Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthordejanneja
    • CommentTime15. Jun 2014

pozdravljene!

sem prvič takole na forumih,pa se mi tako zanimivo zdi ,da nas je kar nekaj sotrpinov ,ki se neprestano nekaj matramo.pa naj za zacetek nekaj povem o sebi.Stara sem 36 let,mati dveh najstniških otrok,na dietah pa že 17 let:bigsmile:,moja prva dieta je bila ločevalna ,po kateri sem izgubila 15kg,ki pa so kmalu prišli nazaj-nobene samokontrole več.potem je prišla na vrsto zeljna ,po kateri mi je uspelo v tednu dni spraviti dol 5kg,pa tudi ni ostalo pri tem,...nato so sledile se druge-učinek isti.zadnji mesec,pač uzivam vec zelenjave in sadja,po katerem gre hitro kaksna kilca dol,ko pa naredim kaksen manjsi prekrsek je ta kilca in se njena prijateljica kmalu nazaj.zato sem se odločila ,da si jutri skuham zeljno juho,z njo uspem zdržati 7 dni,da dobim malo motivacije za naprej....

moja teza pa trenutno znasa 80kg:shocked:
    visina pa 164cm,rada bi pa do morja izgubila vsaj 7-8 kg,čas 1,5meseca

lp kaja
    • CommentAuthormenci
    • CommentTime2. Sep 2014

Pozdravljeni, zanima me, ali fižola ne smem jesti samo drugi dan ali vse dni, ko je na jedilniku zelenjava.
    Hvala
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):