Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

•  
      CommentAuthorSMSdieta
    • CommentTime13. Jun 2006

Zelo restriktivna dieta, kjer boste izgubili okoli 4 kilograme. Prav tako boste Izgubili tudi odvečno tekočino, ki se je nabrala v telesu.

Povezava na dieto:
    Sedemdnevna restriktivna dieta
    • CommentAuthortamy
    • CommentTime10. Aug 2006

jutri zacnem to dieto, vse sem ze kupila in upam da bo kej pomagala.:rasta:
    zanima me, ce je pametno da presaltam z drugim tednom na dieto z lubenico...glede na to da je prva restriktivna (kar se mi ne zdi, saj sem bila ze na terapiji pri dr. Pirnatu pa verjemite da ima on hujsi jedilnik!!!!) Zato sem tudi iskala dieto s petimi oborki da se nebi spet zablodila sistem prehranjevanja.
    namrec me je strah, da se bom se zredila....:shamed:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime29. Aug 2006

Tamy oprosti za takšno zamudo z odgovorom. Bila sem namreč na dopustu.
    Ker je od tvojega vprašanja minilo 19 dni si se verjetno že odločila s katero dieto boš nadaljevala hujšanje.

Lep dan in veliko nadaljnih uspehov,
    lp,
    Petra
    • CommentAuthortanci
    • CommentTime6. Dec 2006

pozdravleni

zanima me če bi bila dieta prav tako ućinkovita če bi namesto kakšnega obroka pojedla zeljno juho...recimo večerje ali kosila.večerje se mi zdijo kar malo obilne,testenine...in kako je s pitjem kave?ali lahko mleko nadomestim s sojinim?

hvala

lp
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime6. Dec 2006

Živjo Tanci,

zelo težko ti zagotovim, da bi bila dieta učinkovita če bi obroke zamenjala z zeljno juho.
    Diete so napisali strokovnjaki, tako da naj te nikar ne skrbi zaradi obilnih večerij:wink:.
    Kavo lahko piješ samo ne s sladkorjem, pa tudi mleko lahko nadomestiš s sojinim.

Upam, da sem ti bila v pomoč,
    lp,
    Petra
  1.  
    Ančibanči

stara sem 12 let in imam 60 kg velika sem 164 kg katera dita bi pomagala saj sm res obupana. Rada bi izgubila vsaj 9 kg
    vadim pilates ampak nič ne pomaga saj imam zelo rada sladkarije.
    (prosim čim prej odgovori):cry::cry::cry::cry:
  2.  
    ančibanči
    prej sm neki pozabla ument

res si kul:thumbup:

koliko izgubiš z zelnjo dieto k ste jo umenl v V VITKI ANJI
    na morju bi bila rada vitka sej je tm nek tip k se poznamo pa sej veš kako to gre.Pa tud zase sej nism bla še nikol suha:cry::cry:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime26. Dec 2006

Živjo Ančibanči,

ne glede na to katero dieto bi izvajala, če se ne boš odpovedala sladkarijam, ne bo nič pomagalo. Najbolje je, da se popolnoma odpoveš sladkim stvarem in namesto njih raje poješ kakšno sadje. Do morja je še dolgo in z pravilno prehrano z veliko vitaminov, boš z lahkoto dosegla željeno težo.:wink:

lp,
    Petra
    • CommentAuthormaite
    • CommentTime16. Jun 2009

oj
    mene zanima, če je kdo sprobal to dieto in če je bila res tako učinkovita?
    namreč razmišlam da bi jo začela izvajat.
    sedaj imam 3 dnevno dieto kemičnega razkroja, danes je prvi dan, upama do bi šlo kej dol.
    •  
      CommentAuthorVandolina
    • CommentTime16. Jun 2009

Dieto zastopa:
    Spletna stran Hitra Dieta

1. dan Zajtrk: sok iz dveh pomaranč, jogurt z malo mlečne maščobe (v nadaljevanju lahki jogurt), 3 žlice müslijev
    Malica: skodelica kuhanega riža
    Kosilo: 180 g lista ali druge bele ribe, pečene brez maščobe, 150 g blanširanega (okropljenega) stročjega fižola, integralno pecivo (npr. polnozrnata žemlja)
    Malica: 1 jabolko
    Večerja: 70 g makaronov s paradižnikovo omako in 1 trdo kuhano jajce

2. dan Zajtrk: sok ene pomaranče, presličin čaj, integralni (polnozrnati) kruh
    Kosilo: solata iz paradižnikovega pireja in 100 g mozzarele z baziliko in olivnim oljem, 1 sojino pecivo
    Malica: 1 lahki jogurt
    Večerja: 70 g integralnih (polnozrnatih) špagetov s kuhano zelenjavo, začinjenih s paradižnikovo omako in žajbljem

3. dan Zajtrk: 1 lahki jogurt s 3 žlicami müslija in 1 kozarec pomarančnega soka
    Malica: 2 kivija
    Kosilo: 200 g osliča pripravljenega v ponvi brez maščobe, kuhana zelenjava in kos integralnega kruha
    Malica: 1 banana
    Večerja: 60 g integralnih testenin s 100 g stročjega fižola in mešana solata

4. dan Zajtrk: presličin čaj, 1 jabolko, integralni prepečenec z nizkokalorično marmelado
    Kosilo: 200 g kuhanega stročjega fižola in kuhano korenje (1 srednji korenček), 100 g morskih rakcev, pripravljenih v ponvi brez maščobe, integralno pecivo
    Večerja: 60 g integralnega riža s 30 g govejega mesa, 150 g naribanega korenčka, pol integralnega peciva

5. dan Zajtrk: 1 kozarec mleka (1,6 m.m.) s 3 žlicami kosmičev
    Malica: 1 hruška
    Kosilo: 150 g zelene solate z 1 trdo kuhanim jajcem, pol jabolka, 4 orehi in kos integralnega kruha, lahka omaka
    Večerja: gosta zelenjavna juha s 40 g testenin in 30 g skute

6. dan Zajtrk: sok iz enega korenčka, 2 kosa integralnega prepečenca z nizkokalorično marmelado
    Malica: 1 banana
    Kosilo: 150 g piščančjih prsi pečenih brez olja, zelena solata
    Malica: 1 lahki sadni jogurt (po možnosti brez sladkorja)
    Večerja: 50 g kuhanega riža s 150 g bučk in kos integralnega kruha

7. dan Zajtrk: presličin čaj, 1 pomaranča, 5 integralnih keksov (majhnih)
    Kosilo: omaka iz leče z blitvo in korenčkom
    Malica: sok iz korenčka in limone
    Večerja: omleta iz enega jajca s 60 g integralnega riža in 100 g špinače, 1 sojino pecivo
  3.  
    • CommentAuthorlupina
    • CommentTime20. Jun 2014

Živjo!

Nameravam sprobati to dieto, pa me zanima s čim lahko zamenjam kivi, ker sem nanj alergična in se mi okoli ust naredijo pike ):
    Lp, hvala za odgovor
    :peace:
Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):