http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm
    Poglej se na @life strani.
    Zal se ne da moderirati na forumu.
    A
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime24. Jan 2013

Se ena stran:
    http://www.divine.ca/en/fitness-and-nutrition/exercise-finder/c_266/
    • CommentAuthorEzi
    • CommentTime27. Jan 2013

Preglej, kar ti je Aicha napisala, drugače pa ni moških in ženskih trebušnjakov. Vsi imamo trebušne mišice, ki jih lahko oblikujemo z enakimi vajami.

Tudi npr. sklece, ki so moške in ženske - ženske so na kolenih samo zato, ker so lažje, saj veliko žensk ne more narediti prave sklece. Mišice pa enako delujejo.
    • CommentAuthorp3trusha
    • CommentTime28. Jan 2013

Aicha,hvala za pomoč in linke. Čez vikend me ni blo nekaj gor in nisem uspela pogledati. Zdaj še nekam šibam, zato bom pogledala ko pridem domov in sprobam vaje,pa javim :wink: hvala še enkrat!
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime28. Jan 2013

Malenkost :bigsmile:
    • CommentAuthorp3trusha
    • CommentTime3. Feb 2013

wauu,Aicha..še posebej ta zadna povezava mi je všeč Divine ki so prikazane vaje za vsak del. Nekaj na dan jih naredim,ampak za vsak del ne delam (še zaenkrat).. Koliko pa bi jih naj morala narediti na dan??
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime4. Feb 2013

Kaj ne pise?
    • CommentAuthorp3trusha
    • CommentTime12. Feb 2013

Aicha,pa res - piše.. sem očitno spregledala :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAicha
    • CommentTime15. Feb 2013

:bigsmile:
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):