Kategorije

Dobrodošli na forumu!

Želite sodelovati v naših diskusijah, izmenjavati mnenja? V primeru, da ste že registrirani se vpišite.

V nasprotnem primeru se lahko takoj brezplačno registrirate.

Registracija na forumu je zaradi občutljivih osebnih podatkov na servisu SMS Dieta ločena. Na forumu se morate registrirati ponovno.

Vanilla 1 je izdelek podjetja Lussumo. Več informacij: Dokumentacija, Podpora.

• CommentAuthorMary.ana
    • CommentTime19. Mar 2007

Pozdravček,

Tri dni sem stradala, se držala vse tko kot je pisal, strogo brez pregrizkov, pa sm shujšala samo pol kg., nevem čist sm že obupala, viskoa sem 165 cm, težka 61,5 kg, imam težave samo z trebuhom se ga ne morem rešiti :cry: ,please help me:cry:, nevem se mi zdi kot bi imelaa balon namesto trebuha, kaj naj naredim, trebušnjake so mi odsvetovali, ker se je treba prej rešit maščobe,
    Lp,
    M.:cry:
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime20. Mar 2007

Živjo Mary.ana,

težave s trebuhom boš odpravila samo z telovadbo. Torej poleg trebušnjakov, pojdi še tečt, hodit, plavat, rolat itd. pa bo šlo :wink:. Poskusi tudi z telovadbo Winsor pilatesom, ki ga naše uporabnice zelo cenijo. Saj ti bo uspelo boš videla :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorvalentina

ej petra moja malo maljša prijatlca je velika 145cm majhna je pa tehta 46kg kaj naj naredi OPOZORILO:zdravnik ji je rekel niiiiiiiič diet le telovadba....
    • CommentAuthorGorda

Mary.ana!
    Tudi jas sem velika 165cm ko sem začela z dieto kem.raz. sem imela 64 kg po koncu sem bila lažja za tri kg.Prvi dan sem izgubila1.6kg drugi dan o.5 in tretji dan točno en kg.Zdaj imam post in imam že 58.5kg :swingin:
    A bliže kot sem idealni teži počasneje mi pada teža.Mislim da si zato izgubila manj kg od mene ker si bila na začetku diete lažja, višino pa imava tako in tako isto.
    Ne obupaj:wink:!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kar se pa pilatesa tiče -jaz ga obožujem!Telo se oblikuje v zelo kratkem času in vaje niso take da se ti zdi da boš umrl.Poskusi.Odličen je sploh za trebušne mišice.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime21. Mar 2007

Živjo Valentina,

ne razumem točno kaj me želiš vprašati. Mislim, da tvoja prijateljica ne rabi hujšati.

lp,
    Petra
    • CommentAuthoreni
    • CommentTime1. Apr 2007

Lp, na dieti sem ze 25 dni in imam -9 kg. Diete se strogo držim, ne menjavam in ne izpuščam živil. Trn v peti so mi prosti dnevi, ker bi takrat vse in nič. Bližam se koncu, pa mi še vseeno manjkajo kilogrami do željene teže. Ali lahko nadaljujem z dieto kem. razkroja, po nekaj dneh pavze seveda, ali naj se odločim za drugo? Simpatična se mi zdi pednevna sadna dieta.
    Dieta kemičnega razkroja je super - predvsem vsakodnevni rezultat, ki ti pomaga naprej.
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime2. Apr 2007

Živjo Eni,

z dieto lahko nadaljuješ (vseeno s katero, izberi si takšno, ki ti je najbolj všeč :wink:) vendar, tako kot si že sama rekla, po nekaj dneh pavze :thumbup:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthorBEJB4
    • CommentTime18. May 2007

čao,
    sm 167 visoka in mam 57kg, zanima me če po tem k si nehu hujšats to dieto dobiš kej kg nazaj al kako?pa zanima me še to a je ok ce tist dan ko naj bi jedu normalno ješ naprej po dieti, pa da namest tistga sladoleda ker nejem sladkih stvari nejem nič??
    tnx:surprised::wink:
    • CommentAuthorlenja
    • CommentTime18. May 2007

Zanima me, ali na "prost dan" jemo samo normalen zajtrk ali vs eobroke - na načrtu piše samo "zajtrk". Ali lahko hrenovke zamenjamo npr. s piščancem, saj sem alergična na konzervanse, ki jih je v hrenovkah obilo...
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime21. May 2007

Živjo,

Bejb4: po končanju diete, boš težo obdržala le tako, da boš bila telesno aktivna in še vedno pazila na zdravo prehrano (manj maščob, sladkarij, kruha itd.). Ko imaš na sporedu prosti dan, ti odsvetujem, da nadaljuješ z dieto, saj so prosti dnevi namenjeni temu, da telo pridobi hranljive snovi, ki jih nisi zaužila med dieto. Če pa ne maraš sladkih stvari, je pa to naravnost odlično :thumbup:. Namesto sladoleda lahko popiješ kakšen manjmasten jogurt :wink:.

Lenja: na prosti dan ješ vse obroke. In sicer ješ kar pač želiš, samo pazi, da hrana ni mastna. Hrenovke lahko zamenjaš z pustimi piščančjimi ali puranjimi prsi.

lp,
    Petra
  1.  
    Oj, tudi jaz sem nova na tem forumu. Danes sem začela z 3-dnevno dieto. Zajztk je mimo, kosilo in večerja še prideta...
    Imam pa seveda eno vprašanje...Ali se je komu (ki je uporabljal katerokoli dnevno dieto kemičnega razkroja) to tudi vidno poznalo na telesu in ne samo na vagi?:bigsmile:

najlepša hvala za odgovore in lep dan...
  2.  
    mene pa nekaj zanima.... kaj pri toti 7- dnevni dieti, ko piše, da strogo ne smeš jest nobenih prigrizkov med obroki, kaj lahko jem recimo sadje al pa pijem??? če lahko, katero sadje lahko jem pa katero pijačo lahko pijem?? hvala vnaprej
    lp
    MIJA
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime4. Jun 2007

Živjo **+MMMija+**,

med obroki, če je res kriza lahko ješ sadje (raznovrstno, mogoče bi ti priporočila svež ananas, ki odvaja vodo) in piješ razne vode z okusom ali čaje brez sladkorja.

lp,
    Petra
  3.  
    hoy!
    baje vode z okusom redijo, ker se je po toti logiki moja prijateljica v enem mescu zredila za 5 kg.
    kaj res redijo?
    hvala
    byyyeee
    •  
      CommentAuthorPetra
    • CommentTime7. Jun 2007

Živjo **+MMMija+**,

hmmm mislim, da je to malce čudno. Glede na to, da ima Za lafj na 100 ml malce manj kot 20cal. Če bi spila na dan 5 litrov vode z okusom (poleg tega imajo Za lajf in ostale vode iz njihovega programa, največjo vsebnost kalorij na našem trgu), bi bil dnevni vnos kalorij samo iz vode 1000cal. Mislim da se ni "zredila" zaradi vode, verjamem pa da je bila napihnjena. Lahko se tudi zgodi, da je pila veliko vode, telo pa ji te vode ni odvajalo.
    Sicer pa vse je možno ane :wink:.

lp,
    Petra
    • CommentAuthormaria4781
    • CommentTime5. Jun 2014

Dodajte vaš komentar
  • Uporabniško ime Geslo
    V primeru, da še niste registrirani v forum lahko to storite tukaj (postopek je zelo kratek).
  • Formatiraj komentar kot
Tukaj lahko dodaš priponko (slike, dokumenti):